Erotická povídka: Deníčkový zápis – 1. část

Můj milý deníčku. Dneska jsem zažila zajímavý zážitek a musím se s tebou o něj podělit!

Dnes jsem byla dohodnutá na návštěvu u svých dlouholetých kamarádů, protože jsme se už věky neviděli. Těšila jsem se na ně a oni na mě. Máme spolu pěkný vztah a hodně o sobě víme.

Hlavně, co se týká sexu, tak s nima nemám problém o všech věcech mluvit a každou chvíli probíráme něco nového a pro mě inspirujícího. Dá se říct, že vím o nich, co mají v posteli rádi a to platí i opačně. Možná bych řekla, že mezi námi je dokonce i nějaká chemie.

Hlavně teda s NÍM, protože když se vidíme, tak si ze sebe děláme pořád srandu a popichujeme se a občas nějaký letmý dotek taky proběhne. Vůbec mi to není proti srsti, ale dokáže mě to dost vzrušit. ONA je velmi zajímavá a rozhodně by mi nevadilo s ní nic mít. 

Den před návštěvou mi od NÍ přišla zpráva. Prý jestli mi nebude vadit, že nebude doma, až tam přijedu. ON prý bude doma a nemá problém být se mnou o samotě, že ona musí zůstat v práci až do noci. Rozhodla jsem se, že pojedu, protože nic jiného jsem v plánu neměla.

Samozřejmě mi to začalo vrtat hlavou a váhala jsem, jestli s NÍM mám být o samotě a pokud to zůstane jen u povídání. Přece jen ta chemie tam byla a podle mě stále bude. Dokonce vím, že oni dva mezi sebou mají různé dohody ohledně sexu. Ale kdo se bojí, nesmí do lesa. Tak jsem jela.

Celou cestu jsem byla v klidu, ale když jsem zazvonila na zvonek a čekala, až se ozve bzučák, tak jsem začala být hrozně nervózní. Pustil mě dovnitř a už čekal u dveří s úsměvem na rtech. Moje nervozita opět stoupla.

Pusa na přivítanou jako obvykle a už jsme byli v obýváku. Začali jsme si povídat a já se procházela po obýváku a prohlížela jsem si nové věci, které tam předtím nebyli. Pozoroval mě z gauče tím svým flirtovným pohledem. Sakra ta chemie asi stále funguje! Pohled jsem mu vrátila.

Otočila jsem se k oknu a pozorovala moje zaparkované auto, které bylo nedaleko, a zamyslela se. Nestihla jsem si ani všimnout, že se přemístil za mě a chystá se mě dotknout. Byla jsem mírně ohnutá a měla na sobě krátké černé šaty bez výstřihu.

Přimáčknul se na mě a lehce pohladil po stehnu a zádech. Byla jsem z toho samozřejmě nesvá a otočila se. Vždyť má přítelkyni. Ukázal mi konverzaci na svém mobilu, kde si s NÍ psali, že má povoleno všechno, když budu chtít já a ať mi to dá kdyžtak přečíst. To samozřejmě změnilo celou situaci a výsledek byl jasný. Jdu do toho! Taková příležitost se už nemusí opakovat!

Obrátila jsem se zpátky k oknu čelem a nechala ho dokončit hlazení přes zadeček. Přišlo plácnutí přes moji prý krásnou prdel. Samozřejmě se mi to líbilo a ON to věděl. Akorát já chtěla víc! Probírali jsme, že si otevřeme víno, které jsem přinesla. Abych se tolik nestyděla.

Nebylo potřeba, protože jsem si to chtěla všechno dobře pamatovat. Začal mě líbat. Po chvíli jsme se ocitli na gauči. Hladili jsme se a líbali a já si všimla, že už mu krásně stojí péro. Jeho nenasytnost se během pár vteřin projevila sundání podprsenky pod šaty a následným přetažením šatů přes hlavu.

Byla jsem před ním úplně nahá, ale určitě jsem neměla být sama. Pod jeho kalhoty se už rýsovalo péro, neodolala jsem a svlékla ho taky. Přece v tom nebudu sama. I když od začátku jsem věděla, že pánem tu bude ON. Mezi námi –  má to rád i obráceně – prásknul mi to na sebe několikrát. Takže jsem sundala kalhoty a už držela jeho péro v ruce. Jak jsem říkala, že má rád tvrdší zacházení, tak jsem si to musela vyzkoušet. Začala jsem ho tahat za koule a mírně s nima kroutit a štípat.

Jeho chtíč byl ale po mém kouření, takže si vzal ptáka, přidržel si hlavu a vsunul mi ho do pusy. Začala jsem poslušně kouřit a on slastně vrnět. Samozřejmě moje experimentování neskončilo a zkusila jsem ho mírně kousnout. Přilítlo mi okamžitě označení ,,ty mrcho”, ale v tu chvíli bylo vidět, že se mu to prostě líbí.

Najednou mi vytáhnul péro z pusy a vrhl se na mě. Začal polehoučku zkoušet, co moje prsa dokážou. Cucal a kousal mi bradavky. Sakra bylo to dobré a já byla čím dál tím víc vzrušená. Jeho ruka na nic taky nečekala a už mě dráždil prstama. Měl hodně zkušeností, tak jsem neměla strach, že by mě nedokázal udělat. Na nic nečekal, nasadil si kondom a začal mě šukat. Pěkně ze zadu! 

Začal trochu pomaleji, ale já si udala maličko rychlejší tempo tím, že jsem na něj začala přirážet. Byla to sice zajímavá poloha, ale poloha na misionáře s jeho pérem byla pro můj bod G zajímavější a citlivější. Takže se mi to v té pozici líbilo víc a on nesměle přirážel. Pro lepší šukání si mě potáhnul na kraj gauče, aby se mu lépe přiráželo.

Já měla nohy ve vzduchu, abych se dostala k dráždění mého klitorisu. Musela jsem se udělat dřív  než on, protože už to nemělo dlouhého trvání. Můj hlasitý orgasmus snad slyšeli i sousedé, ale ti mohli jen závidět, že máme sex. Chvilku jsem myslela, že se udělám, až z toho budu stříkat, ale to se nestalo. V té vlně orgasmu jsem nějak nevnímala, že i ON se udělal (samozřejmě do kondomu).

Byl celkem potichu, což mě překvapilo, protože bych to skoro ani nepoznala. Ale bylo to asi tím, že jsem zrovna měla dozvuky mého konce. Takže jsme si na chvíli lehli na gauč a odpočívali. Později mi bylo řečeno, že jsem se krásně udělala a i ON při svém orgasmu vůbec nevěděl o světě. Asi dlouho nikoho neměl místo přítelkyně, tak byl v sedmém nebi.

Já jsem samozřejmě byla spokojená, ale chtěla jsem od něj víc! Samozřejmě tu jeho dominantní část, aby si se mnou hrál jako se svojí čubkou a otrokyní. Vím, že to moc dobře umí! Musela jsem vědět, co dokáže a co umí na vlastní kůži, protože úplně až tak zkušeného dominanta jsem v posteli nikdy neměla a lákalo mě to. Mám k tomu sklony a ONI to dobře vědí.

Objednali jsme si pizzu a bylo mi řečeno, že až nám ji přivezou, tak já už budu ležet na gauči svázaná a poslušně čekat až se pán vrátí. Takže vidina dalších zážitků byla za dveřmi.

Prozkoumávali jsme krabici s jejich hračkami, kterých mají kvanta. ON na mě chtěl prostě vidět obojek. Krásný vysoký kožený obojek mi opatrně přidělal kolem krku, ale dost pevně, abych si nemohla vyskakovat.

Povodil si mě po gauči jako čubičku. Další na řadu přišla ručně dělaná kožená škraboška, přes kterou nebylo vážně nic vidět. Na jeho dominantní stránku jsem se opravdu těšila a nebránila se. Naopak jsem se snažila ho ještě víc provokovat, aby jako trest přitvrdil. Následně si mě musel svázat, abych byla podle jeho gusta.

Nasadil mi pouta na nohy a na ruce, ale to tak, že jsem měla vcelku přivázané zápěstí u kotníků v jedné rovině. To už bylo zábavnější, protože jsem nic neviděla a nemohla se hnout. Tudíž si se mnou mohl dělat, co chtěl. Samozřejmě jsem se maličko bála, ale moje zvědavost prostě chtěla víc, i když jsem věděla, že možná budu trpět.

Stále jsem ho svýma kecama provokovala, až to nevydržel a nasadil mi roubík, na který jsem koukala před touto hrou. Neměla jsem ho nikdy na sobě a, i když jsem protestovala, tak jsem ho prostě chtěla. Zacpal mi nosní dírky, abych mu na chvíli otevřela pusu a on mi ho tam opatrně dal.

Moje remcání a škádlení tím pádem skončilo a jeho mučení právě začalo. Po nasazení kuličkového roubíku mě pěkně chytl za bradavky a začal je intenzivně mačkat a tahat. Chtěl po mě souhlas, že jsem jen jeho hračka a nikoho jiného. Že jsem jen jeho čubka a nikoho jiného. Nedalo se nic jiného než souhlasit. 

Moje kundička už byla připravená, vlhká a tekoucí. Nechápu, z jakého důvodu se mi tohle může líbit, ale tak to prostě je. ON už pustil moje bradavky a začal mě dráždit skleněným a vroubkovaným dildem, které si připravil, když jsem to neviděla. Strčil ho do mě a já jen držela a užívala si přirážení. Občas jsem dostala rukou přes prdel, abych měla větší zábavu.

Trvalo to nějakou dobu, ale pak najednou přestal. Pošeptal mi do ouška, že si pro něco musí vedle do pokoje dojít a já tady na něj počkám se svorkama na kozách. Těch jsem se bála, protože takové velké nestvůry, které bolely i na prstě jako sviňa, jsem na sobě nechtěla mít.

Připnul mi jednu a začala jsem se kroutit, protože až na takovou bolest nejsem zvyklá. Připnul mi druhou a já už huhlala pod roubíkem a zatnula si pěsti, protože to opravdu bolelo. Chytnul mě pod krkem, dal pusu na roubík a odešel vedle do místnosti. Netrvalo dlouho a byl zpátky.

Nechal mě ale ještě chvíli trpět se svorkama na bradavkách, protože se podle mě musel nabažit. Opět se mě zeptal, jestli jsem jeho čubka a to už jsem bez váhání pokynula hlavou a odpověděla, že rozhodně ano.

V tu chvíli mi opatrně sundal svorky a ještě prsty promnul bolavějící bradavky. Po takovém intenzivním zážitku měla přijít odměna a jeho vytoužený sen. Chtěl mě vidět stříkat, a proto mě začal dráždit masážní hlavicí, kterou si přinesl, jak byl pryč. Měla i nástavec, který mě dráždil i uvnitř.

Vlastně na mě vyzkoušel dva a zjistil, že u druhého se mi to víc líbí. Stimulace se mu povedla a já měla za chvíli stříkat. Blesklo mě hlavou, že budou mít postříkaný gauč, ale on si to vyřešil tak, že pode mě strčil moje šaty. Stříkala jsem a užívala si velkého orgasmu a ON se díval a užíval si to taky.

Tohle už bylo to pravé, co jsem po něm chtěla. Dokáže toho víc a má hodně zkušeností s čubkama, ale pro tentokrát jsme byli nabažení oba. Vyčerpaní a hladoví jsme si lehli na gauč, jedli a odpočívali.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: