Erotická povídka: Odpočinek v sauně

Přijela pozdě. Ostatní se spíš trousily ze sauny domů. Rychle se svlékla. Vysprchovala s olivovým mýdlem. Zabalila se do voňavého prostěradla a vklouzla do sauny. Lavice ve třetím patře byla volná. Položila se na čistý voňavý len a slastně vydechla. Přestala vnímat ženský šepot a smích. Cítila své tělo. Jak padá do režimu relaxace. Jak se zklidňuje a uvolňuje. Vláční. Pozorovala praménky potu, které stékaly po kůži. Vzala masážní rukavici a navlékla si ji na prsty. Začala se dotýkat. Od obličeje pokračovala na krk, paže, obě ruce. Hruď. Prsa. Levé. Hladila ho spolu se vztyčenou bradavkou. Pak pravé. Rukavicí přejížděla přes obě. Pak dolů na břicho a na nohy.

Promasírovala si celé tělo a znovu si lehla. Teplo na ni působilo dráždivě. Najednou se přistihla, jak myslí na něj. Představila si ho, jak se nad ní sklání. Proniká do ní. Uvnitř ucítila obrovsky vzrušivý žár. Nekontrolovatelně, polohlasem vydechla. Opatrně se rozhlédla po sauně, jestli ji nikdo neslyšel, ale její obavy byly zbytečné. Za chvíli jí bylo vedro k nesnesení. Přehodila mokré prostěradlo ležérně jen přes ňadra a vběhla pod sprchu. Otevřela rychle dveře a zamířila k bazénku pod oblohou. Vyklouzla ze žabek i prostěradla a po schůdcích sestupovala níž a níž. Tělo se nořilo do studené lázně. Rukama si lila vodu na hlavu, do vlasů. Za krk. Pak si začala hladit prsa, znovu a znovu se jich v ledové vodě dotýkala. Cítila, jak tuhnou a bradavky trčí.

Vylezla z vody a nahá se položila na lavičku. Foukal vítr a pára z chladnoucího těla letěla vzhůru k nebi,  zahalenému do oblak. Když se do ní pustila zima, zamotala se do suché osušky a šla si sednout do křesílka.

Proceduru opakovala třikrát. Po každé z nich byla vláčnější a vláčnější. Těšila se na postel, peřinu i laskání pod ní. Přemýšlela o něm a přitom se v šatně utírala do osušky. Otevřela uzávěr oleje a začala si mazat tělo. U bradavek se zastavila, přejížděla po nich a uvědomila si, že začíná být vzrušená. Teplo se jí okamžitě rozlilo v klině. Zarazila se na mžik a pak mastný prst vklouzl dovnitř. Palec venku dokonale dráždil poštěváček. Byla tak vzrušená myšlenkou, že každou chvíli do šatny některá vstoupí nebo ji půjde uzamknout saunér, že stačilo pár pohybů a ona tiše vykřikla do osušky, odložené na věšáku.

Bože, bože, bože. S odeznívajícím vzrušením odhodila podprsenku i kalhotky k mokrému prostěradlu do tašky. Na tělo  navlékla jen kalhoty a mikinu. Bundu zapnula na zip a přes mokré vlasy si přehodila kapuci. Rozloučila se se saunérem a odešla k autu. Nastartovala. V rádiu Marsyas vzpomínal na Zmrzlináře. Dostala na zmrzlinu obrovskou chuť.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: