Ženy, které jsou na zajíčky = a vlastně proč ne!

Dávno už neplatí, že muž musí být starší než žena. Naopak. Stále častějším trendem jsou ženy, které přitahují i o několik let mladší muži. Čím to je a co naopak mladší muže přitahuje na starších ženách?

Záleží při sexu na věku?

Přibývá i kolem vás více párů, ve kterých je žena i o několik let starší než muž? Není to nic neobvyklého.

Proč si starší žena vybírá za sexuální partnery mladíky? Je to zřejmé. Zatímco žena svůj sexuální vrchol zažívá kolem třicátého roku života, muži jsou na vrcholu kolem osmnáctého roku. Znamená to, že když má žena stejně starého či staršího partnera, často ji nedokáže v jejím sexuálním rozkvětu uspokojit. Muži už začínají být v tomto věku leniví a pohodlní.

Co dámy nejvíce láká na zajíčcích? Je to hlavně jejich sexuální výkonnost, ale také jim vztah s nimi dodává sebevědomí. Muž ji dal přednost před mladšími ženami a dívkami. To potěší. Žena se také po boku mladšího partnera sama cítí mladší a bezstarostnější a nabývá tak novou sílu a energii do života.

A co láká muže na starších ženách?

Často obdivují jejich zralost a to, že ví, co chtějí od života. Někdy jim imponuje také jejich kariéra a majetek. Někteří muži hledají pocit bezpečí, jiní sexuální náruživost, kterou starší žena mnohdy projevuje více než mladá dívka.

Hlavně starší žena (i z naší redakční zkušenosti) už moc dobře ví, co má ráda, kam má šáhnout, jak se ohnout, či toho druhého ohnout (dle libosti praktik). I v těch jsou mnohem otevřenější a rády zkoušejí vše, co jim nabídnete – a mnohdy se vám o takových neslušnostech ani nezdálo.

Říká se, že starší ženy moc dobře ví, jak si pořádně zašukat. Jen musíte narazit na tu správnou, která i přes svůj větší věk si chce nezávazně zařádit s mladším (a třeba ho i do ledasčeho zaučit).

Hlavně, že oba jsou na stejné vlně

Starší či mladší? Co je lepší? Nakonec je to jedno. Nejde o věk, ale o to, jak si partneři navzájem rozumějí.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: