Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Růžové venušiny kuličky

Erotická povídka: Růžové venušiny kuličky

Byly to dvě růžové kuličky svázané k sobě bílým provázkem. Pochopitelně jsem zprvu vůbec netušila, o co jde. Ptala jsem se sama sebe, k jakému účelu tato věcička asi je? Nebyla jsem sice nezkušená, protože jsem již nějakou dobu masturbovala, ale tyhle kuličky jsem opravdu viděla poprvé.

Vše to začalo, když jsem chodila na gymnázium. Jako asi všechny dívky v tomto věku jsem čas od času šmejdila ve skříních rodičů, když prostě byli z baráku pryč v naději, že objevím něco zajímavého, na co bych se dívat zřejmě neměla. Určitě znáte ten pocit, když děláte něco, co je zakázané.

A jednoho dne jsem něco objevila. Při šmejdění maminčiny skřínky jsem objevila něco zvláštního. Když jsem přebrala několik jejich triček na dně, moje ruce objevily něco velmi tvrdého. Byly to dvě růžové kuličky svázané k sobě bílým provázkem.

Dlouho jsem onen divný předmět ze všech stran prohlížela a bezvýsledně se snažila přijít, k čemu může asi sloužit. Že by nějaký hlavolam? Ale to by nebyl tak hladký. Právě hladký povrch kuliček mě uchvacoval a nějakým zvláštním způsobem přitahoval. Vždyť to bylo zakázané ovoce a to vždy chutná nejvíc.

Pak jsem se ještě jednou koukla do skřínky a našla tam ještě obal výrobku. Stálo tam černým písmem napsáno VENUŠINY KULIČKY a byl tam obrázek ženské tváře. Byla jsem zvídavá, a tak jsem obal otevřela. Byl tam nějaký složený papírek, který jsem dychtivě rozbalila. Plna vzrušení z náhlého objevu jsem si prohlížela fotografie ženské vagíny a z ní vyčuhující jednu kuličku s provázkem. Návod jen potvrzoval mé tušení, že se kuličky strkají dovnitř. Pochopitelně jsem věděla, že poštěváček je vzrušivé místečko, ale tehdy mě nenapadlo, co by měly tyto tvrdé kuličky přesně dělat. Právě však přicházeli rodiče a já jsem svůj nečekaný objev chvatně ukryla zpět do skřínky. V duchu jsem si však slíbila, že při první vhodné chvíli se k němu musím určitě vrátit.

Ta chvíle přišla hned druhý den ráno. Rodiče už brzy ráno odešli do práce a já měla školu až na devátou hodinu. Hned jsem si vzpomněla na své včerejší odhalení a již jsem se spěchala k maminčině skříňce. Netušila jsem, co od růžových kuliček mohu vlastně očekávat, ale chtěla jsem to prostě vyzkoušet.

Vyndala jsem je ze skříňky a šla do pokojíčku, kde jsem se zamkla. Sundala si pyžamo a kalhotky a vyhrnula tílko. Jednu nohu jsem si dala na židli, takže jsem měla dobrý přístup k mé vagíně. Uchopila jsem jednu z kuliček a citlivě jí vpravila dovnitř. Bez problémů tam vklouzla a já znovu ucítila krásné vzrušení. Dostala jsem silnou chuť na masturbaci, ale protože se blížila devátá hodina, musela jsem jít do školy. Oblékla jsem si kalhotky, které druhou kuličku přimáčkly těsně k mému zcela oholenému rozkroku a navrch přišly ještě upnuté kalhoty, které těsný pocit ještě více znásobil. Byl to docela nový, ale příjemný pocit.

Za chvilku to však začalo. Zprvu to byl pouze mírný tlak mezi nohama. Školu jsem měla nedaleko od domu, takže cesta byla krátká. Přesto to byl úžasný zážitek. Asi tak v polovině cesty to začalo být hodně vzrušující. Velmi blažený pocit se začal šířit do celého těla. Když jsem byla téměř ve škole, už jsem nemohla pokračovat dál. Přímo jsem se loudala. Tak silný to byl pocit.

Když jsem přece jenom došla do školy, čekalo mě něco nádherného. Schody do třídy. Bylo to sice pár schodů, ale to co následovalo, jsem vskutku nečekala. Kuličky zafungovaly na jedničku s hvězdičkou a při posledním schodu mě dovedly k vyvrcholení. Byl to slastný pocit. Ztuha jsem došla do třídy a tam si rychle sedla na židli. Už zvonilo, takže jsem nestihla ani dojít na záchod, abych si vyndala ten bezvadný nástroj slasti.

Následovala ta nejlepší vyučovací hodina, z které si nepamatuji zhola nic. Pořád jsem zjišťovala vliv kuliček při různém pohybu pánve a nohou, takže jsem prožila ještě jeden mírný orgasmus během hodiny.

Když jsem pak o přestávce šla na záchod, potkala jsem naší třídní. Nevím, jestli zpozorovala můj blažený pohled na tváři nebo mě sledovala v hodině, ale vzala si mě do svého kabinetu. Tam se mě bez okolků zeptala, co se se mnou děje. Byla jsem tak překvapená, že jsem jí všechno vyklopila. K mému údivu se však pousmála a řekla mi, abych si hned sundala kalhoty. Pak zcela mokré kalhotky mi vysvlékla již sama a zkušeně mokré kuličky vytáhla ven. Pak mi dala radu, abych kuličky používala pouze doma, protože s takovou bych za chvíli propadla.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: