Erotická povídka: Bidlo 21

Johan Bidlo

Pepa se dlouze rozpovídal o životních zkušenostech ze svého domova. Ani jsem se nedivil, že ho otec vyhodil z bytu, když se dověděl, že je gay. Podobně bych asi dopadl i já, pokud by táta o mně zjistil, že jsem na kluky.

Taky on negativně reaguje, když zaslechne nějakou zprávu o gayích. Tak jsem teď rád, že bydlím u Pepy v Cholupicích a nejsem odkázanej na byt u rodičů. Nyní můžu doma oznámit s větším klidem tuto realitu.

Se zájmem jsem Pepu poslouchal a zapomněl na nasazený kroužek. Okroužkovanému ptáku nic nevadilo. Časem úd klesl a byl jen mírně naběhlý oproti své obvyklé velikosti. Ani při chcaní jsem necítil žádné potíže. Pepa mi po přeměření stojícího penisu vybral odpovídající průměr. Doporučil a nasadil mi úzký silikonový kroužek na kořen penisu. Nevadil mi a měl jsem ho od oběda do večera. Přitom jsem cítil mírné napětí v rozkroku. Ozdobu jsem si v zrcadle prohlížel. Kroužek posunul koule od těla a zvýrazňoval je. To se mi líbilo.

Večer jsem se těšil na pokračování hrátek. Nepospíchali jsme jako včera večer, kdy jsme poprvé skončili v posteli. Oproti dnešnímu ránu, kdy jsem poprvé mrdal chlapa, jsem se dokázal víc soustředit. Přispělo k tomu i během celého dne oblečení na Adama. Zvykl jsem si na skutečnost kdykoliv vidět Pepova mohutného černocha. Můj panický anál Pepa i během dne šetřil a připravoval pro svého masivního čuráka. Hned ráno mi zasunul do díry silikonovou pomůcku. Kolík jsem měl dopoledne v sobě, něž mi ho vytáhl. Následně jsem při sezení vnímal stále citlivou díru. V kombinaci s nasazeným kroužkem to byly zajímavé pocity.

Po večeři jsme se přesunuli do pokoje se zrcadly, které opticky zvětšovaly letiště na veliký prostor. Pepa si lehl na záda, roztáhl nohy a já detailně zkoumal jeho okrasu. V hustých černých chlupech se povaloval masitý penis. I v klidu vzbuzoval respekt. Z tmavé kůžičky vykukovala tmavě rudá špička hlavičky. Kůže byla propletena silnými žílami po celé délce i když byl pták v klidu. Pod kůží byl jen nezřetelný lem žaludu. Nedočkavě jsem stáhl předkožku, abych viděl obnažený úd v celé kráse. Kůžičku jsem shrnul do čtvrtiny vláčného čuráka.

Pepa má obnažený ptáka s tmavě rudou hlavičkou. Za žaludem má barvu shrnuté kůže světlejší. Lem malého žaludu jen nepatrně převyšuje masitý penis. Celý úd má tvar narůstajícího kužele.

Prohlížel jsem si Pepovu chloubu a to se mu evidentně líbilo. Z žaludu mu prýštila předmrdka. S chutí jsem trochu slané průhledné kapky z žaludu olízal, aby se neztratily v černých chlupech. Další kapky jsem vysál z údu.

Nabízenému mužství nešlo odolat. Přidržel jsem si vláčnou okrasu a pokračoval v olizování ze všech stran. Přešel jsem na kouření a čurák mi narůstal v puse. Ze začátku jsem do sebe nasál přes polovinu měkkého masa. Jak se pták zvětšoval, byl jsem rád, že jsem do sebe dostal menší polovinu jeho délky. Nasunutý na ztvrdlý kolík, jsem nezvládal v klidu délku ani zvětšený průměr péra. Hubu jsem měl maximálně roztaženou a musel si dávat pozor, abych zuby nekousal do penisu. Pepa mi vycházel vstříc a zvedal proti hlavě pánev. Snažil jsem se jeho přirážení vydržet, aby se dostal víc do pusy. Nemohl jsem dýchat a přitom mi tekly z huby sliny do hustých černých chlupů.

Pepa mi dal chvilku na vydýchání. Po začátku jsem nemusel penis držet. Stál jako svíce. Od mých slin byl mokrý, celý se blýskal a lákal na další kouření.

Opět jsem se nasunul na trčící kolík a pokračovali jsme. Nevím o jaký kus se čurák dostal do huby dál. Stále víc mne natahoval a při tom jsem kašlal. Pepa se dostal na hranici zasunutí a přestal přirážet. Já byl rád, že jsem vydržel další nápor na mandle. Slzy mi tekly z očí a přitom jsem byl spokojenej.

Po rozkoukání jsem se zaměřil na koule. Oproti pevnému údu pytel volně visel pod napruženým pérem. Ve vrásčitém uvolněném šourku se rýsovala velká oválná varlata. Chytil jsem koule do ruky a natáhl je. Pepa neprotestoval. Podložil zadek, pokrčil a rozevřel nohy. Umožnil mi volný přístup mezi stehna. Svíral jsem koule a natahoval pytel od těla. Obracel jsem stisknuté koule do stran a lízal napnutou kůži u kořene penisu.

Následně jsem se věnoval varlatům. Držel jsem doplňující okrasu Pepova přirození. Pevněji jsem sevřel vejce v dlani. Při silnějším smáčknutí koulí se vrásčitá kůže narovnala a zrudla. Velikost jednotlivých varlat a jejich oválný tvar byl nyní zřetelně vidět. Vejce byla větší než běžná vajíčka. Nedokázal jsem vzít obě najednou do pusy. Nasál jsem jen jedno. Střídavě jsem je cucal, cumlal a jazykem olizoval. Tahal jsem jednotlivá varlata zuby a víc prodlužoval pytel. Nasliněná a sevřená kůže se leskla a získala tmavě rudou barvu. Přitom má Pepa kůži protkanou menšími modrými žilkami po celém povrchu. Dvojí zbarvení dávají smáčknutým varlatům zajímavější vzhled.

Pepovo tmavé zbarvení jeho chlouby zvýrazňoval lesklý široký kovový kroužek na kořenu. I proti opálenému tělu byl jeho penis a protáhlý pytel tmavší. Doplňovaly to i černé chlupy v jeho rozkroku. Masivní pták s velkým pytlem a černým okolím přispíval k dominantnímu vzhledu a k respektu jeho mužství. Okomentoval jsem prohlídku čuráka. Pochválil jsem jeho pěkného černocha.

Při prohlížení, zkoumání a kouření Pepova ptáka jsem prstem projížděl mezi půlkami. Stačilo strčit jeden prst do díry a Pepa hned reagoval. Otočil se na všechny čtyři a vystrčil na mne zadek.

Pokračoval jsem v prohlížení a zaměřil se na anál. V roztahovaných pevných opálených půlkách má Pepa několik zakroucených chlupů. Okolí díry postupně tmavlo a vchod do útrob byl stejně tmavý jako plandající pytel mezi nohama. Souměrnou růžici svírající anál tvoří svaly směřující do středu. Protahoval a kroutil jsem prstem v díře. Přidal jsem druhou ruku a začal roztahovat růžici. Pozoroval jsem Pepu v zrcadle. Napětí z análu se projevilo i napětím v obličeji. Rozkročený Pepa se ještě sklonil a vystrčil prdel. Hlavu položil na postel a natáhl ruce.

Podrobně jsem zkoumal jeho anál. Hnědá kůže růžice se uvnitř změnila na růžovou. Pro uvolnění jsem ho párkrát pleskl přes zadek. Při třech prstech hekal ale držel. Prohlížel jsem si Pepu zezadu. Přitahoval mne volně visící pytel houpající se v rozkroku. Nevynechal jsem ho. Při sevření pytle se Pepa prohnul a roztáhl nohy. Čekal na pevnější stisky. To jsem mu rád splnil. Prověřil jsem i jeho čuráka. Zůstával stále pevný a trčel pod břichem.

Předkloněný a připravený na mrdání mi řekl, kde je gel a šprcky. Po ranní premiéře jsem očekával, že při dalším čísle vydržím delší dobu. Do díry jsem snadněji našel cestu a překonal svěrač. Žalud vjel do análu a já postupně pronikal dál. Držel jsem Pepu za boky a on měl hlavu položenou na posteli. Roztáhl ruce a já před sebou viděl pokorně čekajícího chlapa. Když si vzpomenu, že při první setkání jsem měl z něj respekt, usmál jsem se nad touto změnou.

Po pozvolném proniknutí jsem se dostal na doraz. Pepa hekal a potvrdil mi, že v této poloze se dostanu se svým bidlem hlouběji. V horkých útrobách byl čurák pevně svírán. Začal jsem přirážet. Viděl jsem v zrcadle jak se jeho půlky pod dorazy otřásaly. To mne přinutilo k razantnějším zásunům. Ale stačilo několik přírazů a nezadržel jsem narůstající vrchol. V posledních krátkých nekontrolovaných pohybech jsem vystříkal mrdinu. Brzy jsem byl hotový.

Zklamaný z rychlého vyvrcholení jsem se snažil dál zůstat spojený s partnerem. V klidu jsem Pepu pod břichem pevně držel. Takto spojeni jsem vychutnával propojení našich těl. Vnímal jsem jak mi čurák měkne a zmenšuje se. Časem mi penis vyklouzl a já se svalil na postel.

Taky Pepa očekával delší mrdání, když jsem dnes stříkal. Ale uklidnil mne, že se to stává a že příště budu mít větší výdrž. Povzbuzen jsem se znova věnovat Pepovi. Na závěr jsem vykouřil jeho černocha, aby i on vyprázdnil pytel.

Po šoustání jsme relaxovali. Pepu jsem zpovídal, jak pokračoval jeho život potom co ho otec vyhodil z bytu. Nebylo to prý snadné. Babička ho přijala bez problémů, ale děda nebyl nadšený, když u nich začal bydlet. Začali si prý rozumět teprve časem. Jak k tomu došlo, svěřil se o tom Pepa během večera.

Do Cholupic jsem se přistěhoval na jaře. Začal povídat Pepa.

Že jsem dědovi pomáhal s prací okolo baráku byla samozřejmost. Práce bylo dost a já se snažil ve volném čase udělat vše co bylo potřeba. Vnímal jsem, že mne děda přijal s rozpaky a snažil jsem se neměnit stávající systém. Často bych dělal některé věci jinak, ale raději jsem se přizpůsobil, abych dědu nenaštval. Při topení v kotli na uhlí jsem viděl jaké má děda problémy. Hůř chodil a jeho zmáhalo chodit do sklepa zatápět a přikládat uhlí do kotle. Po mém přistěhování jsem se samozřejmě o topení staral. Já nebyl vždy doma a pak topil děda. Napadlo mne, že lepší by bylo předělat topení na plyn. Navrhl jsem to a děda souhlasil, že o tom uvažoval. Měl taky naspořené peníze na plynový kotel. Ale sám se do toho nechtěl pouštět. Navrhl jsem mu, že to společně zvládneme. Tím jsem si dědu získal.

Po sblížení s dědou se vztah mezi námi vylepšil. Nepřipadal jsem si jako nezvaný host a počítal s trvalým bydlením v Cholupicích. Abych zde nebyl jako nájemník, uvažoval jsem o rozšíření domu. To jsem prarodičům navrhl. Z počátku nechtěli nic měnit, ale časem souhlasili.

V bývalé firmě mně šéf sice vyhodil, přesto mi dal velké odstupné. Za převedení smluv, které byly sjednány na mne a ne na firmu. Před odchodem jsem postupně za asistence šéfa přepsal smlouvy na firmu. Taky asi na základě požadavku šéfa a mém potvrzení, že ukončím všechny vztahy s jeho synem Viktorem, jsem odcházel s mimořádným odstupným. Měl jsem taky hodně naspořeno na stavebním spoření. Skončilo před dvěma roky a já dál ukládal velké částky. Na účtě byla solidní suma a mohl si ji hned vybrat.

Při projednávání přestavby s projekční kanceláří mi Petr přinesl rozpočet. Překvapila mne výše nákladů na rekonstrukci domu. Na celou rekonstrukci a přístavbu domu jsem neměl. Petr mi poradil vzít si hypotéku. Požadavek banky byl mít dům ve vlastnictví. Vše se protahovalo. Několik dní jsem se s prarodiči domlouval na převodu domu na mne. Děda souhlasil a naopak babička měla obavy, aby se nemusela později vystěhovat. To mne nikdy nenapadlo, že bych se tak zachoval, když mi pomohli v nouzi. Do notářské smlouvy se proto uvedly všechny podmínky prarodičů.

Další týdny trvalo než jsem dostal z katastru potvrzení o vlastnictví domu. Prakticky rok po přistěhování do Cholupic začala přístavba prvního patra. Rekonstrukce trvala od jara do podzimu. Pepa mi pověděl, že děda žil ještě dva roky po přestavbě. Babička ho přežila o další tři roky a po celou dobu se Pepa o oba dva staral. Ke konci života na mne převedli ještě své úspory, uzavřel Pepa.

Hypotéka se tak mohla rychleji splácet. Nyní je všechno uhrazené, pochlubil se Pepa. Proto jsem ti nájem nestanovil vysoký, když máš jít na vejšku. Ukončil Pepa své povídání.

Autor povídky: Johan Bidlo

 

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: