Erotická povídka: Asistentka

janosik

fashion-835219_640

Navštěvoval jsem vysokouo školu okolo roku 1983. Pro mě, který se jednou nedostal na VŠ byl první rok a půl naprostý očistec. Na přednášky a cvičení a pak na kolej se učit.

Mělo to výhodu, že zatímco ostatní končili, tak já zjišťoval, jak to dělat a učit se bez přílišného, jak to říct snažení. Pak, ale přišel jeden semestr angličtiny, a to byl vážný problém. Měli jsme paní asistentku tak 38 – 40let. Moc fešná žena, jenže taky dost náročná a já nestíhal. Takže jsem začal docházet na konzultace.

No snažil jsem se, ona to viděla, ale na jazyky jsem byl naprosto marný. Jednou, když to viděla, tak říkala, že má doma dceru před maturou, a to co já prožívám z angliny, ona má doma taky, jenže z matiky u dcery na maturu. Slovo dalo slovo, že zkusím pomoct. Tak jsem se zastavil. S manželem mě představili dceři, a že zkusím nemožné. Pravda je, že to z pohledu matiky bylo šílený…. 2x týdně jsem trpěl.

Ale holčina byla pohledná a nakonec to skončilo tak, že jsme si to vždycky na začátku hezky rozdali. Hned se líp učilo, jenže bylo to takové dávej si pozor, nejdou naši?, takhle je to blbý, já se stydím a taky tady jsem a dělej co umíš…. Mladý holky byly tenkrát takový. Jednou jsme skončili a ona šla na rande a já se chystal domů, ale maminka udělala večeři a já nestihnul dojíst, tak jsem zůstal déle.

Paní asistentka uvařila kafe a povídali si, jak kdo studoval. Přišla řeč i na koleje a taky na ono známé, kdo zaváhá spí sám. Strašně se smála a říkala, že ví o čem mluvím a bylo to super….a hovor nějak plynul. Taky jak se jí po tom stýská, že by to hned vrátila. Jen v legraci jsem navrhnul, ať se zastaví na koleji nasát atmosféru.

Myslel jsem, že to bere jako legraci, ale že jo a kdy? Tak jsem si tak spočítal, kdy kolega jede na víkend domů a navrhnul jsem jeden pátek. A že tedy zajdeme po študácku na pivo a zajdeme na kolej se podívat. A taky jo zašli jsme do studentské hospody a povídali si a dali nějaké to pivko a pak vyrazili na kolej.

Musím dodat, že se i studentsky oblékla, těsné jeansy, kostkovaná košile s rozhalenkou prostě paráda – kočka. Na koleji jsme zašli do klubu, už nevím co dávali, ale pak že zajdeme na pokoj na čaj, to byl takový kolejní nápoj. Vyštrachal jsem ještě lahev velmi „kvalitního“ vína a tak seděli a povídali. Já na židli, ona na posteli a pak ani nevím jak, jsme na posteli seděli oba a já se jí dotýkal na zádech.

Cítil jsem, jak se lehce prohnula, ale jen neznatelně a zaklonila hlavu a přivřela oči. Jen zašeptala, jako tenkrát….. Moje ruce byly neodbytnější, ale ne moc hrrr a ona se nebránila. Když jsem se jí dotknul nohou, tak jsem cítil, jak je prudce sevřela k sobě, ale hned povolila od sebe…… já se cítil jak ve snu.

Postupoval jsem pomaličku a jí to dělalo moc dobře. Sice jsem cítil, že hrozí, že se každou chvíli udělám, ale nechtěl jsem to uspěchat. Naše rty se potkaly a já začal rozepínat její košili. Krásně se nebránila, ale ani mě nepomáhala. Když jsem políbil její prsa krásně se prohnula a já cítil a viděl, jak zaklání hlavu, objímá mě a jen se nechává unášet. Rozepnul jsem jí knoflíček jeansů, čekal jsem, že mě zastaví, ale ne.

Moje ruka vklouzla na kalhotky a já přes látku cítil její klín a když jsem pod látku vniknul, cítil jsem, jak se moje prsty propadají do její úplně mokré čárky a ona dává nohy od sebe. Jeansy musely dolů i s kalhotkami. Cítil jsem, jak její ruce tlačí mojí hlavu mezi její nohy a já poprvé v životě ústy navštívil ženský klín. Dlaněmi mě vedla a já byl úplně vedle. Zblízka jsem se díval na její krásnou čárku a jazykem pronikal dovnitř. Už jsem cítil, že když ne teď udělám se do kalhot. Jako by to věděla, stáhla mě kalhoty a já do ní vniknul.

Nohy dávala široce od sebe a já se díval, jak se její čárka rozestupuje, viděl jsem, jak mě okraje kundičky objímají a jak jsou napjaté a cítil jsem to její teplo na svém klacku. Ona si jí rozevírala, jak sebe samu držela za zadeček a já do ní přirážel ne divoce, ale tak, abych si užíval, jak se její prsa houpají podle mého tempa a ona nezavírá oči, ale dívá se na mě, a já tam četl, tak si mě šoustej jako studentku.

Pak mě vzala za jednu ruku dala jí na své břicho a zatlačila, já cítil, jak narážím na samé její dno. Tenkrát ještě nezkušený jsem z toho byl vedle, cítit na svém žaludu její dno. Už jsem věděl, že už dlouho vlastně ani nevím, jak jsem vydržel a pak mě chytila ta krásná křeč, já ho do ní vrazil, jak to šlo a cítil jsem, jak do ní stříkám jednu dávku za druhou.

Ona se jen dívala, hlavu lehce zakloněnou a cítil jsem, jak mě svírá můj kolík. Když jsem ho z ní vyndával, viděl jsem, jak z ní moje sperma začíná vytékat. Jako mladý kluk jsem cítil, že se zvedá znova, a i ona to viděla.

Pohladila jej v dlaních a jen se otočila a já si jí vzal zezadu znovu……..Jí to, ale nestačilo a tak mě položila na záda a sedla si na koníčka. Držel jsem jí za zadeček, díval se jí mezi nohy, jak tam mizí moje pýcha a ona se krásně narážela. Prsty jsem cítil ještě tu další její dírku a hrázku a pak jsem to do ní pustil znovu….. chvíli jsme leželi vedle sebe a povídali si. Pak se oblékala a skoro plakala, jak krásně se vrátila do studentských let.

Jen lehce poznamenala, že kalhotky, než dojde domů budou celý mokrý, tomu jsme se zasmáli a rozloučili se. Když jsem pak přišel doučovat, tak to vždycky zaonačila, aby před nebo po nikdo nebyl doma a my si mohli zase zapíchat, ale nikdy už to nebylo jako poprvé.

Možná hloupé, ale hrozně vzrušující bylo si normálně vykat, ale když to přišlo, tak jí pošeptat třeba a teď podrž ať ho do tebe můžu pořádně vrazit nebo nastav tu svou nadrženou kundičku ať ti jí můžu celou nastříkat….

Autor čtenářské povídky: Janosik

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: