Erotická povídka: Dezert

Cestou z práce se stavila v sexshopu. Koupila to, co potřebovala – masturbátor a stahovací pásku.

A s výbavou v kabelce šla k němu. Přivítal jí, jeho klasickou větou…“Doufám, že máš hlad, beruško.“ …a rovnou jí podával sklenku vína. Dobrému jídlu se nikdy nebrání.  Večeře byla, jako vždy od něj, výborná.  Zasloužil si odměnu, dezert.  Za dobré jídlo se sluší poděkovat.

Zvedla se ze židle, obkročmo mu sedla na klín a dlouhým polibkem mu děkovala za večeři. Zašeptala mu do ucha, že za to si zaslouží odměnu. Natáhla se pro kabelku u své židle. Stále mu při tom seděla na klíně a jemně pohybovala pánví, líbilo se jí cítit jak mu tvrdne. Vstala a pomalu se začala svlékat, chtěl jí pomoct.

Chodilo mu položila na jeho tvrdého ptáka, který chtěl z kalhot ven. Přejížděla mu po něm prsty. Pochopil. Obešla ho, zezadu se k němu naklonila a stáhla mu tričko, schválně nehtama trochu škrabala. Líbala a jemně ho kousala do krku.  Z boku si k němu klekla, vedla mu ruku, aby si mohl sáhnout, jak je mokrá. Jednou rukou sáhla nenápadně do kabelky pro pásku.

Nadzvedla se, rychlým pohybem mu stáhla ruku k noze židle a několikrát omotala páskou. Byl tak překvapený, že nestihl dostatečně rychle zareagovat, chytla mu druhou a přivázala k druhé noze židle. Stoupla si před něj a pomalu dokončovala svlékání, hladila se.

Vzala si židli, sedla si proti němu, jednu nohu opřela o stůl a začala si se sebou hrát.  Dokud do sebe nestrčila prsty a nedala mu svou šťávu ochutnat, držel se. 

Pomalu knoflíček po knoflíčku mu rozepínala kalhoty. Nadzvedával se, aby mu je mohla stáhnout.  Jeho kamennej klacek byl v pozoru. Sedla si mu na klín a přejížděla ho svojí mokrou kundičkou. Snažil se, tak moc ho do ní chtěl vrazit, ale nemohl, s rukama přivázanýma k židli byl úplně v její moci. Zvedla se, odešla do ložnice pro lubrikant.

Za minutku se vrátila, aby mu vynahradila tu chvíli, klekla si před něj a vzala si jeho klacek do pusy.  Jazykem přejížděla po špičce. Jednou rukou si hrála s koulema. Chvíli se mu takhle věnovala, aby ukojila i svojí chuť a touhu. Sáhla do kabelky, vytáhla mastrurbátor.  Trošku se zasekl. S šibalským zábleskem v očích se na něj podívala. Kápla si lubrikant do dlaně a pořádně ptáka natřela, trochou lubrikantu natřela i masturbátor. 

Pomalu labužnicky, mu masturbátor nasazovala, aby cítil většinu z jeho výstupků uvnitř. Už to nevydržel a sténal. Stiskla masturbátor a zkusila jeho pohyblivost. Dělal to jediné, co mohl, dirigoval rychlost a intenzitu stisku. Nechtěla ho udělat tak rychle, proto polevila.

Uvolnila stisk a pohybovala masturbátorem jen jemně, aby cítil jeho výstupky. Prosil o to, aby ho přestala trápit, prosil o to, aby ho udělala. Ještě chvíli ho trápila, na chvíli sundala masturbátor a hrála si jazykem. Stačilo jen pár rychlých pohybů rukou a cítila jeho sperma na prsou.

Když už opět vnímal, dostal ze sebe jediné…“ty potvoro, počkej “…. Naklonila se k němu a zašeptala mu do ucha…“děkuju a teď bych si dala ten dezert“…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: