Erotická povídka: Dlouhý sex

Otto

Poprosím tě, abys sis klekla a trochu roztáhla nohy a vyšpulila zadeček. Pak nanesu silikonový gel na klitoris, do tvé pipiny a na mého ptáka.

Potom si ho vezmu do ruky a trochu vniknu do tebe a pak přejedu pipinu na klitoris a zpět a to budu několikrát opakovat. Poté začnu do tebe pomalu po milimetrech vnikat a občas tě plácnu po zadečku. Bude to dlouhé a nedovolím ti, abys přirazila.

Potom ucítím dotyk žaludu s tvojím děložním čípkem a budu ho stále stejně zatlačovat do tebe až na doraz a ještě ti roztáhnu půlky abych se dostal dál a ty více vystrčíš zadeček a já si tě přitáhnu levou rukou za vlasy a ještě se budu snažit pravou rukou do tebe zezadu natlačit mé kulky.

Budeš ji mít naplněnou k prasknutí a já se budu k tobě silně tisknout. Budeš sténat křičet a prosit o rychlé přírazy, ale já ti to nedovolím. Potom stejně pomalu ho začnu vytahovat, uvolním děložní čípek a opustím tě a znovu pojezdím ptákem klitoris a celou pipinu a to několikrát.

Poté se vrátím k pomalému zasouvání, dotyk s děložním čípkem a maximální proniknutí do tebe. Přitažení za vlasy a naplácání. Budeš na hraně orgasmu, ale já ti nedovolím a dlouho se budu bez pohybu tisknout k tobě, až se trochu zklidníš ho začnu pomalu vytahovat.

Budeme balancovat na hraně orgasmu a společně se ho budeme snažit zdržovat. Při každém vytažení přidám gel i na tvoji zadní dírku a nechám stéct na ptáka. A vše se bude opakovat jen s tím rozdílem, že ti jedním pak i dvěma prsty budu masírovat tvoji zadní dírku a pomalu do ní zastrkávat jed prst a pak i dva.

Bude to dlouhé milování a až budeš prosit, že to dále nevydržíš tak to několika přírazy nás přivedu k obrovskému společnému orgasmu. Zůstanu v tobě stále přitisknut a nechám vše doznít.

Samozřejmě si při tom udělám i čas na bradavky a prsa.

Autorem čtenářské povídky je: Otto

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: