Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Sex ve škole…

Všechno to začalo ve škole. Po hodině jsem si vzpomněl, že jsem si ve třídě zapomněl učebnici a že tam nikdo další hodinu není. Tak jsem se sebral a vyšel do patra a šel do třídy.

Když jsem ji otevřel, čekalo mě nečekaný překvapení. Vzadu za všema lavice byla položená deka a na dece ležela moje spolužačka Izabela a masturbovala. Měla na sobě jen černý nadkolenky a to bylo vše.

Když jsem tam vešel, oba jsme se lekli. Já jsem jí řekl, že si vezmu jen učebnici a hned zase půjdu. Ale ona na to, ať nikam nechodím a jdu k ní blíž. Když jsem k ní přišel, Izabela se zvedla a začala mě líbat a přitom svlíkat. Nechala na mě jenom moje ponožky, které jsem měl vytažené, takže vypadali spíš jako podkolenky.

Potom mi řekla ať si lehnu, já jsem poslušně poslechl a lehl jsem si. Izabela si klekla a začala mi ho z pozvolna honit, já jsem jí přitom prstil análek a přitom pěkně vzdychala.

Po chvíli honění a prstění jsem zůstal ležet a Izabelka si pomalu sedala na mého krále a zvedalo se a pak zase tvrdě dosedala a pěkně to mlaskalo.
Přitom jsem si jí pěkně chytnul za její sexy zpocené nadkolenky a díval jsem se na to, jak mi klouže po ptáku. Bylo to něco úžasného.

Za chvíli jsem ni sáhl, aby slezla a klekla si. Izabela poslechla, já jsem si klekl, a strčil jsem ho do jejího análů, až jí to bolelo, a začal jsem pořádně a tvrdě dorážet, a ona pěkně vzdychala a hekala.  

Po chvíli jsem z ní vyjel a tentokrát jsem vstal a řekl Izabelce aby si lehla a já jsem si klekl a zarazil ho do análu a opět přirážel, až jsem ucítil že budu stříkat a tak jsem řekl Izabel, ,,už budu”, a ona že ať pokračuju a nepřestávám.

Se vším tím hekáním a vzdycháním jsem se do Izy udělal. Poté mi Iza přikázala abych jí análek vyčistil, a že si mám sundat jednu ponožku a s tu ji mám do análku strčit a vyčistit jí ho od spermatu a pak z mé velmi hodně smradlavé a propocené ponožky to sperma slízat a Izabel se na mě koukla a pak dodala že se jí to moc líbilo a že by jsem si to mohli zopakovat.
Tímto to skončilo, byl to můj nejlepší sex.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: