Erotická povídka: Domina v nesnázích

Diana se zkontrolovala v zrcadle a vyrazila na smluvenou schůzku. Jako domina si přivydělávala pár let, ale byla v tom překvapivě dobrá. Vlastně to až tak překvapivé nebylo. Celý život ráda deptala lidi kolem sebe a vyvolávala konflikty. Žila z negativní energie svého okolí a dokázala si to připustit.

Po odchodu z vysoké manažerské funkce do starobního důchodu hledala způsob, jak si udržet materiální úroveň a hlavně zahnat nudu a pocit osamění. Zkoušela štěstí v náruči mužů, ale šlo jen o povrchní románky. Jeden z milenců, když od ní prchal, pravil, že s takovou dominou se žít nedá. A tím vnukl Dianě nápad.

Podařilo se jí vybudovat menší okruh otroků, kteří jí byli zdrojem zábavy i dostatečného příjmu. Obvykle přijímala návštěvy u sebe doma. Zakoupila základní otrokářské vybavení, nedostatek prostoru vykompenzovala svou omračující fantazií, arogancí a opovržením.

Její nový budoucí otrok si ji našel na erotické seznamce. Prý ho zaujalo hodnocení ostatních otroků, kteří ji líčili jako velmi tvrdou a nekompromisní ženu. Hned v prvním dopise jí poslal fotky perfektně vybavené mučírny a pozval ji k návštěvě. Diana neodolala a pozvání přijala.

Na dnešní schůzku se vydala velmi natěšeně. Zrovna se pohádala se sousedkou kvůli chodbě zaťapané od psa a potřebovala si na někom vylít vztek. K tomu je otrok ideálním objektem. V duchu vymýšlela scénář, bude s otrokem zacházet mnohem hůř než se psem, detaily jako vždy doladí dle situace. Ale minimálně to bahno z podlahy olíže.

Dorazila k rodinnému domu a zazvonila. Přišel jí otevřít celkem pohledný muž středního věku. Ještě než ji stihl přivítat, místo pozdravu ho kopla do rozkroku. “Na kolena!” zařvala. Muž jen zaúpěl a tiše pravil. “Já jsem syn.” Váš otrok vás očekává ve sklepě. Diana věděla, že nesmí vypadnout z role. Mlčky muže odhrnula botou a odebrala se do sklepa.

“Po schodech dolu!” křičel na ni muž u dveří.

Diana vešla do sklepa a rozhlédla se. Fotky nelhaly, ocitla se uprostřed skvěle vybavené mučírny. “Kde jsi, ty pse?” vykřikla. Očekávala nahého otroka plazícího se odněkud z rohu místnosti. Události však nabraly jiný směr.

Místo odpovědi jí někdo hodil přes hlavu černý pytel. Leknutím vykřikla a snažila se bránit. “Policie se dozví, kde jsem, najdou vás.” uvědomila si svou nerozvážnost navštívit cizí dům bez doprovodu a zkoušela útočníka zastrašit. Místo odpovědi z ní však silné ruce servaly šaty a povalily ji na zem.

Její tělo bylo surově smýkáno po betonové podlaze kamsi ke stěně. Pak, když doputovala na určené místo, kotníky i zápěstí jí nemilosrdně sevřela pouta. Žádná kožená, ani vypolstrovaná. Cítila na kůži chladný kov, dost silně utažený.

Ruce měla vytažené za hlavou tak, že pociťovala ostrou bolest v ramenou.

To však bylo nic proti tomu, jakým způsobem měla roztažené nohy. Měla pocit, že jí v kyčlích vypadnou z kloubu. Neměla však čas o tom přemýšlet, protože vzápětí jí bradavky sevřely pevné skřipce. Roztřásla se hrůzou, bolestí i vztekem.

Její utrpení však pokračovalo. Pochopila, že je uvázána na jakýsi nástroj, který ji začal prohýbat v zádech. Byla nucena do nepřirozeného záklonu, tlak na ramena a kyčle ještě zesílil. Už to nevydržela a začala křičet a prosit ať přestanou. Odpovědí jí byl smích a ještě větší prohnutí. Z očí jí vyhrkly slzy.

Konečně ohýbání ustalo. Diana přestala na chvíli křičet a lapala po dechu. Přestávka však netrvala dlouho. Ucítila, něco v rozkroku. Pochopila a znovu vykřikla hrůzou. To už však měla do pochvy hrubou silou zasunutý obrovský vibrátor puštěný na maximum.

A vzápětí druhý do konečníku. Zasténala a na chvíli omdlela.

Když se Diana probrala, zjistila, že stále leží připoutaná a oba vibrátory pracují na plné obrátky. Byla zcela bezmocná, ale ta představa ji nečekaně vzrušila. Po drsném úvodu začala vlhnout. Napřed trošku, potom víc. Po chvíli už z ní šťáva skoro vytékala. Cítila, že se vrchol blíží. Za to utrpení si ho taky zasloužila.

Už už se chystala k orgasmu, když se oba vibrátory náhle zastavily. “Nééééé!.” vykřikla zoufale.

“Ale ano.” odpověděl jí mužský hlas. “Ty tu nejsi pro své potěšení, ale pro naši pomstu. Za své arogantní chování.” Muž jí drsným pohybem strhl z hlavy  pytel a ona spatřila, kdo jsou její mučitelé. Sedm jejích otroků, které poslední dobou ponižovala mnohem víc, než jsou hranice běžného vztahu paní-otrok. Došlo jí, že se na ni domluvili.

“No tak pánové, vím, že jsem to přeháněla, že jsem vás urážela a hnala ponižování do mnohem více osobní roviny než je jen sex.

Ale nemůžete popřít, že jste si za své peníze užili. Tak teď dokončete dílo a nechte mě jít. Měla jsem špatné období, ale příští vaši návštěvu už se budu plně soustředit na práci a osobní problémy si na vás ventilovat nebudu.” snažila se o kompromisní řešení.

Pánové nic neříkali, jeden z nich opět zapnul vibrátory v Dianiných otvorech. Diana slastně zavřela oči a těšila se na nečekaný zážitek. Již opět cítila jak se blíží k vrcholu. Vibrátory se náhle opět zastavily. Místo orgasmu zasáhlo její rozkrok několik ostrých elektrických impulsů. Vykřikla a oči se jí rozšířili strachem. Pochopila, že dohoda nebude zdaleka tak snadná.

“To tak.” vysmál se jí jeden z mužů.” Napřed se postaráš o nás.

Místo mluvení se můžeš dát do díla. A jestli se pokusíš mě kousnout, nepřej si být svým vlastním klitorisem. Po těchto slovech otevřel Dianě pusu a strčil jí penis téměř do krku. Neměla na výběr, pustila se do práce. Naštěstí jí to šlo. Celkem brzy se začala dávit přívalem semene svého trýznitele. Nezbylo jí nic jiného než polykat.

“A teď se nám omluvíš. Řekneš, že lituješ, co jsi nám prováděla a poprosíš za odpuštění.

Po orálním uspokojení osmého otroka již nemohla moc mluvit, jen přikyvovala, ale uznaly jí to. Vibrátory v ní se rozkmitaly a Diana konečně dosáhla vyvrcholení. Několik silných stahů a záškubů ukončilo její utrpení. Zcela vysílena se propadla do tmy.

Po chvíli se Diana probrala. Bolelo ji celé tělo, stále ležela nahá na betonové podlaze, ale již zcela volná. Kolem ní sedělo jejích osm otroků a posměšně si ji prohlíželo. Náhle muži vstali, obstoupili ji v kruhu a začali vítězně močit na její nahé tělo. Pak se otočili a bez dalšího zájmu odcházeli pryč.  Chtěla vyskočit a vynadat jim, ale síly jí opustily a pusa bolela tolik, že nedokázala pronést zřetelné slovo.

Klesla zpátky na podlahu a z očí se jí hrnuly slzy. Sama překvapena touto reakcí nechala slzy volně plynout a šťastně se usmívala. Aniž si to plně uvědomovala, prožívala transformaci. Prožité utrpení jí pomohlo přiznat si pravdu. Proto byla tak zlá na celý svět, toužila, aby se tak okolí chovalo k ní.

Jenže výchova a vysoké postavení jí bránilo přiznat si, že v jádru je křehkou ženou, toužící, aby ji muž ovládal.

Toužila se podřídit a sejmout ze sebe obrovské břímě dominantní energie vnucené okolím. Po dlouhé době prožívala Diana čiré štěstí pramenící z její pravé podstaty. Hned, jak se vrátí domů, přeřadí svůj profil z kategorie domin, do kategorie submisivních žen.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: