Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Následuj Růžového králíčka

Erotická povídka: Následuj Růžového králíčka

Další zásada „Správné milenky“, pravidlo č. 2 praví: „Před schůzkou se uspokoj sama“. Proč? To je jednoduché – 1. už vás nic nemůže zklamat, maximálně můžete být příjemně překvapeni  a 2. po dobrém orgasmu tělo vyplaví množství hormonů, které nás dělají v očích partnera přitažlivější (nemluvě o tom potutelném výrazu a jiskře v oku).

Toto pravidlo jsem měla na paměti i onen večer, který bych vám dnes ráda přiblížila. Schůzka s Drakem  (pravidlo č. 1- nikdy nejmenuj) se blížila a já plna touhy jsem se pustila do příprav na schůzku. Do té samozřejmě patří mimo kvalitního make-upu a parfému i perfektní orgasmus.

Vibrátor alá Růžový králíček

Již delší dobu jsem pokukovala po vibrátoru, kterému důvěrně říkám „Následuj růžového králíčka“.  Tento mazlík je naprosto specifický, nejen že v jeho těle rotuje 90 nepravidelných perel, ale ještě má dráždítko na klitoris a to rovnou se 7 programy. Dnes jsem se rozhodla, že tohoto králíčka zapojím do své přípravy na rande.

Přišla jsem z práce, prošla sprchou a jen tak v ručníku, ještě s mokrými vlasy, se pohodlně usadila na posteli. Do králíčka stačilo vložit pár baterek a ihned ožil. Zaječí ouška se roztančila takovou rychlostí, že jsem ho nutně potřebovala mít v sobě a cítit jeho um.

Stačilo trošku lubrikační gelu a už krásně klouzal v mojí neskutečně natěšené mušličce. Pustila jsem i hru 90 perliček, neuvěřitelná slast se rozlila mým tělem. Perly tančily v mé pochvě sem a tam naprosto nepravidelně. Králíček mi mezi tím laskal klitoris. Na vibrátoru je ještě magické tlačítko HOT.

Po zmáčknutí začne králíček nepravidelně měnit vibrace. Omylem jsem o toto tlačítko zavadila. Náhlé změny ve vibracích nebo občasné zastavení, dělaly to s mým klitorisem divy.

Perličky mi krásně stimulovaly celou pochvu, králíček je nejen šikovný, ale disponuje i úctyhodnou velikostí, takže mě vyplnil naprosto celou. Toto tempo nešlo dlouho vydržet, párkrát jsem s hračkou vyjela z broskvičky a vibrační špičkou si přejela po análku.

Potom zase honem zpět a vyplnit celou jeskyňku.  Vlnění perel a vibrace králíčka byly spalující. Jednou rukou jsem pohybovala králíčkem a druhou si hladila prsa. Ani kozičky nesmí být ošizeny o tu krásu. V tomto slastném souladu jsem se začala propadat do vln orgasmů.

Jeden mi nestačí, chci víc, teď když jsem tak krásně vlhká a citlivá, teď nemohu přestat. Znova jsem tedy pustila králíčka k práci a nechala ho projíždět kundičku od vstupu až po hrdlo. Zjistila jsem, že zaječí ouška jsou příjemná i na análku, krásně šimrají moji prdelku a perličky ve vibrátoru zatím útočí na můj bod G.

Bylo to tak příjemné, že jsem ani neslyšela zvonek a ani kamarádku, která také již přišla z práce. Ano… zvonek byl Drak a kamarádka ho pustila dál. Otevřel dveře do pokoje, právě ve chvíli, kdy jsem prožívala nádherný orgasmus.

Taktně mě nechal rozdělané dílo dokončit, než promluvil : 

„Tak toto je tvoje tajemství jiskřiček v očích…. a já myslel, že to v tobě vyvolávám já….ty mrško…počkej, udělám ti to tak, že si na žádnou hračku 14 dní nevzpomeneš!” 

A jak řekl, tak se stalo….

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: