Erotická povídka: Člověče vysvleč se

Byla sobota a mě s přítelem čekalo hlídání mladšího bráchy. Rodiče odjeli na celý víkend za babičkou, která bydlí na druhé straně republiky. Mně ani bráchovi Danovi se ale jet nechtělo.

V zimě mi bylo osmnáct a tak naši usoudili, že už jsem dost velká na to, abych se mohla o svého desetiletého bratra postarat. Navíc jsem na to nebyla sama.

Hned co naši odjeli za mnou přijel i můj přítel Lukáš. Vzala jsem si krátké mini šatičky, pro každou příležitost. Na víkend jsme s Lukášem měli ovšem jiné plány, než se starat o mladšího bráchu.

Když Lukáš přijel, Dan se zrovna v obýváku koukal na televizi. Měla jsem jenom šaty a Lukáše napadlo, že bychom si to mohli rozdat v kuchyni. Bála jsem se, že by Dan zrovna něco potřeboval ale než sem stačila cokoliv říct, stáhl mi Lukáš kalhotky, položil mě na linku a byl ve mně.

Pěkně mě naklepával když se v tom nejlepším najednou objevil Dan a chtěl se napít. Naštěstí je ještě malý a nedošlo mu, co tam děláme, navíc jsem na sobě měla pořád šaty. Lukáš byl ve mně celou dobu Danové přítomnosti.

Když byl brácha otočený, Lukáš  ve mně lehce kroužil penisem.

Určitým způsobem mě Danova přítomnost vzrušovala.

Po obědě si chtěl Dan zahrát hru Člověče nezlob se. Já jsem ale zase chtěla zažít trochu vzrušení. V tom ale Dan řekl, že pokud si s ním nezahrajeme, řekne rodičům, co viděl v kuchyni.

A sakra, takže přece jenom věděl, o co šlo! S Lukášem jsme se začali strašně moc smát. Domluvili jsme se, že si s Danem teda jednou zahrajeme, ale našim ani slovo. Hráli jsme u jídelního stolu. Lukáš seděl naproti mně. Hra už mě moc nebavila a tak jsem si strčila nohu na Lukášovu židli.

Nejdřív jsem mu jezdila nohou po stehně.

Potom jsem přešla na penis a jezdila jsem po něm dokud nebyl jako kámen. Lukáš si dal také jednu nohu na moji židli a prstem mi zběsile kroužil mezi nohama. Když v tom někdo zazvonil.

“Jdu tam,” zařval Dan.

Když odešel ze dveří, strhal ze mě Lukáš všechno oblečení a hodil mě na stůl. Začala jsem ho taky svlékat a on byl mezitím už zase ve mně.

Byla to ale rychlovka, netušili jsme, za jak dlouho se Dan vrátí.

Udělal se do mě a z okna jsme jen viděli Dana a jeho kamaráda, jak spolu jedou na kole směrem na hřiště. Měli jsme barák jenom pro sebe! Už v nás ale nebyl takový vzrušující pocit, že by nás mohl někdo přistihnout.

Začali jsme tedy vymýšlet jinou aktivitu. Lukáš navrhl, že bychom si mohli zahrát Člověče nezlob se, ale trochu jinak. Vymysleli jsme si nová pravidla pro každý herní/sexuální tah a od té doby spolu skoro nespíme jinak!

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: