Erotická povídka: Druhý zážitek s otrokem, wax play a dogplay

Ležel, přivázán k posteli a ještě k tomu nahý. Dala jsem mu políbit svou nohu. Odběhla jsem si do koupelny převléknout. Měla jsem dilema jestli k černým podvazkům a černošedé podprsence budou lépe vypadat krajkové černé tanga nebo jen taková černá síťkovaná.

Nakonec jsem si vzala ty krajkované v domnění, že to bude více sexy. Pak jsem šla za ním zpět do ložnice. Vypadal dokonale. Vytáhla jsem z tašky čajové svíčky, zapálila je a položila na noční stolek. Sedla si na něj a hladila ho nohama po tváři. “Moc vám to sluší paní.” Řekl. Bylo vidět, že touží po tom, aby mi mohl líbat nohy.

Nechala jsem mu ji políbit. A pak hned vstala a šla k jeho obličeji. On jen otočil hlavu. Dopřála jsem mu hezký výhled na moji kundičku v těch krajkových tangách. Jeho zoufalý pohled, že mě chce, ale nemůže mít, byl k popukání. Znovu jsem si sedla na jeho ptáka a z nočního stolku si vzala jednu ze tří svíček. Ve které již bylo dost vroucího vosku. Svíčkou jsem hýbala nad jeho bříškem. Naklopila jsem svíčku a vosk mu rozlila po těle.

Sykl bolestí a v jeho tváři se objevil tentýž pohled bolesti a bezmoci. Pohled na něj byl velmi vzrušující až mi z toho vzrušení naskočila husí kůže. Vzala jsem druhou svíčku a nakapala vosk do pupíku. Opět sykl bolestí. “Už ne prosím paní. Vždyť to pálí.” “To mě ale nezajímá a nestěžuj si pořád.” Na tu jeho protestaci jsem mu vlepila pár facek. “A už sklapni čubko!” Sfoukla jsem poslední svíčku.

Zvedla jsem se a oblekla. Odvázala ho z postele. “Obleknout. Jdeme se projít.” Poručila jsem. Jen co se oblékl vzala jsem z tašky vodítko a obojek. Cíl cesty byla louka přes kterou vedla i cesta k blízkému rybníku. Když jsme došli na louku okamžitě jsem mu řekla ať se svlékne celý až na mikinu. Bylo dost chladno a navíc ještě v noci. Kdo by mi pak dělal poskoka kdyby byl nachlazený že?

Dala jsem mu políbit mou nohu. ” Tak a kleknout jako pes!” Okamžitě si klekl a dala jsem mu obojek a vodítko. Naštěstí sem šli světla z blízké ulice, která byla dobře osvětlena. Mohla jsem se kochat pohledem na jeho tělo. Šli jsme pár metrů k lavičce. Posadila jsem se. “Sedni!” Sedl jsi. “Lehni a štěkej!” Poslechl a já mu dala další povel. “A teď se hezky přetoč na zemi.”

Jak ležel, tak se párkrát otočil sem a tam. Ještě jak mě ruce a nohy jako pes. Vypadalo to velice roztomile. Bavila jsem se pohledem na něj. “Potřebuju čůrat paní.” Jen jsem se ušklíbla. “Támhle máš strom.” Šel po čtyřech ke stromu a natáhl nohu jako pes. Ale jak mu stál ptáček, tak mu to nešlo. “Vždyť se počurám paní.” Musela jsem se smát tomu, jak byl neschopný. “Tak to máš smůlu. A pojď, jdeme domů.” Zvedla jsem se z lavičky a on přiběhl ke mně. “Tak obléknout!” Oblékl se a já mu odepla vodítko.

Šli jsme domů. Jen co se za ním zabouchli dveře poručila jsem mu, aby se svlékl celý. “Tak. Tady máš pití.” Vzala jsem misku a natočila mu do ní vodu. Položila jí na zem do obývacího pokoje. Šla jsem si sednout na gauč a zapla si televizi. “Pojď sem.” Přišel ke mě hezky po čtyřech. “Polož hlavičku.” Položil ji na gauč a já ho drbala za ouškem.

“Šup na postel hop.” Vlezl si na postel. “Děkuji paní.” A políbil mi nohu. Já vypla televizi a usli jsme vedle sebe.

Tato povídka je založena na reálných zážitcích – Terika.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: