Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Otrok v mém vězení 1

Erotická povídka: Otrok v mém vězení 1

Byl zcela nahý. Zavázala jsem mu oči a vedla ho po schodech do sklepa. Na betonu měl rozprostřený molitan. A na něm prošívanou deku se starou peřinou. Polštář měl také molitanový. Byl zrovna březen a ve sklepě bylo v noci stále chladno.

Na stěně naproti posteli bylo připevněno kovové oko na provaz a řetězy. Malý dřevěný stolek na kterém byli svíčky. Rozvázala jsem šálu okolo jeho očí. “Tak tohle bude tvůj domov nadcházející dny.” “Ale paní. To nemůžete.” Okamžitě jsem mu vlepila facku. ” Já mohu cokoliv budu chtít. A ještě jednou zaprotestuješ a nepřej si mě!” “Ano paní omlouvám se.”

Klekl na zem a políbil mi obě nohy. “Takže na záchod půjdeš, když za tebou přijdu a ty s ponížením poprosíš. Jelikož ty tu záchod nemáš, ten je nahoře. Takže ti ani nic jiného nezbývá a k jídlu budeš dostávat pouze zbytky. Pití buď vodu, nebo mou moč.” “Dobře paní. Poníženě děkuji.” Políbil mé nohy. “No nic. Já půjdu a zamknu tady, aby tě nenapadlo utéct. A ty tu na mě počkáš. Opovaž se usnout!” ” Ano paní. Slibuji, že počkám.” Políbil mi boty. A já odešla a zamkla sklep.

Pustila jsem si televizi, a když mě asi po třech hodinách přestala bavit. Šla jsem za otrokem. “Ty tu budeš chrápat jo?! Okamžitě vstávej” Leknutím nadskočil. “Omlouvám se paní. Prosím odpusťte.” Okamžitě přiskočil a začal mi líbat boty. ” Co jsem řekla, že máš dělat? “Čekat na vás paní.” Stáhla jsem si kožený opasek z kalhot. “Ohnout na čtyři hned!” Klekl jsi na čtyři a čekal. Obešla jsem si ho pěkně dokola. Ve tváři měl strach, co asi příjde teď.

Udeřila jsem je lehce páskem přes záda. Potom několik slabých ran přes prdelku. “Kdo jsem?” Moje paní. Důvod mého života. Žiji jen pro vás madam.” Dala jsem mu mnohem silnější ránu. Až se pohnul. Dala jsem mu další a další. Dostal jich celkem 30. Bylo moc vzrušující pozorovat, jak moc ho to bolí. “Lehni si na tvou postel. A na čtyři. Hned.” Poslechl. Sbalila jsem se a odešla. Zhruba za 5 minut jsem se vrátila s pár věcmi, které jsem položila na stůl.

Šla jsem k němu a klekla si. Pohladila ho po zadečku. Dala na análek trochu lubrikačního gelu, rozmasírovala a strčila dovnitř dva prsty. Sykl bolestí “Neboj se. Jen si z tebe udělám moji malou čubku.” “Ano paní. Jsem jen vaše děvka.” Ohromně mě to vzrušovalo a líbila se mi jeho bolest a to, že mám vlastní čubku.

Jezdila jsem mu prstama ven a dovnitř. Postupně jsem zrychlovala a strkala hlouběji a hlouběji. Dokud to jen šlo. Čím dál tím víc trpěl tou bolestí a nekonečným ponížením. Bylo to víc a víc vzrušující. Sundala jsem si kalhoty. Šla k němu čelem, tak abych mu viděla do obličeje. Chytla ho za vlasy. “Tak a teď ty moje špíno si lehni na záda.” Pustila jsem mu vlasy a on splnil úkol. Sedla jsem si mu nad obličej. “A teď hezky lízej!” Poručila jsem mu a dosedla svou mokrou kundičkou na jeho ústa.

Začala jsem vzdychat. On se začal dusit. A to mě ještě víc dráždilo. Po chvilce jsem se lehce zvedla a on jen zalapal po dechu. Potom jsem opět dosedla. “Lízej ještě víc ty zasraná kurvo!” Zakřičela jsem. Opět se začal dávit a tak jsem mu sedla na břicho. A pak vstala “Vstávej!” “Ano má paní a poníženě děkuji, že jsem mohl opět okusit váš klín.”

Lehla jsem si na tu jeho postel a roztáhla nohy. “Tak a teď mi hezky vyprsti kundu. A koukej se snažit.” “Ano má paní. Cokoliv si budete přát.” A políbil mi nohu. Strčil mi dva prsty do kundičky a začal mi ji dělat. Už tak byla krásně mokrá. Pochvíli zrychlil a začal přirážet rychleji a tvrději.

To jsem začala vzdychat a škubat sebou na všechny strany. Chytla ho pod krkem a začala škrtit. Byla jsem moc vzrušená a po chvilce jsem dosáhla orgasmu. ” Achhhh…. Dobře čubko. Po tomhle už mohu jít spát. Tak jdi taky a zítra se uvidíme.” Zvedla jsem se. “Ano paní.” Políbil mi nohu. “Sladké sny paní.” Řekl, když jsem si brala věci a odcházela. Jen jsem se ušklíbla, zamkla sklep a odešla spát.

Tato povídka je založena na reálných zážitcích – Terika.

You may also like
Erotická povídka: Krvavá paní 2 2/2
Erotická povídka: Krvavá paní 2 1/2

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: