Erotická povídka: Víkendová převýchova u Dominy (4. DÍL)

Po mém nechutném vylízání skleničky se mi Paní vysmála, že jsem jako špinavé prase. A že si zasloužím pořádně omýt.

K obojku na krku mi připnula vodítko a surovým taháním mě popoháněla do rohu místnosti, která byla vykachličkovaná. Obojek připevnila nakrátko ke skobě ve stěně a já na tom místě prostě chtě-nechtě musel zůstat.

Ze zdi samozřejmě trčely 2 kohouty a 2 vodní trysky. Jedna tradiční a druhá zvláštně tvarovaná. Neměl jsem ani čas se rozkoukat a už mi na obličej stříkala ledová voda, která mě doslova uzemnila.

Všude jsem začal cítit mrazení a mravenčení.

Ten šok bych neskutečný. Sice mi zchladil mé ztrápené tělo, rozsekaný zadek, ale nic příjemného to nebylo. Paní se vyžívala v tom, že proud vody mi mířila střídavě na zadek, obličej, ztrápené bradavky…

Obsah článku

Očista začíná…

Nelíbilo se jí, že jsem na všech 4, takže na mě pořádně nemůže mířit, tak mě pro jistotu sešvihala bičíkem a dostala mě do její kýžené pozice. Vkleče, s rucemi za zády a vztyčenou hlavou… Když už mě pořádně omyla i obličej, který jsem měl špinavý od vlastního sperma, dala mi pokoj…

Odepnula vodítko ze stěny a polozmrzlého mě dotáhla ke stolu. Na něm (nechápu kde se tam vzala) ležela voňavá krmě, ale dle všeho ne pro mě. Mě Paní nakopla do zadku, ať si nemyslím, že tu budu mít hotelové jídlo a přitáhla mi hlavu k psí misce, která ležela u nohou stolu.

Ta byla plná nějaké béžové tekutiny, která nevypadala jako jídlo… Ale Paní byla jiného názoru, využila zase krátkého přivázání vodítka. Netuším kolik čas zatím uběhlo během mého výcviku, ale každopádně jsem měl neskutečný hlad.

Takže znovu po skleničce jsem se vnitřně donutil začít sát něco nevzhledného…

Paní mi zopakovala, že víc toho nedostanu, tak ať si to užiju. A když se jí nelíbilo mé slízávání té tekutiny, tak mě popohnala zase bičíkem. Zadek už si na tu péči skoro zvykal, takže mě to moc už nerozptylovalo. Světe div se, ta tekutina se dala docela jíst. Přirovnal bych ji k tekutější a jemnější ovesné kaši. Bez pořádné vůně a chuti ale. Prostě jen plnidlo pro žaludky otroků.

Vše jsem vylízal

Paní si pečlivě zkontrolovala, že jsem misku nechal po sobě perfektně vylízanou (nebudu jí dávat žádné důvody mě trestat, nejsem blázen). Evidentně byla spokojená, protože mě podrbala za ušima jako poslušného pejska a zase mě táhla pryč.

Ale příjemnost byla zase pryč, protože mě nakopla do bolavé zadnice a nasměrovala mě zpět k vykachličkovanému koutu.

Měl jsem za chvíli zjistit, k čemu slouží druhá tvarovaná hadice s vodou. Její hlavice byla citelně menší, s jemnými otvory na povrchu… Zkušení harcovníci asi tuší, co mě čekalo vzápětí, ale já rozhodně ne.

Od Paní jsem se dozvěděl, že už je večer, takže mám za sebou první třetinu výcviku. Ale ještě jsem neměl možnost si dojít na záchod, tak tímhle mi trochu pomůže. Ta zvláštní hlavice byla násada irigátoru, neboli klystýru…

Do hloubky

Obojek s vodítkem jsem měl zase nakrátko na skobě u stěny a bál jsem se zase výprasku kombinovaného s ledovou sprchou, takže jsem radši držel klapačku.

A tu správnou pozici. Neboli na všech 4 a s nohami od sebe.

Odtušil jsem, že mě čeká očista, protože paní si nasadila černé latexové rukavice a nanesla si na ně lubrikační gel. Ten mi vmasírovala do citlivého věnečku mé prdelky a se smíchem mi do ní krouživými pohyby zasunula tu druhou hlavici.

Prdelku mi párkrát propleskla, prý aby se na tu péči připravila a pustila zase kohout. Naštěstí už to nebyla ledová voda, naopak lehce teplá… Ta mi pomalu, ale stále citelněji plnila prdelku. Byl to pocit, jako když musíte na velkou… Stále intenzivnější a naléhavější…

Když Paní odhadla, že už více se do mě nevejde, přísun vody zastavila.

Pořádně mi zfackovala zadek a boky se slovy, že díky tomu se voda dobře rozleje a dostane všude kam má…

Sykla mi ještě do ucha, že teď ze mě klystýr vyndá a jestli mi byť pramínek vody unikne, tak mě seřeže, že si už na zadek nikdy nesednu. Vzhledem k předchozí péči jsem jí to věřil, tak při pomalém vysouváním jsem soustředěně stahoval prdelku, aby nic nešlo ven.

Paní vzápětí, co ze mě vyklouzla hlavice, mi zasunula do prdelky docela velký kolíček.

Aspoň jsem ten tlak už nemusel držet sám. Ale byla to zrada. Ten černý kolík se ve mě začal pomalu, ale jistě nafukovat a ještě více mě vyplňovat. Když už jsem myslel, že už to víc nejde,… tak Paní zapla vibrace.

Vyplněný nadoraz

Vibrační anální kolík je skvělý, vibrace působí na citlivou prdelku, prostatu, lehce na penis, ale tohle bylo násobně silnější. Voda v mých střevech ty vibrace přenášely na citelnou část těla a já se držel, abych to ustál.

Naštěstí už jsem se nemusel soustředit na to, že jsem plný vody a nesmí ze mě utéci ani pramínek. Paní mě laškovně zase začala švihat důtkami přes zadek, boky a záda, abych si ty vibrace zase zas tak moc neužíval.

Ve mě se mísila rozkoš, neskutečný tlak v zadnici a bolest na většině těla… Ale jako správná submisivní čubka jsem chápal, že je to správně, že jsem na správném místě a musím plnit rozkazy.

Jinak to schytám a bude tu jen bolest a ponížení.

Je jasné, že takhle to nemohlo být donekonečna. Paní přidala na intenzitě a síle ran a nasměrovala mě zadkem k kachlíkovanému koutu. V nestřežené chvíli, kterou jsem v záplavě pocitů ani nepostřehl, mi vyfoukla anální zátku v prdelce a vše šlo najednou ze mě ven…

Bylo to ponižující, na všech 4 stále a ze mě crčela v proudu voda… A čistá rozhodně nebyla. Když už ze mě nešlo nic dalšího, Paní mě zadek očistila klasickou sprchou a znovu jsem dostal očistnou sondu.

Znovu do mě proudila voda a v kombinaci s třemi rychlými seknutími přes zadek mi Paní řekla, ať provedu i druhou potřebu.

Až teď jsem si uvědomil, že jsem za celou dobu vlastně nebyl na záchodě. Už jsem nechtěl být trestán, takže přání jsem splnil. Už to bylo jedno…

Plná čistota

Zašpuntování prdelky se po mém naplnění znovu zopakovalo, stejně tak následná očista. A pak ještě jednou a jednou… A to dokud Paní nebyla spokojená s crčící čistou vodou z mých útrob. Pak mě finálně ostříkala (jak jinak) studenou vodou. A nechala mě chvíli si na všech 4 odpočinout.

Odešla se věnovat dalším subům v dalším rohu místnosti a mě nechala prožívat vzpomínek na dnešní výcvik.

Dle toho co říkala, už by mohl být večer, takže konec výcviku mě, coby čubky, by se mohl už blížit.

Netuším jak dlouho byla pryč. Slyšel jsem jen zase pár ran a rozkazů (roztáhni nohy čubko, pořádně to lízej, drž ti povídám!, …). Potom, co se na nich sadisticky a mršsky vyřádila, se vrátila zase ke mě.

Prý už je dnes unavená, tak mám štěstí, že se na mě nevyřádí ještě víc. Prý na zítřejší zbylý trénink potřebuju co nejvíce síly, aby neměla slabé rány (super… pomyslel jsem si), tak půjde spát.

Další trýznění?

Odpoutala mě od klystýrového koutku a stále jako pejska na vodítku si mě vedle k těm 3 zbídačeným subům.

Naštěstí mě nenutila do kontaktu s nimi, ač by jí to jistě bavilo, jak bych se silně vzpouzel (nucená homosexualita je něco, co je pro mě extrémně ponižující)… Prošli jsme kolem nich a přivedla mě k poměrně nízké, ocelové kleci.

Sundala mi vodítko, ocelové okovy na zápěstích a ranami důtek mě donutila si do klece stále na všech 4 vlézt. Za mnou zavřela dvířka, zamknula je a hodila mi dovnitř masivní kožená pouta.

V kleci

Jestliže si je prý nenasadím na zápěstí do 1 minuty, vyšlehá mě bičem ven z klece a ukáže mi, jak umím být kouřící čubka. Nechtěl jsem za žádných okolností zjistit, co to znamená, tak jsem honem, honem pouta nasazoval.

Nestihl jsem to…

Ale to Paní čekala, protože sami sobě si dost těžko nasazujete pouta tak, abyste je ještě utáhli. Párkrát kopla do klece, aby mě vyděsila, ale nakonec se slitovala. Asi už se se mnou nechtěla párat.

Že prý se mě stejně podá ještě zítra, tak co se bude dnes namáhat…

Paní mi je tedy dotáhla, abych se z nich nemohl dostat, na obě přesky dala malé zámečky, abych se z nich nemohl dostat.

Jakokdybych mohl utéci… z kovové klece v nějakém tajemném sklepení… Až pak jsem pochopil, proč. Kovovým řetízkem mi spojila zápěstí s očkem na obojku, takže jsem musel držet ruce stále na hrudníku.

„To je ochrana proti tomu, kdyby tě náhodou v noci napadlo, že by sis hrále s svým ptákem. Na to zapomeň! Tvoje orgasmy a sperma jsou v mé moci!“

S tím ode mě odešla a já už mohl netrpělivě čekat na zítřejší výcvik… Asi se mám na co těšit.

Pokračování příště…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: