Erotická povídka: Bidlo 22

Johan Bidlo

man-7825138_640

Další odpoledne jsem přišel z práce první. V kuchyni mne zastihl Petr při popíjení kávy. Nabídku na uvaření kávy s díky přijal. Petr přinesl nakoupené jídlo a dal ho do lednice. Zajímalo mne co bude vařit. Nic neplánoval.

Taky já dnes v horkém dni nechtěl kuchtit a měl jsem v lednici tlačenku. Tu bych si s chutí dal. Odpověděl Petr a začal krájet potřebnou cibuli. Při jídle jsme se svěřovali jaký byl víkend a co se stalo.

Petr se rozpovídal o holce, pro kterou začala škola. V neděli se celý den na to připravovala. Prohlížela potřebné pomůcky, nosila nakoupenou tašku, vybírala   a zkoušela s mámou šaty, jako by to byla módní přehlídka. Dnes ráno jsem šel  s holkou do školy. Nastupovala do první třídy a byl to pro ní velký zážitek. Snad se tam holce bude líbit, doufal Petr. Do první třídy začalo s ní chodit pár dětí, které zná ze školky.

První rok má s manželkou střídavě vodit holku do školy. Představuje si, že holku během roku naučí, aby sama vstávala a chodila bez doprovodu do školy. Uvažoval, že by holku v dalších letech budil telefonem. Měla by předem připravenou snídani se svačinou a sama by mohla chodit do školy. To bych Petrovi přál, aby se holka naučila.

Mně se při tom vybavily vzpomínky na dědu jak mne vodil do školky a pak doprovázel na autobus při odjezdu do školy. Nikdy nezapomenu jak na mne po školce a příjezdu autobusu ze školy čekal a cestou zpátky domů jsme sledovali vlaky. Děda mne ovlivnil tak, že se stále zajímám o železnici a chci být strojvůdcem jako on. A mnohému mne naučil.

Petr se nyní při začátku školy dohodl se sousedkou, která má stejně starou holku a je na mateřské s malým klukem. Může prý holky po škole vyzvedávat a nechá u nich doma i jejich ratolest, než si pro ni přijdou. Petr doufá, že sousedka by mohla časem dohlídnout i na jejich holku ráno při odchodu do školy.

Jinak se Petr v práci domluvil, že pokud přijede později, odpoledne zůstane v práci déle. Ostatně má většinou na zhotovení projektu určené dny a záleží jen na něm jak se s tím popere.

Já Petra informoval co jsem dělal o víkendu. Že mám dokončený pokoj a jak jsem s Pepou v sobotu smontoval a rozestavil nábytek podle mých představ. Po večeři jsem ho pozval na prohlídku pokoje a jeho vybavení.

Petrovi se líbilo jak celá místnost oproti minulosti prokoukla. Prarodiče domácího tenkrát nechtěli v tomto pokoji nic měnit. Zajímal se co se předělalo, protože dohlížel na předcházející rekonstrukci přízemí a dostavbu patra. Zajímal se jak a kde jsem sháněl nový nábytek. Uvažoval, že pokud zde bude delší dobu, tak si taky nějaký nový nábytek pořídí.

Po prohlídce pokoje navazovala prohlídka Petra. Sedli jsme si jen na postel a já se při tom na něj zaměřil. Postupně jsem mu svlékal oblečení a sám se zbavoval svých svršků. Dřív při hrátkách ve svém vedlejším pokoji Petr preventivně zamykal dveře. Nyní nebyly dveře zamknuté. Bavilo mne sledovat jak Petr naslouchá jestli je klid. Pokukoval po dveřích, aby se v nich neobjevil domácí a nepřekvapil nás. Zatím jsem mu o hrátkách s Pepou o víkendu nic neřekl.

Při další předehře narůstala nadrženost. Byl velký rozdíl ve vybavení Pepy a Petra. Přestože jeho mužství je menší a připomíná mi hříbka, jeho čurák mne přitahoval a já ho s chutí kouřil. Cumlal jsem v pohodě celý stojící kolík, který mne nenatahoval a nedráždil mandle. Petr po začátku mazlení zapomněl na ostražitost a zapojil se do hrátek.

Poznatky s análním drážděním jsem vyzkoušel i s Petrem. V pozici 69 jsem ho kouřil a při tom nasliněným prstem jezdil mezi půlkami. Líbilo se mu to a zrychloval dech. Zaměřil jsem se na růžici a její okolí. Petr rozevřel nohy a umožnil mi snadnější přístup. Znova jsem naslinil prst a pronikl svěračem. Dostal jsem se do díry dvěma prsty a kroutil jimi uvnitř. Sevření se uvolňovalo.

Petr bez pobízení si dal mého čuráka do pusy. Předtím jsem mu několikrát nabízel péro ke kouření, ale vždy ho jen honil. Teď pod silným análním vzrušení se sám zapojil. Jeho nevynucené úsilí bylo zajímavé tím jak se snažil překonat dřívější odmítání a neměl žádné zkušenosti s hulením ptáka. Nechal jsem na Petrovi jak si s mým dlouhým pérem poradí. Vzal si napružený úd opatrně mezi rty a pomalu se na něj nasouval. Dostal do pusy třetinu a pak jazykem objížděl žalud.

Petro první kouření mu přineslo velké emoce. Prudce dýchal a zároveň měl pevně sevřenou pusu. Přitom odfukoval vzduch nosem pod můj pytel. Jeho funění mne udržovalo ve stálém napětí. Petr hlavou nehýbal a jen jazykem zkoumal konec péra. Po celém těle mi běhali mravenci. Vše se soustřeďovalo do rozkroku a směřovalo k výstřiku semene. Nechtěl jsem stresovat Petra nečekanou dávkou mrdiny. Byl jsem spokojenej, že mne sám bez pobízení začal kouřit. Raději jsem vytáhl penis z úst a změnil polohu.

Lehl jsem si za Petra a péro nasměroval k díře. Přejížděl jsem mezi půlkami a on mi vycházel vstříc. Pokrčil nohy a vystrčil zadek. Nadrženého čuráka jsem namazal po ruce ležícím opalovacím olejem a chytil Petra za břicho. Poprosil mne abych byl opatrný. Ještě s klukem nepíchal.

To jsem mu slíbil. Byl jsem na tom podobně. Petr napjatě ležel a čekal. Mačkal jsem se na něj a tlačil penis na svěrač. Vnímal jsem jak se postupně zvyšuje tlak na žalud. Potom hlava rychle vklouzla do análu. Petr hekal a já se dostal žaludem za svěrač. Počkal jsem až první proniknutí rozdýchá. Následně jsem opatrně postupoval. Dostal jsem se půlkou kolíku do útrob. Petr vzdychal  a při tom držel. Nepřirážel jsem a stačilo mi, že jsem s ním byl spojený. Pevné sevření penisu v díře mne uspokojovalo. Přes snahu zůstat dlouho v klidu, jsem se neudržel a po pár pomalých přírazech jsem začal stříkat do útrob nadrženou mrdinu. Dostal jsem se dál a Petr kňučel. Líbal jsem jeho krk a žužlal ucho.   Petr byl spokojený a polibky mi i při spojení oplácel.

Po rozpojení jsme leželi vedle sebe a relaxovali. Můj penis se povaloval v rozkroku, ale Petrův kolík stál. Po několika minutách převzal iniciativu Petr. Rukou zajížděl pod zadek. To byla výzva abych se obrátil. Zády k němu jsem čekal na pokračování hrátek v opačném sledu.

Začal s hlazením stehen od kolen nahoru. Dotyky mne přiměly nadzvednout nohu a on se dostal k ptáku. Hrál si s ním i s koulemi. Stále mne napínal a já čekal až se zaměří na díru. Preventivně jsem si naslinil prsty a namazal rýhu, abych Petra nasměroval k cíli.

Dočkal jsem se po zpevnění Petrova penisu. Přestal ho honit a pozornost věnoval mému análu. Mezi půlkami se zaměřil na díru. Vnímal jsem jak prstem objíždí kolem svěrače a zmenšuje kroužení až se dostal na střed. Zatlačil na růžici a dostal se prstem dovnitř. Několikerým projetím se sevření uvolnilo. Naslinil si další prsty a zasunul do mne dva. Prožíval jsem to ze začátku jako nepříjemný tlak. Ale nechal jsem Petra aby pokračoval. Postupně překonával sevření a zajížděl s prsty do mne celou délkou. Kroutil s nimi a já se kroutil také. Nepohodlný tlak ustoupil a změnil se na příjemné dráždění.

Nadrženej jsem očekával pokračování. Namazal jsem Petrovi kolík i mou díru olejem a vystrčil zadek. Prohlídl si mne jak ležím a nasměroval péro na svěrač. Pomáhal jsem mu roztahováním půlek. Jeho menší čurák byl zajímavý o polovinu větším žaludem oproti penisu. Připomínal tvarem hříbek. Čekal jsem problém s jeho zasunutím a pevně sevřel rty. Petr se na mne natlačil a jeho první průnik dírou trochu zabolel. Rychle do mne vklouzl a já úlevou vydechl. Křeč celého těla postupně mizela a já se uvolnil.

Začal jsem vnímat jak žalud projíždí vnitřnostmi a já při tom nekontrolovaně hekal. Při vytáhnutí hříbka z mého análu jsem cítil uspokojení. Nepříjemný tlak při pronikání žaludu do díry nahrazovalo vzrušení pulzujícího čuráka v těle a slast při opakovaném vytažení péra přes svěrač. Nastavoval jsem prdel k novému a dalšímu  zasunutí čuráka do díry. Petr neustával v přirážení a potom rychlými a důraznými pohyby vyvrcholilo mrdání. Přitáhl mne rukou na sebe a závěrečnými trhavými pohyby mi plnil útroby semenem. Nekontrolovaně mne kousal do zad a do krku. Později sevření uvolnil a zůstali jsme spolu propojeni.

Uspokojeně jsem ležel před Petrem a odpočíval. Při stálém spojení jsem se na něj otočil a polibkem mu poděkoval. Byl jsem rád, že jsem přestal být gay panicem. Počítal jsem s tím, že mne o toto panictví připraví Pepa. Ale neplánovaná akce s Petrem byla vzrušující, nádherná, příjemná a bez velkých potíží s prvním protažením análu. Začáteční bolestivé proniknutí svěračem vystřídalo uspokojení, že jsem to zvládl. Tlak přecházel na postupnou narůstající slast ze spojení.

Po uklidnění se Petr zajímal jestli je domácí u sebe v patře a jestli nás neslyšel. Uklidnil jsem ho, že Pepa ještě nebyl doma, když jsem přišel z brigády Ale o našem včerejším milování jsem mu nepověděl. Bavilo mne jak po začátečních obavách během narůstajícího vzrušení zapomněl na strach a plně se zapojil do hrátek.

Další dobu jsme relaxovali a občas si vzájemně pohráli s čuráky druhého.     Nemluvili jsme o ničem a spokojeně odpočívali. Já si užíval dozvuky milování, kdy jsem přišel o gay panictví. Nevím co se honilo hlavou Petrovi, kterému premiéru protažení análu zajistilo mé péro. Podíval jsem se na něj. Příjemnou pohodu potvrzoval úsměv.

Oba jsme dnes dosáhli vrcholu v našich vztazích. Já byl rád že k tomu došlo bez jakékoliv přípravy a domluvy. Tím větší to byl pro mne prožitek.

Petr se večer před přesunutím do vedlejšího pokoje oblékl, aby ho neuviděl domácí. Já ho se zájmem pozoroval, nic nekomentoval a zatím mu neřekl o mém sblížení s Pepou. Samotného mne zajímalo jak by na to oba reagovali.

Johan Bidlo

Bidlo 27

Další odpoledne jsem přišel z práce první. V kuchyni mne zastihl Petr při popíjení kávy. Nabídku na uvaření kávy s díky přijal. Petr přinesl nakoupené jídlo a dal ho do lednice. Zajímalo mne co bude vařit. Nic neplánoval.

Taky já dnes v horkém dni nechtěl kuchtit a měl jsem v lednici tlačenku. Tu bych si s chutí dal. Odpověděl Petr a začal krájet potřebnou cibuli. Při jídle jsme se svěřovali jaký byl víkend a co se stalo.

Petr se rozpovídal o holce, pro kterou začala škola. V neděli se celý den na to připravovala. Prohlížela potřebné pomůcky, nosila nakoupenou tašku, vybírala   a zkoušela s mámou šaty, jako by to byla módní přehlídka. Dnes ráno jsem šel  s holkou do školy. Nastupovala do první třídy a byl to pro ní velký zážitek. Snad se tam holce bude líbit, doufal Petr. Do první třídy začalo s ní chodit pár dětí, které zná ze školky.

První rok má s manželkou střídavě vodit holku do školy. Představuje si, že holku během roku naučí, aby sama vstávala a chodila bez doprovodu do školy. Uvažoval, že by holku v dalších letech budil telefonem. Měla by předem připravenou snídani se svačinou a sama by mohla chodit do školy. To bych Petrovi přál, aby se holka naučila.

Mně se při tom vybavily vzpomínky na dědu jak mne vodil do školky a pak doprovázel na autobus při odjezdu do školy. Nikdy nezapomenu jak na mne po školce a příjezdu autobusu ze školy čekal a cestou zpátky domů jsme sledovali vlaky. Děda mne ovlivnil tak, že se stále zajímám o železnici a chci být strojvůdcem jako on. A mnohému mne naučil.

Petr se nyní při začátku školy dohodl se sousedkou, která má stejně starou holku a je na mateřské s malým klukem. Může prý holky po škole vyzvedávat a nechá u nich doma i jejich ratolest, než si pro ni přijdou. Petr doufá, že sousedka by mohla časem dohlídnout i na jejich holku ráno při odchodu do školy.

Jinak se Petr v práci domluvil, že pokud přijede později, odpoledne zůstane v práci déle. Ostatně má většinou na zhotovení projektu určené dny a záleží jen na něm jak se s tím popere.

Já Petra informoval co jsem dělal o víkendu. Že mám dokončený pokoj a jak jsem s Pepou v sobotu smontoval a rozestavil nábytek podle mých představ. Po večeři jsem ho pozval na prohlídku pokoje a jeho vybavení.

Petrovi se líbilo jak celá místnost oproti minulosti prokoukla. Prarodiče domácího tenkrát nechtěli v tomto pokoji nic měnit. Zajímal se co se předělalo, protože dohlížel na předcházející rekonstrukci přízemí a dostavbu patra. Zajímal se jak a kde jsem sháněl nový nábytek. Uvažoval, že pokud zde bude delší dobu, tak si taky nějaký nový nábytek pořídí.

Po prohlídce pokoje navazovala prohlídka Petra. Sedli jsme si jen na postel a já se při tom na něj zaměřil. Postupně jsem mu svlékal oblečení a sám se zbavoval svých svršků. Dřív při hrátkách ve svém vedlejším pokoji Petr preventivně zamykal dveře. Nyní nebyly dveře zamknuté. Bavilo mne sledovat jak Petr naslouchá jestli je klid. Pokukoval po dveřích, aby se v nich neobjevil domácí a nepřekvapil nás. Zatím jsem mu o hrátkách s Pepou o víkendu nic neřekl.

Při další předehře narůstala nadrženost. Byl velký rozdíl ve vybavení Pepy a Petra. Přestože jeho mužství je menší a připomíná mi hříbka, jeho čurák mne přitahoval a já ho s chutí kouřil. Cumlal jsem v pohodě celý stojící kolík, který mne nenatahoval a nedráždil mandle. Petr po začátku mazlení zapomněl na ostražitost a zapojil se do hrátek.

Poznatky s análním drážděním jsem vyzkoušel i s Petrem. V pozici 69 jsem ho kouřil a při tom nasliněným prstem jezdil mezi půlkami. Líbilo se mu to a zrychloval dech. Zaměřil jsem se na růžici a její okolí. Petr rozevřel nohy a umožnil mi snadnější přístup. Znova jsem naslinil prst a pronikl svěračem. Dostal jsem se do díry dvěma prsty a kroutil jimi uvnitř. Sevření se uvolňovalo.

Petr bez pobízení si dal mého čuráka do pusy. Předtím jsem mu několikrát nabízel péro ke kouření, ale vždy ho jen honil. Teď pod silným análním vzrušení se sám zapojil. Jeho nevynucené úsilí bylo zajímavé tím jak se snažil překonat dřívější odmítání a neměl žádné zkušenosti s hulením ptáka. Nechal jsem na Petrovi jak si s mým dlouhým pérem poradí. Vzal si napružený úd opatrně mezi rty a pomalu se na něj nasouval. Dostal do pusy třetinu a pak jazykem objížděl žalud.

Petro první kouření mu přineslo velké emoce. Prudce dýchal a zároveň měl pevně sevřenou pusu. Přitom odfukoval vzduch nosem pod můj pytel. Jeho funění mne udržovalo ve stálém napětí. Petr hlavou nehýbal a jen jazykem zkoumal konec péra. Po celém těle mi běhali mravenci. Vše se soustřeďovalo do rozkroku a směřovalo k výstřiku semene. Nechtěl jsem stresovat Petra nečekanou dávkou mrdiny. Byl jsem spokojenej, že mne sám bez pobízení začal kouřit. Raději jsem vytáhl penis z úst a změnil polohu.

Lehl jsem si za Petra a péro nasměroval k díře. Přejížděl jsem mezi půlkami a on mi vycházel vstříc. Pokrčil nohy a vystrčil zadek. Nadrženého čuráka jsem namazal po ruce ležícím opalovacím olejem a chytil Petra za břicho. Poprosil mne abych byl opatrný. Ještě s klukem nepíchal.

To jsem mu slíbil. Byl jsem na tom podobně. Petr napjatě ležel a čekal. Mačkal jsem se na něj a tlačil penis na svěrač. Vnímal jsem jak se postupně zvyšuje tlak na žalud. Potom hlava rychle vklouzla do análu. Petr hekal a já se dostal žaludem za svěrač. Počkal jsem až první proniknutí rozdýchá. Následně jsem opatrně postupoval. Dostal jsem se půlkou kolíku do útrob. Petr vzdychal  a při tom držel. Nepřirážel jsem a stačilo mi, že jsem s ním byl spojený. Pevné sevření penisu v díře mne uspokojovalo. Přes snahu zůstat dlouho v klidu, jsem se neudržel a po pár pomalých přírazech jsem začal stříkat do útrob nadrženou mrdinu. Dostal jsem se dál a Petr kňučel. Líbal jsem jeho krk a žužlal ucho.   Petr byl spokojený a polibky mi i při spojení oplácel.

Po rozpojení jsme leželi vedle sebe a relaxovali. Můj penis se povaloval v rozkroku, ale Petrův kolík stál. Po několika minutách převzal iniciativu Petr. Rukou zajížděl pod zadek. To byla výzva abych se obrátil. Zády k němu jsem čekal na pokračování hrátek v opačném sledu.

Začal s hlazením stehen od kolen nahoru. Dotyky mne přiměly nadzvednout nohu a on se dostal k ptáku. Hrál si s ním i s koulemi. Stále mne napínal a já čekal až se zaměří na díru. Preventivně jsem si naslinil prsty a namazal rýhu, abych Petra nasměroval k cíli.

Dočkal jsem se po zpevnění Petrova penisu. Přestal ho honit a pozornost věnoval mému análu. Mezi půlkami se zaměřil na díru. Vnímal jsem jak prstem objíždí kolem svěrače a zmenšuje kroužení až se dostal na střed. Zatlačil na růžici a dostal se prstem dovnitř. Několikerým projetím se sevření uvolnilo. Naslinil si další prsty a zasunul do mne dva. Prožíval jsem to ze začátku jako nepříjemný tlak. Ale nechal jsem Petra aby pokračoval. Postupně překonával sevření a zajížděl s prsty do mne celou délkou. Kroutil s nimi a já se kroutil také. Nepohodlný tlak ustoupil a změnil se na příjemné dráždění.

Nadrženej jsem očekával pokračování. Namazal jsem Petrovi kolík i mou díru olejem a vystrčil zadek. Prohlídl si mne jak ležím a nasměroval péro na svěrač. Pomáhal jsem mu roztahováním půlek. Jeho menší čurák byl zajímavý o polovinu větším žaludem oproti penisu. Připomínal tvarem hříbek. Čekal jsem problém s jeho zasunutím a pevně sevřel rty. Petr se na mne natlačil a jeho první průnik dírou trochu zabolel. Rychle do mne vklouzl a já úlevou vydechl. Křeč celého těla postupně mizela a já se uvolnil.

Začal jsem vnímat jak žalud projíždí vnitřnostmi a já při tom nekontrolovaně hekal. Při vytáhnutí hříbka z mého análu jsem cítil uspokojení. Nepříjemný tlak při pronikání žaludu do díry nahrazovalo vzrušení pulzujícího čuráka v těle a slast při opakovaném vytažení péra přes svěrač. Nastavoval jsem prdel k novému a dalšímu  zasunutí čuráka do díry. Petr neustával v přirážení a potom rychlými a důraznými pohyby vyvrcholilo mrdání. Přitáhl mne rukou na sebe a závěrečnými trhavými pohyby mi plnil útroby semenem. Nekontrolovaně mne kousal do zad a do krku. Později sevření uvolnil a zůstali jsme spolu propojeni.

Uspokojeně jsem ležel před Petrem a odpočíval. Při stálém spojení jsem se na něj otočil a polibkem mu poděkoval. Byl jsem rád, že jsem přestal být gay panicem. Počítal jsem s tím, že mne o toto panictví připraví Pepa. Ale neplánovaná akce s Petrem byla vzrušující, nádherná, příjemná a bez velkých potíží s prvním protažením análu. Začáteční bolestivé proniknutí svěračem vystřídalo uspokojení, že jsem to zvládl. Tlak přecházel na postupnou narůstající slast ze spojení.

Po uklidnění se Petr zajímal jestli je domácí u sebe v patře a jestli nás neslyšel. Uklidnil jsem ho, že Pepa ještě nebyl doma, když jsem přišel z brigády Ale o našem včerejším milování jsem mu nepověděl. Bavilo mne jak po začátečních obavách během narůstajícího vzrušení zapomněl na strach a plně se zapojil do hrátek.

Další dobu jsme relaxovali a občas si vzájemně pohráli s čuráky druhého.     Nemluvili jsme o ničem a spokojeně odpočívali. Já si užíval dozvuky milování, kdy jsem přišel o gay panictví. Nevím co se honilo hlavou Petrovi, kterému premiéru protažení análu zajistilo mé péro. Podíval jsem se na něj. Příjemnou pohodu potvrzoval úsměv.

Oba jsme dnes dosáhli vrcholu v našich vztazích. Já byl rád že k tomu došlo bez jakékoliv přípravy a domluvy. Tím větší to byl pro mne prožitek.

Petr se večer před přesunutím do vedlejšího pokoje oblékl, aby ho neuviděl domácí. Já ho se zájmem pozoroval, nic nekomentoval a zatím mu neřekl o mém sblížení s Pepou. Samotného mne zajímalo jak by na to oba reagovali.

Johan Bidlo

Bidlo 27

Další odpoledne jsem přišel z práce první. V kuchyni mne zastihl Petr při popíjení kávy. Nabídku na uvaření kávy s díky přijal. Petr přinesl nakoupené jídlo a dal ho do lednice. Zajímalo mne co bude vařit. Nic neplánoval.

Taky já dnes v horkém dni nechtěl kuchtit a měl jsem v lednici tlačenku. Tu bych si s chutí dal. Odpověděl Petr a začal krájet potřebnou cibuli. Při jídle jsme se svěřovali jaký byl víkend a co se stalo.

Petr se rozpovídal o holce, pro kterou začala škola. V neděli se celý den na to připravovala. Prohlížela potřebné pomůcky, nosila nakoupenou tašku, vybírala   a zkoušela s mámou šaty, jako by to byla módní přehlídka. Dnes ráno jsem šel  s holkou do školy. Nastupovala do první třídy a byl to pro ní velký zážitek. Snad se tam holce bude líbit, doufal Petr. Do první třídy začalo s ní chodit pár dětí, které zná ze školky.

První rok má s manželkou střídavě vodit holku do školy. Představuje si, že holku během roku naučí, aby sama vstávala a chodila bez doprovodu do školy. Uvažoval, že by holku v dalších letech budil telefonem. Měla by předem připravenou snídani se svačinou a sama by mohla chodit do školy. To bych Petrovi přál, aby se holka naučila.

Mně se při tom vybavily vzpomínky na dědu jak mne vodil do školky a pak doprovázel na autobus při odjezdu do školy. Nikdy nezapomenu jak na mne po školce a příjezdu autobusu ze školy čekal a cestou zpátky domů jsme sledovali vlaky. Děda mne ovlivnil tak, že se stále zajímám o železnici a chci být strojvůdcem jako on. A mnohému mne naučil.

Petr se nyní při začátku školy dohodl se sousedkou, která má stejně starou holku a je na mateřské s malým klukem. Může prý holky po škole vyzvedávat a nechá u nich doma i jejich ratolest, než si pro ni přijdou. Petr doufá, že sousedka by mohla časem dohlídnout i na jejich holku ráno při odchodu do školy.

Jinak se Petr v práci domluvil, že pokud přijede později, odpoledne zůstane v práci déle. Ostatně má většinou na zhotovení projektu určené dny a záleží jen na něm jak se s tím popere.

Já Petra informoval co jsem dělal o víkendu. Že mám dokončený pokoj a jak jsem s Pepou v sobotu smontoval a rozestavil nábytek podle mých představ. Po večeři jsem ho pozval na prohlídku pokoje a jeho vybavení.

Petrovi se líbilo jak celá místnost oproti minulosti prokoukla. Prarodiče domácího tenkrát nechtěli v tomto pokoji nic měnit. Zajímal se co se předělalo, protože dohlížel na předcházející rekonstrukci přízemí a dostavbu patra. Zajímal se jak a kde jsem sháněl nový nábytek. Uvažoval, že pokud zde bude delší dobu, tak si taky nějaký nový nábytek pořídí.

Po prohlídce pokoje navazovala prohlídka Petra. Sedli jsme si jen na postel a já se při tom na něj zaměřil. Postupně jsem mu svlékal oblečení a sám se zbavoval svých svršků. Dřív při hrátkách ve svém vedlejším pokoji Petr preventivně zamykal dveře. Nyní nebyly dveře zamknuté. Bavilo mne sledovat jak Petr naslouchá jestli je klid. Pokukoval po dveřích, aby se v nich neobjevil domácí a nepřekvapil nás. Zatím jsem mu o hrátkách s Pepou o víkendu nic neřekl.

Při další předehře narůstala nadrženost. Byl velký rozdíl ve vybavení Pepy a Petra. Přestože jeho mužství je menší a připomíná mi hříbka, jeho čurák mne přitahoval a já ho s chutí kouřil. Cumlal jsem v pohodě celý stojící kolík, který mne nenatahoval a nedráždil mandle. Petr po začátku mazlení zapomněl na ostražitost a zapojil se do hrátek.

Poznatky s análním drážděním jsem vyzkoušel i s Petrem. V pozici 69 jsem ho kouřil a při tom nasliněným prstem jezdil mezi půlkami. Líbilo se mu to a zrychloval dech. Zaměřil jsem se na růžici a její okolí. Petr rozevřel nohy a umožnil mi snadnější přístup. Znova jsem naslinil prst a pronikl svěračem. Dostal jsem se do díry dvěma prsty a kroutil jimi uvnitř. Sevření se uvolňovalo.

Petr bez pobízení si dal mého čuráka do pusy. Předtím jsem mu několikrát nabízel péro ke kouření, ale vždy ho jen honil. Teď pod silným análním vzrušení se sám zapojil. Jeho nevynucené úsilí bylo zajímavé tím jak se snažil překonat dřívější odmítání a neměl žádné zkušenosti s hulením ptáka. Nechal jsem na Petrovi jak si s mým dlouhým pérem poradí. Vzal si napružený úd opatrně mezi rty a pomalu se na něj nasouval. Dostal do pusy třetinu a pak jazykem objížděl žalud.

Petro první kouření mu přineslo velké emoce. Prudce dýchal a zároveň měl pevně sevřenou pusu. Přitom odfukoval vzduch nosem pod můj pytel. Jeho funění mne udržovalo ve stálém napětí. Petr hlavou nehýbal a jen jazykem zkoumal konec péra. Po celém těle mi běhali mravenci. Vše se soustřeďovalo do rozkroku a směřovalo k výstřiku semene. Nechtěl jsem stresovat Petra nečekanou dávkou mrdiny. Byl jsem spokojenej, že mne sám bez pobízení začal kouřit. Raději jsem vytáhl penis z úst a změnil polohu.

Lehl jsem si za Petra a péro nasměroval k díře. Přejížděl jsem mezi půlkami a on mi vycházel vstříc. Pokrčil nohy a vystrčil zadek. Nadrženého čuráka jsem namazal po ruce ležícím opalovacím olejem a chytil Petra za břicho. Poprosil mne abych byl opatrný. Ještě s klukem nepíchal.

To jsem mu slíbil. Byl jsem na tom podobně. Petr napjatě ležel a čekal. Mačkal jsem se na něj a tlačil penis na svěrač. Vnímal jsem jak se postupně zvyšuje tlak na žalud. Potom hlava rychle vklouzla do análu. Petr hekal a já se dostal žaludem za svěrač. Počkal jsem až první proniknutí rozdýchá. Následně jsem opatrně postupoval. Dostal jsem se půlkou kolíku do útrob. Petr vzdychal  a při tom držel. Nepřirážel jsem a stačilo mi, že jsem s ním byl spojený. Pevné sevření penisu v díře mne uspokojovalo. Přes snahu zůstat dlouho v klidu, jsem se neudržel a po pár pomalých přírazech jsem začal stříkat do útrob nadrženou mrdinu. Dostal jsem se dál a Petr kňučel. Líbal jsem jeho krk a žužlal ucho.   Petr byl spokojený a polibky mi i při spojení oplácel.

Po rozpojení jsme leželi vedle sebe a relaxovali. Můj penis se povaloval v rozkroku, ale Petrův kolík stál. Po několika minutách převzal iniciativu Petr. Rukou zajížděl pod zadek. To byla výzva abych se obrátil. Zády k němu jsem čekal na pokračování hrátek v opačném sledu.

Začal s hlazením stehen od kolen nahoru. Dotyky mne přiměly nadzvednout nohu a on se dostal k ptáku. Hrál si s ním i s koulemi. Stále mne napínal a já čekal až se zaměří na díru. Preventivně jsem si naslinil prsty a namazal rýhu, abych Petra nasměroval k cíli.

Dočkal jsem se po zpevnění Petrova penisu. Přestal ho honit a pozornost věnoval mému análu. Mezi půlkami se zaměřil na díru. Vnímal jsem jak prstem objíždí kolem svěrače a zmenšuje kroužení až se dostal na střed. Zatlačil na růžici a dostal se prstem dovnitř. Několikerým projetím se sevření uvolnilo. Naslinil si další prsty a zasunul do mne dva. Prožíval jsem to ze začátku jako nepříjemný tlak. Ale nechal jsem Petra aby pokračoval. Postupně překonával sevření a zajížděl s prsty do mne celou délkou. Kroutil s nimi a já se kroutil také. Nepohodlný tlak ustoupil a změnil se na příjemné dráždění.

Nadrženej jsem očekával pokračování. Namazal jsem Petrovi kolík i mou díru olejem a vystrčil zadek. Prohlídl si mne jak ležím a nasměroval péro na svěrač. Pomáhal jsem mu roztahováním půlek. Jeho menší čurák byl zajímavý o polovinu větším žaludem oproti penisu. Připomínal tvarem hříbek. Čekal jsem problém s jeho zasunutím a pevně sevřel rty. Petr se na mne natlačil a jeho první průnik dírou trochu zabolel. Rychle do mne vklouzl a já úlevou vydechl. Křeč celého těla postupně mizela a já se uvolnil.

Začal jsem vnímat jak žalud projíždí vnitřnostmi a já při tom nekontrolovaně hekal. Při vytáhnutí hříbka z mého análu jsem cítil uspokojení. Nepříjemný tlak při pronikání žaludu do díry nahrazovalo vzrušení pulzujícího čuráka v těle a slast při opakovaném vytažení péra přes svěrač. Nastavoval jsem prdel k novému a dalšímu  zasunutí čuráka do díry. Petr neustával v přirážení a potom rychlými a důraznými pohyby vyvrcholilo mrdání. Přitáhl mne rukou na sebe a závěrečnými trhavými pohyby mi plnil útroby semenem. Nekontrolovaně mne kousal do zad a do krku. Později sevření uvolnil a zůstali jsme spolu propojeni.

Uspokojeně jsem ležel před Petrem a odpočíval. Při stálém spojení jsem se na něj otočil a polibkem mu poděkoval. Byl jsem rád, že jsem přestal být gay panicem. Počítal jsem s tím, že mne o toto panictví připraví Pepa. Ale neplánovaná akce s Petrem byla vzrušující, nádherná, příjemná a bez velkých potíží s prvním protažením análu. Začáteční bolestivé proniknutí svěračem vystřídalo uspokojení, že jsem to zvládl. Tlak přecházel na postupnou narůstající slast ze spojení.

Po uklidnění se Petr zajímal jestli je domácí u sebe v patře a jestli nás neslyšel. Uklidnil jsem ho, že Pepa ještě nebyl doma, když jsem přišel z brigády Ale o našem včerejším milování jsem mu nepověděl. Bavilo mne jak po začátečních obavách během narůstajícího vzrušení zapomněl na strach a plně se zapojil do hrátek.

Další dobu jsme relaxovali a občas si vzájemně pohráli s čuráky druhého.     Nemluvili jsme o ničem a spokojeně odpočívali. Já si užíval dozvuky milování, kdy jsem přišel o gay panictví. Nevím co se honilo hlavou Petrovi, kterému premiéru protažení análu zajistilo mé péro. Podíval jsem se na něj. Příjemnou pohodu potvrzoval úsměv.

Oba jsme dnes dosáhli vrcholu v našich vztazích. Já byl rád že k tomu došlo bez jakékoliv přípravy a domluvy. Tím větší to byl pro mne prožitek.

Petr se večer před přesunutím do vedlejšího pokoje oblékl, aby ho neuviděl domácí. Já ho se zájmem pozoroval, nic nekomentoval a zatím mu neřekl o mém sblížení s Pepou. Samotného mne zajímalo jak by na to oba reagovali.

Autor povídky: Johan Bidlo

Zdroj fotografie: Image by 12138562O from Pixabay

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: