Chcete (být) MILF, cougar, nebo WHIP?

Co vlastně znamenají tyto velmi trendy “buzzwordy”, které hýbou sexuální světem? Patříte přímo do těchto skupin lidí, nebo je naopak vyhledáváte?

Obsah článku

MILF

Co to znamená?

Je to nejstarší a asi nejznámější označení „přitažlivé ženy středního věku“.  Objevilo se poprvé ve filmu American pie (Prci, prci, prcičky) a jedná se o „Mother, I´d like to fuck“, čili „Máma, kterou bych rád oprcal“.

Nejde, samozřejmě, o vlastní matku. Takto nazvaná žena nemusí nutně být matkou, ale svým vzhledem vzbuzuje zájem mužů o hodně mladších, než je sama.

Jaká je?

MILFka je sebevědomá, to je jedna z nejdůležitějších složek její atraktivity. Vypadá dobře a dbá o sebe. Vyjadřování pozornosti a komplimenty mužů MILFce někdy lichotí a utvrzují její sebevědomí.

Být MILFka může být však také nepříjemné. Záleží na tom, zda ženu láká být předmětem sexuálních fantazií postpubertálních kluků a nepříliš zkušených mladých mužů. Na jejím rozhodnutí je, zda na projevený zájem bude reagovat vstřícně a svolí k nezávaznému flirtu, nebo i k něčemu víc.

Jak se k ní chovat?

Muži, chcete-li mít alespoň šanci k flirtu, nesnažte se MILFce lichotit za každou cenu. Nevodné jsou komplimenty stylu: „Na svůj věk vypadáš dobře“ a „Na to, že máš tak velké děti jsi ještě sexy ženská“, „Vždycky se mi líbily starší ženy, ale ty jsi nejkrásnější“ a podobně.  Pochvala by měla vyznít tak, že prostě sexy je sama o sobě, bez ohledu na věk. Ona to ví, ale neuškodí, když jí to občas připomenete.

Zcela zapovězeny jsou výroky o staré stodole, nebo na čem starém se dobře cvičí. (Vzhledem ke svému věku vlastně nevím, jaké výrazy mladí kluci používají, když se baví o starších sexy ženách. Asi jsem zvolila dost archaické výrazy.) Jestli se nějak urážlivě bavíte o ženě s kamarády, dejte si pozor, aby se to nedoslechla.

Ne každá MILFka, která je ochotná začít si s mladším mužem, má zájem zaučovat úplně nezkušeného zajíčka. Budete-li působit příliš dětinsky, mohlo by ji to spíš odradit.

Buďte prostě v pohodě a nemluvte moc o svých předchozích zkušenostech (ať už jich je mnoho, nebo málo). MILFce máte co nabídnout, jste-li zdravě sebevědomí, hraví a nadšení do nových zážitků, umíte se chovat slušně (v pravou chvíli přiměřeně neslušně) a máte smysl pro humor. Neškodí taky trochu drzosti.

Cougar

Co to znamená?

V překladu je to puma (kočkovitá šelma).

Jaká je?

Je to žena, která se chová, jako šelma na lovu (nezkušených zajíčků). Mladší muže záměrně vyhledává a aktivně „balí“. Její sváděcí strategie může někdy působit až agresivně.

Na rozdíl od MILFky, která je pro mladíky přitažlivá jaksi mimochodem a neúmyslně, cougar si na  své image sexy dračice zakládá. Má bohaté zkušenosti a mužům nabízí sexuální dobrodružství bez závazků.

Jak se k ní chovat?

Chcete-li si užít, nechte se prostě sbalit. Buďte přiměřeně galantní, mírně submisivní, nechte se vést. Ona sama určí, co ji bude bavit. Neopovažujte se ji však urazit, mohla by vás jako pravá šelma škaredě poškrábat.

WHIP

Co to znamená?

Jedná se o nejnovější termín pro atraktivní ženu. Zkratka vyjadřuje „Woman who is hot, intelligent and in her prime“. Česky –  „Sexy, inteligentní žena na vrcholu“ (tzn. v nejlepších letech).

Jaká je?

Zatímco předchozí dva termíny mohou být vnímány negativně (protože vztah těchto typů žen s muži není rovnocenný – MILFka jakoby získávala svou hodnotu jen tím, že by si s ní někdo chtěl vulgárně zasouložit a cougar dělá z mužů jen svou kořist), WHIP je sebevědomá a nezávislá žena, která může bez ohledu na věk navázat vztah s mužem, který je také inteligentní, sexy a ve svých nejlepších letech.

A to, že je mezi jejich nejlepšími roky třeba dvacetiletý rozdíl, nehraje žádnou roli.

Jak se k ní chovat?

Otázku snad není třeba ani zodpovídat. Chovejte se normálně. Jako k partnerce. Rozumíte-li si a máte navíc podobný smysl pro humor, nejsou třeba žádné návody, jak na ni.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: