Erotická povídka: Kulečníkový večer s Vojtou

Bylo to v době, kdy jsem byla dlouho sama. Zuzka, moje dlouholetá kamarádka mě vytáhla ven se svým přítelem Petrem. Ani si už nevzpomínám, kam jsme to přesně šli, ale plán byl zajít na kulečník. Petr byl moc fajn kluk a tak svou pozornost nevěnoval jen své Zuzce, ale také mluvil se mnou a já si aspoň nepřipadala tak trapně, že jsme tam s nimi navíc, jako další kolo u vozu, nebo že jim jen dělám křena, jak se lidové říká. Přesto trocha nepříjemného pocitu zůstala po celou dobu. Šli jsme na kulečník. Hráli jsme už asi čtvrtou hru, když jsem byla na řadě. Vzala jsem do rukou tágo a připravovala se na svůj šťouch. Ve chvíli mého největšího soustředění do mě strčil nějaký kluk, který zřejmě nedával pozor. „Moc mě to mrzí“, omlouval se. „Nic se neděje“, řekla jsem a usmála se na něj.

Nějak jsem si ho neprohlížela, vypadal na první velmi krátký pohled docela obyčejně a normálně. Dál jsem tento malý incident neřešila, odehrála svůj tah a bavila se se Zuzkou a Petrem. Ale po chvíli ten klučina, který do mne strčil přišel a přinesl mi colu. „Omlouvám se ještě jednou, jsem Vojta“, řekl a já si všimla, že má sympatický úsměv. „Lenka“, vybafla jsem celá nesvá z takového vývoje situace. Najednou mě napadlo pozvat ho k našemu kulečníkovému stolu. Seznámila jsem Vojtu se Zuzkou a Petrem. Vojta se omluvil svým kamarádům s kterými přišel hrát kulečník a začal hrát se mnou. Utvořili jsme dvojici a hráli proti Zuzce a Petrovi.

Všimla jsem si, že je Vojta vlastně hezký kluk s nádherně hnědýma, čokoládovýma očima, které mě nějakým způsobem přitahovaly. Několikrát se jakoby náhodou dotknul mé ruky. Nevadilo mi to, právě naopak bylo mi to příjemné. Hráli jsem dál a čas příjemně ubíhal, možná až moc rychle. Vojta mi navrhnul, zda bych nezašla k němu ještě na skleničku. Upozorňuji, že nejsem holka do větru a určitě bych s nikým nešla hned první den do postele.

Tedy aspoň do doby, než jsem potkala Vojtu. Také jej jsem upozornila, že na tohle nejsem a že s nim ráda zajdu k němu na skleničku, ale ať nečeká nic, co bych mu první večer rozhodně nedala. Vojta nevypadal na člověka, který by mě chtěl zneužít nebo si něco zkoušet. Byl velice milý a pozorný, takže jsem se ničeho nebála. A také se nic zlého nestalo, tedy až na to, že po první skleničce pustil Vojta televizi, kde zrovna běžel nějaký erotický film. Chtěl to okamžitě přepnout, protože v dané situaci to vypadalo velice trapně, ale řekla jsem mu, že mi to nevadí, protože víme jak jsou takové erotické filmy erotické že…Není nikde nic vidět a tak člověk musí mít velkou představivost, ne že bych ji tedy neměla, té mám až moc možná někdy. Ani nevím, jak se to stalo, ale ocitla jsem se vedle Vojty, který mě najednou držel za ruku a já tiskla tu jeho.

Začali jsme se líbat. Líbá jako holka, pomyslela jsem si a bylo mi to hrozně příjemné. Naše jazyky se jako by jen stydlivě dotýkaly navzájem.  Pomalu a přitom něžně, ale cítila jsem také vášeň, kterou do toho líbání Vojta vložil. To už jsem ale byla skutečně vlhká a začala jsem být i nadržená, přesto jsem se držela abych to třeba náhodou nebyla já, kdo by si něco kromě toho líbání začal. Až jsem ucítila Vojtovu ruku na stehně. Začal mne hladit a já mu to oplácela. Nevím, zda i přes ty džiny, které jsem na sobě měla cítil, jak jsem zvlhla. Při hlazení po stehně zajel rukou až do mého klína, ale nevadilo mi to. Bylo to jen přes kalhoty.

Čekala jsem, zda zůstane jen u tohoto nebo zda bude něco více. Vojta se zřejmě hodně přemáhal, aby se na mně rovnou nevrhnul. Po chvíli další líbací série mi začal rukou šmejdit také pod tričkem, pod kterým jsem měla sportovní podprsenku. Já mu na oplátku vyslíkla jeho triko a odhalila vypracované bříško z posilovny. Hladili jsme se vzájemně až najednou koukám, že mi podprsenka padá. Šikulka Vojta mi ji rozepnul, aniž bych si toho všimla. Odhalil tak mé tvrdé bradavky. Začal mi je líbat a hladit. Byla jsem v sedmém nebi a užívala si extázi. Když už líbání bylo dost rozepnul mi knoflíčky mých džín a začal mne hladit pod nimi. To už musel cítit mé úplně provlhlé kalhotky. Oplatila jsem mu to a rozepnula jeho poklopec, pod kterým se objevil hrbolek. Přejela jsem po tom hrbolku, který najednou ještě více nabobtnal a ztuhl.

To už jeho ruka ze mě svlékala džíny a já už neměla žádné zábrany. Pomohla jsem Vojtovi z mých džin a na oplátku svlékla jeho z džínů, abych pořádně viděla, co pod nimi ukrývá. Vojta mi rukou zajel pod kalhotky a nahmatal mé totálně mokré stydké pysky a rukou mě začal dráždit poštěváček. Rychle jsem rukou vytáhla jeho přirození z pod trenýrek.  Bylo velké a tvrdé. Začala jsem si s nim hrát rukou. Oba jsme byli jako smyslu zbaveni. Vojta strčil svůj prst do mě a v mé mušličce to začvachtalo. Nepopírám byla jsem totálně mokrá. Užíval jsem si každý pohyb jeho z počátku jednoho poté více prstů. Přidala jsem na tempu a jeho penis držela pevně v rukou a přejížděla sem a tam po celé délce až k jeho krásně vyholeným kouličkám.

Za chvíli začal Vojta dýchat rychleji a ještě po nějaké chvíli jsem najednou ucítila, jak se jeho statný penis nadmul a najednou mi bylo jasné, že to co přijde už nezadržím já ani Vojta. Jeho horké semeno mi vystříklo na ruku a zbytek na Vojtovo vypracované břicho. Vojta vzdychal a jeho prsty, které měl ve mně se napjaly a na chvíli ustaly v pohybu. Vojta dál však pokračoval v dráždění mého poštěváčku a já začala cítit příchod orgasmu.

Orgasmus přicházel pomaličku a když už byl na spadnutí Vojta zpomalil tempo a začal se soustředit na mé naběhlé pysky. Byl na zabití, tedy myslím to v dobrém, protože prodlužoval můj orgasmus jak to jen šlo. Najednou to však již nešlo zastavit. Začala mnou zmítat křeč a Vojta stále prsty dráždil můj klitoris. Byla to nádhera.  Měla jsem několik po sobě jdoucích orgasmů a když skončil ten poslední byla jsem zcela vyčerpaná. Napolo nahá jsem nakonec usnula ve Vojtově náruči.

Nemuseli jsme mít pohlavní styk – někdo říká sex k tomu, abych byla totálně uspokojená a šťastná. Naše poprvé s Vojtou bylo asi až po dalších 2 setkáních, ale o tom až třeba jindy.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: