Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Děvka mi ojela přítele

Erotická povídka: Děvka mi ojela přítele

K rozhodnutí koupit svému příteli k narozeninám luxusní společnici, mě inspirovala známá, která takto obšťastnila svého manžela, na jeho padesátiny. Prý si zapíchal s dvacítkou a natočili vše na video pro jejich soukromé hrátky. Dobrý nápad. Vzala jsem si kontakt na tu holku, odkaz na webovky.

Po prohlédnutí fotek a krátkého videa, bylo mé rozhodnutí jednoznačné – pěkná kočička s hezkým tělem, co umí pěkně kouřit ptáky a parádně šoustat. Ptala se mě, jaké služby pro partnera chci. Nemínila jsem šetřit. Moje objednávka zněla: orálek, anál, šoustačka a striptýzek. Podmínkou bylo, že u všeho budu jako pozorovatelka, aniž by přítel o mně věděl.

Stála před ním dvacetiletá tmavovláska v minisukni, měla na sobě podvazky…

Konečně ten den s velkým D nadešel. Příteli jsem řekla, že musím něco zařídit a že přijdu tak do dvou hodin. Jelikož měl hlad, objednala jsem mu jídlo s donáškou a schovala se nenápadně do skříně na chodbě. Můj dárek dorazil za deset minut. Přinesla pizzu a vešla dovnitř. Chtěl zaplatit, řekla mu, že je jeho překvapení k narozeninám.

Ohnul ji přes komodu a začal šoustat prsty

Nechápal. Stala před ním dvacetiletá tmavovláska v minisukni, měla na sobě podvazky, vysoké podpatky a z výstřihu ji lezly prsa. Viděla jsem ho přes pootevřené dveře, jak se mu ztopořil pták. Dala mu do ruky mé napsané přání, ve kterém stálo: Krásně si to užij lásko, a jelikož vůbec nebyla levná, tak ji vyšukej jak nejvíc můžeš.Ohnul ji přes komodu a začal šoustat prsty

Na nic nečekal, byl fakt nadržený a rychlý, strhal z ní spodní prádlo přímo na chodbě, ohnul ji přes komodu a začal šoustat prsty, byl hodně dravý, užíval si její bradavky i zadeček, vjížděl ji jazýčkem do análu a zkoušel každý otvor, který našel.

Držela jako správná děvka, nastavila mu svoji kundičku a on do ní vjížděl a šoustal ji, lízal, nechal jí napíchnutou v análu jezdit na koníčku, ležel na koberci a ona ho ojížděla celá mokrá, až ji vystříkal pusu hluboko do krku. Jelikož jsem to už nemohla vydržet, vylezla jsem ze skříně a začala se s ním líbat. Umíte si představit pokračování, že? Přítel připlatil za služby navíc a užili jsme si krásnou trojku.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: