Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Bidlo 9

Johan Bidlo

homosexuality-1686922_640

Před posledními prázdninami na průmce jsme se domluvili ve třídě s Mirkem a Pavlem, že pojedeme na chalupu u Sázavy. Mirek pozval do Ledečka ještě kamaráda Vojtu.

První den jsme se zdrželi až do večera v hospodě. Došel jsem do chalupy v podroušeném stavu a pak prospal celou noc. Druhý den jsem se z toho pomalu dostával. Teprve odpoledne u řeky jsem byl v pohodě. Ostatní na tom byli podobně.

Večer nám Mirek zase ukázal kde máme postele. On s Vojtou spali v ložnici a já s Pavlem jsme byli v pokoji vedle kuchyně. Už včera jsem zde ležel a moc nevnímal, kam jsem se složil. Nyní jsme si vybírali kam se uložíme. Byla zde patrová postel, aby se ušetřilo místo. Nahoře nechtěl být ani Pavel i když tam včera spal. Já se totiž po příchodu z hospody svalil na spodní postel a hned usnul.

Naštěstí jsme se nemuseli dohadovat ani střídat, protože postel se nechala rozložit. Mirek nám ukázal jak na to. Nejdřív se odmontoval žebřík a pak příchytky držící palandu. Sundali jsme ji a dali postele k sobě.

Do postelí jsme vlezli v tričku a slipech. Večer bylo horko a stačilo nám jen jedno prostěradla pro naše zakrytí. Při přesouvání k Pavlovi jsem se propadl mezi postele.

Po svázání postelí k sobě jsme získali potřebný prostor k našim hrátkám. Za chvíli jsme byli oba jen v tričku. Jak mu penis začal narůstat, posunul jsem se k rozkroku. Přetočil jsem se do 69 a nabídl Pavlovi svůj úd. Pavel se nerozpakoval. Bylo nádherné nechat se kouřit po odpoledni, kdy jsme si u řeky jen v nerušených chvilkách hráli nebo masírovali ptáky v ruce. Pavel mi olizoval žalud a celého čuráka ze všech stran a udržoval mne v napětí. Já jsem zase pracoval na jeho klacku a snažil se, aby nestříkal dřív. Mou snahou bylo, aby zůstal Pavel před mým výstřikem nažhaven. Čekal jsem jestli okusí mé sperma. Ale zatím se k tomu neodhodlal.

Stále jsem kmital na jeho kládě. Pak přebral iniciativu. Sedl si mi na břicho a tvrdě vrazil čuráka do pusy. Nemohl jsem dýchat. Byl to závěr před očekávaným vrcholem. Nakonec se nadzvedl a já mohl nadechnout. Pak to do mne naládoval. V trhavých přírazech mi vycákal do úst velkou dávku mrdiny. Horlivě jsem polykal získané mlíčí, na které jsem si za rok kouřením ocasů zvykl.

Další kolo jsme zvládli během noci. Ráno jsem se probudil s plným měchýřem a šel na záchod. Přelézal a probudil jsem při tom Pavla, který mne následoval. Sluníčko už vyšlo my ještě zalehli do pelechu. Při dalším probuzení jsme měli společnou rozcvičku. Odpočinuté penisy nabraly honěním sílu a my vstávali ve čtyřech.

Šli jsme se podívat na kluky jestli ještě spí. Oblečeni se už činili v kuchyni. Jídlo z ledničky stačilo na dnešní snídani. Mirek nás ujistil, že z dovezených zásob bude dost jídla i na celý den. Z domovů jsme měli řízky, tvrdý salám a klobásy. Jako přílohy budou brambory, kterých prý je ve sklepě dost díky jeho otci, který větší zásoby vozil autem. Tak jsme se nemuseli celý den o nic starat a jen si užívat prázdnin.

Dopoledne jsme dospávali a relaxovali na dvoře v lehátkách a hamakách. Domluvili jsme se, že k řece půjdeme po obědě, aby jsme se nemuseli vracet. Na zahradě zrály jahody, ve spíži bylo krabicové mléko a Mirek z nich připravil lahůdku. Studené koktejly z lednice pro nás byly příjemným osvěžením po celé dopoledne. Pouze v poledne jsme uvařili hrnec brambor. Pavel nám řekl, jak brambory snadněji připravit. Dal je celé do hrnce a po uvaření se pak rychle oloupaly. Udělali jsme z nich kaši k řízkům. S okurkami to byl parádní oběd.

Dobře naladěni jsme šli na náš palouk. Nyní už bez problémů jsme se všichni svlékli a pokračovali v nuda pláži. Provoz na Sázavě byl velký. Nutil nás k decentnímu chování. Nemohli jsme tvrdé čuráky vzájemně prohánět a uvolnit napětí v koulích. Muselo to počkat do večera.

Ani večer jsme se nedostali hned do postele. Po večeři hrál Vojta na kytaru. Od plápolajícího ohně se se nikomu nechtělo odejít. Snažil jsem se s Vojtou zpívat písničky, které jsem některé neznal a tak jsem při nich jen přizvukoval. Vojta nám řekl, že jezdí s partou kluků k Berounce a trampských písniček zná hodně. Snad se mi podaří někdy s nimi jet na vandr.

Byla už tma, kdy jsme se ze dvora přesunuli do chalupy. Nezdržovali jsme se a vlezli hned do postelí. Tady jsem s Pavlem zase proháněl naše ptáky dlouho v noci. Napětí v rozkroku se po dvojím vystříkání mrdiny změnilo v příjemnou únavu. Spal jsem až do rána. Zaspal jsem i ranní budíček kohoutů. Ráno mne probudil Pavel, když se chystal na záchod. Já se k němu připojil a šli se pak podívat na Mirka s Vojtou.

Mirek už zase připravoval snídani. Dnes nás všechny upozornil, že musíme vstávat. Dochází zásoby a měli by jsme další nakoupit. Ke snídani jsme dojedli zbytek chleba se salámem. Prohledali jsme spíž, lednici, mrazák a sklep. Ve sklepě bylo dostatek pití, půl pytle brambor a sklenice s okurkami, ve spíži pytlíky s rýží, moukou, těstovinami, polívkami a různým kořením, v ledničce zůstalo sádlo a jedno máslo, mrazák byl prázdný a vypnutý. Pro nás čtyři to nestačilo.

Dali jsme peníze dohromady a zjistili, že na oběd a na večeři v hospodě, by jsme mohli chodit jen týden. Potřebné zásoby se musely nakoupit. Podle Mirka zde v Ledečku nebyl žádný obchod a pro nákupy rodiče jezdí do blízké Sázavy, kde by mělo být víc obchodů. Jak jsme zjistili v mobilu, autobus jezdí do Sázavy jen ráno a spojení vlakem je častější.

Nejbližší vlak jel po desáté hodině. Po ranní hygieně jsme se s batohy vypravili na nádraží. Došli jsme tam na poslední chvíli. Nastoupili jsme a vláček se rozjel. Hned z nádraží jsme vjeli do tunelu. Cesta přes jednu zastávku trvala asi 10 minut. Ani jsme se nestačili domluvit, co by jsme měli koupit. Teprve při prolézání obchodu jsme vybrali potřebné zásoby. Koupili jsme balíčky baleného masa, kuře, knedlíky, chleba a pečivo, buřty a párky, balené sýry a salámy, kyselé zelí, cibuli, kečup, různé pomazánky na snídani i na večer, brambůrky, tyčinky a další pochutiny. Jídla bylo podle odhadu na tři, čtyři dny a podobné nákupy by jsme dle zaplaceného účtu mohli vícekrát opakovat. Zbývalo tak na občasné obědy v restauraci.

Obědvali jsme v Sázavě a odpoledne se vrátili zpět. Raději jsme se nestavěli v místní hospodě a rovnou šli na chalupu. Dovezené zásoby zaplnily celou ledničku a část jsme dali do špajzu. Mrazák jsme nezapnuli, protože všechno by jsme měli za pár dní spotřebovat.

Pozdně odpoledne nemělo cenu jít k řece. Připravili jsme dříví na ohniště na dvoře z uřezaných větví ze zahrady. Večer jsme při kytaře opékali buřty a užívali si volna a pohody. Domlouvali jsme se při tom co budeme další dny vařit a kdo se o to postará. Já se přihlásil, že udělám vepřo, knedlo, zelo. Ostatní zkusí každé dopoledne něco jiného a případně budeme kuchaři nápomocni. Bude zajímavé jak vaření dopadne.

U ohně čas rychle utíkal a spát jsme šli za úplné tmy. To mne a Pavla neodradilo, abychom se nepostarali před usnutím o naše čuráky. Také ráno během vstávání jsme si vyhonili tvrdé klacky. Vstávali jsme uvolněni a šli se podívat na kluky v ložnici.

Oba ještě spali. Byli rozvaleni na svých postelích. Vnutili jsme se k nim každý z jedné strany. Museli se uskrovnit, abychom se tam vešli. Zajel jsem rukou pod prostěradlo. Oba byli oblečeni jen do půl těla. V noci si určitě užívali. Mirkovi ležel povadlý pták mezi nohama. Vojta dospával a měl naběhlé péro. Asi měl příjemný sen. Hladil jsem Vojtu po penisu a postupně jak se probouzel, čurák mu dál narůstal.

Pavel se zase probíral Mirkovi v rozkroku. Pták se mu Pavlovou péčí postavil. Kluci se věnovali také nám. Všichni jsme si užívali hrátky s kamarádovými penisy. Navrhl jsem, abychom tuto zajímavou změnu udělali i večer. Domluvili jsme se na prostřídání při spaní. Mirek jako domácí zůstane v ložnici a k němu se přestěhuje Pavel. A Vojta se přesune do pokoje ke mně.

První oběd z koupených potravin připravil Mirek. Rozhodl se udělat kuře. Nemuseli jsme mu pomáhat. Jen jsme mu do toho kecali, jakým kořením před pečením by měl posypat kuře. Pak pekáč dal do elektrické trouby a šel s námi ven. V kuchyni byla také klasická kamna, ale ty prý roztápěli jen při vyhřívání místnosti.

Na dvoře jsme se chystali na opalování. Mirek nás požádal, abychom posekali část zahrady a zalili záhony, aby se nám nezkrátily žíly, jak prohlásil. Při tom se ukázalo, že Vojta má rád přírodu. Znal názvy všech kytek na záhonech i různých rostlin v okolí. Já bydlím na vesnici a poznal jsem jen některé.

Před obědem chtěl Mirek jen pomoct s loupáním uvařených brambor. Přitom nám ukázal vybavení kuchyně, potřebné nádobí a pomůcky až budeme vařit sami. Kuře bylo upečené s křupavou kůrkou a dobře kořeněné. Bylo velké a Mirek ho rozdělil na 8 dílů, aby zbylo na večeři. Ale hlad byl větší a my jsme kuře snědli celé. Tak snad nám budou podobně chutnat i další obědy.

Odpoledne bylo pěkně a my se vydali k řece na náš palouk. Znova jsme se opalovali na Adama a užívali si volna. V očekávaných hrátkách nás rušili vodáci. Bylo jich víc než posledně. Letos bylo dost vady a někteří vodáci nám řekli, že jedou ze Žďáru nebo z Brodu. Byl začátek prázdnin, vody bylo dost a provoz na řece bude velký, odhadoval Mirek s Pavlem. Zbývalo nám počkat s hrátkami až do chalupy. O to víc jsem se těšil na večer.

Po večeři jsme se přesunuli podle ranní domluvy. Vojta si zalezl ke zdi, já ho přikryl společným prostěradlem a deku jsem nechal pod nohama, kdyby bylo chladno. Zalezl jsem k němu v tílku a slipech. Hned po přikrytí Vojtova ruka šmátralka vyhledala můj rozkrok. Ani já se nezdržoval. Za chvíli jsme byli jen v tílkách. Odkryl jsem prostěradlo a mohl si detailně prohlížet jeho chloubu. V zrzavých chlupech mne přitahoval naběhlý pták a velký pytel. Oválná varlata má Vojta jako větší vejce. Obdivně jsem je potěžkával, porovnával a masíroval. Protahoval se, pozoroval mne jak si ho prohlížím a dal ruce za hlavu. Byl spokojenej a culil se. Líbilo se mu jak jsem se o penis a o koule, o celé jeho mužství zajímal.

Předpokládal jsem, že takto velká varlata mají starší muži. Vojta mne svým masitým vybavením překvapil. Snažil jsem se celý pytel dát do pusy. To se mi nepodařilo. Byl jsem rád, že když jsem nacpal do huby jedno varle. Přitom měl koule dost citlivé. Při jejich sání se kroutil a zhluboka vzdychal. Líbilo se mu, jak je to vzrušující. Raději jsem přestal varlata dráždit, aby hned nestříkal. Jen jsem po kouření čuráka koule občas olíznul. Nechtěl jsem, aby brzy stříkal.

Snažil jsem se, aby i Vojta mne začal kouřit. Ale zatím se k tomu neodhodlal. Zatím prý nikoho nekouřil. Jen mi honil ztvrdlého ptáka. Přesto jeho hrátky mne nabudily na maximum. Museli jsme oba přestat, pro zadržení mrdiny před výstřikem.

Abych odvrátil naše vrcholy, zajímal jsem se o jeho plánech po gymplu. Uvažoval, že by mohl jít na zemědělskou vejšku do Suchdola. Tam chtěl studovat životní prostředí. Zajímá ho příroda a to jsem poznal jak zná různé rostliny. Také ho hodně baví akce s dětmi. V srpnu pojede jako vedoucí na tábor, kam jezdí několik let. Poslední roky tam fungoval jako praktikant. Tak uvažuje, že by po gymplu šel i na peďák. Je to prý snadnější škola a láká ho volno během prázdnin. Platy se tam také mají zvyšovat a všude hledají hlavně učitele místo ženských. Namítal jsem, že nebude jednoduché zvládnout puberťáky, pokud by je učil. Toho se nebojí, protože na táboře měl ve své skupině nejstarší kluky a zvládl tam i dominantní esa, které nikdo jiný nechtěl.

Mluvili jsme i o svých dosavadních zkušenostech. Vojta začal chodit s novou holkou. Je s ní spokojenej a do Ledečka přijel, protože ona odjela s rodiči na dovolenou. Já se mu přiznal, že jsem píchal dvě holky, ale že mne to s žádnou moc nebavilo. Vojta mi přizvukoval, že jeho předcházející holkou také mrdal, ale nebylo to ono a rozešel se sní. Věřil, že s tou současnou to bude lepší. Nerozporoval jsem se mu to.

Vyptával jsem se ho, jak to prožívá se mnou jako s klukem. To mu prý nevadí. Ptáky si také honí i s dalšími kluky několik let. Byl jsem rád, že se do našich hrátek nenutí. Žádného kluka ještě nevykouřil a vyhýbá se tomu. Já se mu přiznal, že se mi kouření zalíbilo až po roce, než jsem si zvykl.

Automaticky jsme přešli na pokračování hrátek. Vojta mne vyhonil a já ho s nedočkavostí vykouřil. Jeho mrdina má obvyklou chuť i aroma. Ale překvapilo mne jeho velká dávka. Měl jsem co dělat, abych všechno spolykal. Ráno jsme večerní akci zopakovali. Pak jsme se šli podívat do ložnice na kluky. Byli vzhůru, leželi nepřikryti s mokrými čuráky a odpočívali. Poznal jsem, že si ráno také užívali.

Činnost na chalupě nabrala pravidelný rytmus. Dopoledne jeden z nás kuchtil a ostatní si užívali volna. Relaxovali jsme opalováním na dvoře, čtením, sledováním zpráv z mobilů nebo občasnou pomocí Vojtovi. Někdy potřeboval kuchtík poradit. Kdo měl zájem tak mu pomáhal. Většina jídel dopadla dobře a my si užívali prázdnin na plné pecky.

Jednou dopoledne nás Mirek odvedl silnicí z návsi do kopců. Jako na dlani bylo vidět Ledečko. Poznali jsme chalupu se stodolou a okolní domy. Lesem nás zavedl na vrchol kopce a odtud se objevilo pokračující údolí. Sázava se před námi kroutila jako had. Pod námi se otáčela do protisměru a vytvářela velký poloostrov. Na něm byla další vesnice a hodně chat v okolí řeky. Dál nebylo na Sázavu vidět a jen podle údolí jsem odhadoval kudy řeka teče. Na obzoru byly vidět střechy baráků z města Sázavy a možná i z kláštera. Tam jsem se chtěl také podívat. Cestou zpět přes les jsme sbírali houby. Bylo jich málo a vylepšili jsme s nimi pytlíkovou polívku.

Zásoby se snížili na minimum. Museli jsme zajet znova nakoupit. Domluvili jsme se, že nyní pojedeme na druhou stranu do Českého Šternberka. Má tam být také pár prodejen a zároveň se podíváme na hrad.

Cestou jsem se zajímal o trať, kterou jsem ještě nejel. Hned za nádražím vjel vlak do delšího tunelu a za ním byla odbočka na Kolín. My jsme pokračovali okolo Sázavy. Železnice vedla stále okolo řeky a občas se trať dostala ke břehu, když byly z druhé strany příkré skály. Koupili jsme jízdenky do Českého Šternberka. Vojta, který se s každým hned domluvil, zjistil, že musíme jet ještě o zastávku dál, pokud chceme jít na hrad. Tak nás ušetřil o kilák cesty.

Výšlap na hrad začal přechodem přes most. Na hrad vedlo dlouhé schodiště. Po jeho zdolání jsme zjistili, že vstup do hradu se musí dopředu objednat. Přitom nejbližší prohlídka začínala za dvě hodiny. Tak jsme to vzdali. Přesto vyhlídka z nádvoří hradu stála za námahu zdolat vysokou skálu, na které hrad stojí. Z vyhlídky byla vidět kroutící se Sázava, most, obě části vesnice, trať a široké okolí. Pod hradem jsme nakoupili potřebné zásoby a vydali se zpátky na zastávku.

Vlak jel za chvíli a domluvili jsme se, že raději pojedeme. Po necelé čtvrt hodině jsme byli v Ledečku. Tady v restauraci jsme mohli obědvat bez hlídání hodin. Dali jsme si pár točených a k tomu nakoupili i lahváče, protože pivo ve sklepě docházelo.

Většinu dní jsme strávili spolu odpoledním koupáním u Sázavy nebo společnými nákupy. Ze dvou týdnů byly jen dva dny, kdy jsme zůstali v chalupě kvůli horšímu počasí. Po polední bouřce pršelo a druhý den pokračovaly přeháňky. Hráli jsme deskové hry, které byly na chalupě. Za prohru se platilo fantem – svléknutím části oblečení. Na sobě jsme toho v létě moc neměli a netrvalo dlouho a všichni jsme byli nazí. Další platba spočívala v příkazech: přines pivo nebo jiné pití, udělej kafe, namaž housku, ukliď stolek a podobně.

Obvykle se smíchem následovalo udělej dřepy, kliky, stojku na rukou, ukaž ptáka, obnaž žaluda a hoň si péro. To jsme všichni zvládali. Další povinnost kuř a vykuř mu čuráka jsme s Mirkem plnili jen my dva. Pavlovi nevadilo když olízal stojícího ptáka, ale výstřik nedokázal spolknout. A Vojta penisy jen honil rukou a kouřit odmítal. Nechtěli jsme je nutit dělat něco na co nebyli zvyklí.

Domluvil jsem se s Mirkem že je to naučíme. Začali jsme hned při těchto hrách. Mirek přinesl šlehačku ve spreji. Nejdřív jsme si nastříkali šlehačku okolo pusy. Při olizování obličeje se lízání změnilo ve francouzáky. Následovalo čištění bradek a břicha. Občas jsme stříkli trochu šlehačky i na penisy a při všeobecném smíchu jsme péra olizovali. Všem se to líbilo a také Vojta se do hry zapojil. Pokračování jsme nechtěli uspěchat s ohledem na Pavla a Vojtu, aby je neodradily další možnosti. Důvodem bylo také, že všichni minimálně dvakrát stříkali.

Po hře se šlehačkou jsem se snažil naučit Vojtu nevyhýbat se kouření čuráka. Večer kdy jsme byli spolu jsem ho začal kouřit. Během jeho velkého vzrušení jsem se nad ním natočil do 69. Byl jsem sám vzrušen a penis mi trčel z rozkroku. Sledoval jsem co na to Vojta. Jak viděl můj tvrdý kolík, sevřel pusu a nemínil pokračovat. Nenutil jsem ho a zase si lehl vedle něj. Zklidnili jsme se oba. Po chvíli jsem jeho kouření opakoval. Vojta byl znova nabuzen. Sám jsem se snažil oddálit vlastní vzrušení.

Otočil jsem se nad něj a vláčný úd mu nastavil před ústa. Posunul jsem se s ním přímo nad pusu a přejížděl s ním po rtech. Nepatrně otevřel pusu a já se žaludem dostal k zubům. Nedalo se to vydržet a já se blížil k vrcholu. Vojta poznal blížící se výstřik a odvrátil hlavu. Dál jsem se nedostal. Poznal jsem, že kouřit nechce. K ničemu jinému jsem ho nenutil.

U následujícího večera jsem se před zalehnutím k Vojtovi vyhonil. Uvolněnej jsem mu kouřil ptáka a můj úd zůstával v klidu. Natočil jsem se k němu při otočené poloze bokem a nabídl mu můj penis k hraní. Chvíli ho z blízka prohlížel v ruce. Bylo to pro mne hodně emotivní a zároveň velmi náročné, abych udržel čuráka vláčného. Vojta vláčného ptáka neodmítl a sám si vzal úd do pusy. Nedokázal ho klasicky kouřit a jen ho žužlal. Při vědomí, že Vojta poprvé kouří ptáka, se i přes mou snahu aby zůstal v klidu, začal se penis probouzet a zvětšoval se. Nechal si do úst dát jen žalud. Pak dal hlavu stranou. Přesto jsem byl rád, že počáteční obavu překonal.

Se stejnou taktikou jsem Vojtu pomalu zaučoval kouřit čuráka další večer. Docílil jsem toho, že se už neobával mít v ústech půlku vláčného ptáka a zvykl si také na jeho počáteční zvětšení. Jen nedokázal vzít do pusy ani v ní udržet tvrdý klacek. Obával se výstřiku semene a proto jsem ho k tomu nenutil. Sám jsem se dlouho učil polknout sperma, aby mi nevadilo. Byl jsem potom spokojenej, když Vojta po několika společných nocích začal mého nenapruženého ptáka cumlat.

Ještě jednou jsme se na pár nocí prohodili. Já se přestěhoval k Mirkovi do ložnice a v pokoji zůstal Vojta s Pavlem. Na manželské dvojposteli jsme si užívali. Šli jsme spát oblečeni, ale hned po zalehnutí jsme jeden druhému stáhli slipy. Nejdřív začal Mirek. Klekl si mezi mé nohy, rukou vyhledal vláčný ocas a pomalým honěním si s ním hrál. Snažil jsem se zůstat co nejdéle v příjemném rozpoložení, ale dlouho jsem to nevydržel. Za chvíli měl v ruce tvrdý klacek. Podržel si mého ptáka a jazykem objížděl žalud, jeho citlivý lem a uzdičku. Parádní začátek změnil na klasické kouření. Bylo to nádherné. Dostal jsem se na hranici rozkoše a nechtěl jsem ještě stříkat. Musel jsem si s Mirkem vyměnit role.

Napadlo mne, že jeho vyvrcholení docílím jinak a nepoužiji žádnou ruku. Nejdřív jsem lízal jeho prsa a břicho. Pak jsem jazykem přejížděl po vnitřních stranách stehen a stále se vyhýbal jeho penisu. Ten se už hlásil o své požadavky a trčel Mirkovi z rozkroku. Sám se mi nabízel ke kouření. Nemusel jsem ho držet a začal ho olizovat ze všech stran. Následně jsem rty shrnul ze žaludu předkožku a obnažil ho. Už byl napružený a ve světle stolní lampičky jsem viděl jak mu ze špičky hlavičky prýští průhledné kapky touhy. S chutí jsem slízal nabízený předkrm.

Nasunul jsem se na vyzývavého ptáka. Rty jsem pevně sevřel penis a kmital dolu a nahoru. Snažil jsem se vysát všechny kapky vzrušení ze stojícího péra. Spolkl jsem získaný nektar a už uvolněnou pusou jsem se znova nasouval na Mirkovou okrasu. Mou snahou bylo mít v puse celý úd. Moc se mi nedařilo dostat se rty až ke kořenu penisu. Obrátil jsem se a lehl si na záda.

Mirek si klekl nad má prsa a sám určoval hloubku a rychlost pronikání. Držel mi hlavu a já nemohl uhnout. Pokud jsem já sám kmital hlavou na jeho péru, tak jsem se po hlubokém proniknutí hned vracel. Mirek mne nešetřil a při jeho kouření mi čurákem zajížděl až k mandlím. Vrážel mi penis hluboko do pusy a zůstával dlouho v této poloze. Nos jsem měl zabořený v jeho chlupech a vdechoval jeho vůni. Mirek mi občas prohonil rukou péro, abych zůstal pod napětím. To mi pomáhalo vydržet tyto aktivity. Při trvalém tlaku žaludu na mandle mne natahoval a dusil. Tekly mi sliny z pusy a v očích jsem měl slzy. Nebolelo mne nic. Jen to bylo nepříjemné a dráždivé. Při uvolnění úst jsem se musel zhluboka nadýchat, aby Mirek mohl pokračovat. Měl jsem zájem vše vydržet a zvládnout drsnější kouření jako jsem si oblíbil polykání mrdiny. Nebylo to snadné a na ráznější přirážení jsem si dlouho zvykal.

Ze začátečního dlouhotrvajícího zasunutí čuráka do úst přešel později na rychlejší a důraznější pronikání do pusy. Blížil se jeho vrchol a já očekával semennou odměnu.

První stříkance mi nasměroval na mandle. Cítil jsem teplo v puse a žádnou chuť na jazyku. Polknul jsem předanou dávku. Teprve při uvolnění pusy se dostala mrdina na jazyk a chuťové pohárky koštovaly získané sperma. Po překonání nepříjemných pocitů při dráždění mandlí jsem byl v pohodě. Spokojenost se znásobila poté, co mne také Mirek vykouřil.

Unaveni a v pohodě jsme usnuli. Ráno se k nám přesunuli kluci z obýváku. Museli jsme se uskrovnit, abychom se všichni na dvojpostel vešli. Domluvili jsme se, že by jsme mohli večer spát všichni společně v pokoji.

Na dvojpostel by jsme se nevešli. Během dne jsme k ní přidali postel z obýváku. Postel jsme přivázali, aby se neposunovala. Vzniklo dost místa na hrátky i pro následné spaní pro všechny. Ustlali jsme ležení pro čtyři. Každý měl polštář a jinak byly na postelích jen prostěradla. V noci bylo teplo a prostěradla postačovala na přikrytí. Spát jsme chodili jen v tričkách. Po prvních nocích jsme zalézali do postele ve slipech a vstávali bez nich. Pokud by někomu byla zima, mohl si vzít připravenou deku.

Bylo nádherné chodit spát se všemi kluky, mít k dispozici jejich čuráky, hrát si s nimi, honit a kouřit je podle libosti a vstávat také společně. Přitom nebyl určen žádný „spací“ pořádek kdo kde bude. Jak jsme se večer naskládali, většinou se během hrátek přeskupili a ráno leželi jinde. Často obráceni proti sobě. Stačilo se jen naklonit a měl jsem v hubě dudlíka. Přitom jsem usínal jako mimino. Nejraději jsem byl uprostřed. Měl jsem vedle sebe dva čuráky a z každé strany zájemce o mou chloubu. Jen během noci, když jsem si šel odskočit, musel jsem se vysunout z postele.

Pokud jsem se probudil dřív, prověřil jsem vedlejší ptáky jak na tom jsou. Některý stál a majitel spal. Zvadlým čurákům jsem pomáhal nabrat sílu. Naopak bylo příjemné při dospávání jak si někdo hrál s mým nářadím. Neotvíral jsem oči a užíval si pocitu slasti. Často jsme pak vstávali v osmi. Zůstali jsme v pelechu a vystříkali nashromážděné semeno. Byla to rozcvička navazující na večerní hrátky. Také někdy dopoledne proběhlo trénování klacků v různých sestavách.

Dny rychle utíkaly a my jsme plánovali vrátit se v neděli. V sobotu zavolali rodiče Mirkovi, že večer přiletěli po 2 týdnech z dovolené a že v pondělí půjdou do práce. Divili se. že není doma. Uklidnil je, že je na chalupě a informoval je, že v Ledečku ještě zůstane. Po této domluvě jsme odjezd odsunuli.

Nikdo domů nepospíchal. Během víkendu je vlak plný jak jsme poznali při cestě sem. Proto jsme se na chalupě zdrželi do pátku. V pondělí jsme jeli nakoupit potřebné zásoby do Sázavy a další tři dny jsme si užívali. Předposlední den jsme vše dávali do kupy.

Posekali jsme naposled trávu, zalili zahradu, přesunuli postel do pokoje a smontovali palandu. Z postelí jsme stáhli povlečení. Prostěradla byla naškrobena. Nedokázali jsme se shodnout, které semeno komu patří. Ani podle vůně, ani podle nažloutlé barvy mrdiny. Zaschlé fleky byly podobné. Domlouvali jsme se i na velikosti. Všichni si přivlastňovali největší fleky. Domluvili jsme se, že poslední den a noc nebude žádné honění ani kouření. Poté bude závod. Každý se vyhoní do své skleničky a porovnáme činnost varlat. Byla to zajímavá výzva.

Před praním jsme se domlouvali jak prostěradla prát. V koupelně byla stará pračka se samostatnou ždímačkou. Před použitím se musela nastavit teplota a doba praní. Dohadovali jsme se, jak nejlépe vypereme různě velké fleky se semenem, aby nezůstaly žádné mapy. Teplotu jsme nastavili vyšší a dobu praní delší. Prášek na praní byl v koupelně jeden a tak jsme jen dohodli množství. Odhadli jsme vše dobře a fleky s mrdinou se vypraly.

Naposledy jsme se šli vykoupat na náš palouk, který byl zcela zválen. Večeři jsme už nedělali. Vzali jsme všechny prázdné lahve a šli se do restaurace navečeřet. Po několika pivech jsme se za tmy vrátili v náladě do chalupy a spali jako neviňátka do rána. Po ranní hygieně a snídani začaly domluvené závody. V kuchyni jsme připravili čtyři stejné skleničky. Domluvili jsme se ještě, že se můžeme honit navzájem, aby během závodů bylo větší vzrušení. Po denním půstu byl předpoklad, že semene bude mít každý dostatek.

První stříkal za všeobecné srandy Pavel a poslední při povzbuzování Mirek. Počkali jsme až všechno mlíčí steče po stěnách ke dnům skleniček. Následně jsme je dali k sobě a porovnávali výšku. Rozdíly byly vidět na první pohled. Nemuseli jsme použít žádnou měrku. Nejvíc sperma měl Vojta. Ani tomu nechtěl věřit. Napadlo mne jestli neochutnáme a neporovnáme všechnu mrdinu. Pavel a Vojta byli proti.

Mne to lákalo. Pak Mirek navrhl slít všechnu mrdinu a dát ji jako smetanu do kafe. Nedokázal jsem si představit jak by takový nápoj chutnal, ale souhlasil jsem. Kávu pro všechny uvařil Pavel a přinesl ji na stůl. Mezitím jsme všechno semeno slili do jedné skleničky. S napětím jsem do svého hrnku s kávou odlil malou část smíchaného semene. Všichni s napětím čekali jestli míchanici spolknu. Kafe mělo stále převažující chuť, ale voněla z něj i mrdka. Přidal se i Mirek a část si odlil do kávy. Také on kávu okusil a nedělalo mu problém celý hrnek vypít. Já se už nerozpakoval a zůstatek sperma ze sklenky vylil do své kávy. Nápoj hodně zbělel jako s přidaným mlékem a výpary z něj voněly kafem i mrdinou. Také chuť kávy se změnila a na jazyku jsem cítil sperma. Byl to dobrý povzbuzující nápoj. Pavel s Vojtou kroutili hlavou, že to pijeme. Musí se ještě učit.

Poslední den jsme sbalili svršky, vše v chalupě urovnali a vydali se na zpáteční cestu. Oběd jsme si dali ještě v Ledečku a odpoledne jsme už pozorovali Sázavu a její okolí z vlaku. V Čerčanech jsme se rozloučili tak jak se před třemi týdny sešli. Mirek s Vojtou přestoupili na přímý vlak do Prahy, Pavel se vydal domů a já odjel do Heřmaniček. Letošní červenec se vydařil a my se spokojeni vrátili domů.

Já měl hned od pondělí rozjednanou brigádu a s tátou jezdil měsíc na stavby ve Vlašimi. Dost jsem se při tom přiučil a zároveň si vydělal na kapesné během roku. Nejsem tak vázaný jen na podporu rodičů.

Poslední týden v srpnu byl oddychový. V Plané jsem si s Jirkou užíval hrátek v posteli každý den bez sestřenice, která odjela na dovolenou s nějakým píchačem. Následoval na průmce poslední maturitní ročník. Očekával jsem, jak to zvládnu a co nového prožiju.

Autor čtenářské povídky: Johan Bidlo

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: