Erotická povídka: Noc v baru

Čerstvě nezadaný jsem se jednoho chladného zimního večera vydal do baru. Byl jsem nadržený a nelze se ničemu divit; předchozí rok jsem strávil ve vztahu s frigidním narcisem, jak jinak než dokonale zahleděným do sebe.

Byl spíš ženou uvězněnou v mužském těle, než gayem. S hořkou pachutí na jazyce při vzpomínce na monogamní vztah na hromádce jsem rozrazil dveře podniku. V přízemí to svítilo neonovými barvami a místnosti vévodil dlouhý barový pult se stylovými vysokými stoličkami. Za barem obsluhoval pohledný muž. Byla sobota a měl se co ohánět, jen pár židlí zůstalo volných.

Nad hlavou mi duněly remixy populárních rádiových hitů, o patro výš byla „diskotéka pro teplouše“, jak mi říkal kolega v práci, na jehož doporučení jsem se sem odvážil. Patra byla propojená točitými schody.

Obsadil jsem místo na jedné barové stolici a trochu zalitoval, že jsem s sebou nevzal přítele nebo společníka. Cítil jsem se nejistý a sám. Objednal jsem si drink – whiskey s ledem – a rozhlížel se nenápadně po okolí a lidech na baru i u intimních stolků po obvodu zdí.

Kromě gayů tu bylo i spoustu menších houfů nezadaných a zjevně zhrzených žen otrávených heterosexuálními idioty, co jim zahnuli, co já vím, třeba s kamarádkou. Byla skoro půlnoc a několik slibných „kusů“ z přítomných mužů se spárovalo a v alkoholovém opojení si vyměňovalo smělé dotyky na intimních partiích. Vzduch voněl sexem. Vypil jsem sklenici na jeden lok. Zapochyboval jsem, že je tohle prostředí pro mě a počáteční umíněnost najít známost na jednu noc mě pomalu opouštěla.

Zaplatil jsem účet a rozhodl se odejít s prázdnou. Vydal jsem se poraženecky k východu, ale než jsem stačil zabrat za kliku, dveře se samy rozpohybovaly mým směrem a prudce mě srazily. Zavrávoral jsem a dosedl přímo na zadek. Před očima se mi zatmělo. Když jsem opět začal vidět, seznal jsem, že mě všichni pozorují. Statná postava bodyguarda mě sbírala ze země. Třeštila mi hlava a snažil jsem se pochopit, co se právě stalo. Muž oděný do neformálního saka a přiléhavých džín se ke mně naklonil, potřásl mi rukou a počal se omlouvat. To on byl původcem mého úrazu.

„Velmi mě to mrzí, je to hloupá náhoda, můžu vás vzít na drink, abych svoje chování mohl nějak napravit?“ zněla nabídka neznámého.
„Panák by mi teď asi pomohl.“ souhlasil jsem stále trochu dezorientovaně a rukou jsem si třel naražené čelo. Muž mi pokynul směrem za bar, kde závěs z lesklého materiálu zakrýval zřejmě dveře. Při předchozím průzkumu jsem si ho nevšiml. Bodyguard nás doprovázel až ke vchodu do privátních prostor, ale zůstal před nimi a dovnitř jsme s mužem pokračovali sami. Byl to luxusně zařízený VIP salonek, jak jsem předpokládal. Posadil jsem se na rozložitou pohovku a z minibaru naproti vytáhl můj hostitel lahev mnohem lepšího alkoholu, než jaký jsem prve požil. Nalil dvě sklenky a představil se mi konečně jménem. Posadil se naproti mně.

„Jak se vám tu líbí? Moc asi ne, když prcháte a noc je ještě mladá. Příjimám všechny názory, náš zákazník…“

„Nejde o podnik, spíš o momentální rozpoložení některých hostů.“ odvětil jsem. Prohlížel jsem si tvář muže. Vousy měl pečlivě zastřižené a pleť pěstěnou, ale nepůsobil zženštilým dojmem. Vyzařovala z něj jakási inteligence smíšená s autoritou a to muži dodávalo vážnost a přitažlivé charisma. Podle oblečení měl zázemí i vytříbený vkus.

„Mimochodem, předpokládám, že tohle všechno je vaše, jak vás napadlo založit zrovna podnik pro gaye?“ odvedl jsem řeč na jiné téma. Odpověď byla více než slibná.

„Dokážete si představit, že v tak velkém městě až donedáva nebyl žádný slušný bar pro gaye? A tak se jeden ctižádostivý s dostatkem prostředků rozhodl takový založit. Možná v tom byla i myšlenka vytvořit sofistikované loviště pro… vlastní potřeby.“ usmál se lascivně. V ten moment jsem si byl jistý, že se mnou filrtuje. Na hru jsem více než ochotně přistoupil.

Můj poklopec se začal pomalu ale jistě plnit krví a polilo mě horko. Málokdy mi někdo padne tolik do oka, jako ten, který právě seděl naproti mně a nebezpečně se nakláněl. Dělil mě od něj jen malý konferenční stůl.

Mluvili jsme ve slovních smyčkách, smáli se, vzájemně ze sebe nespouštěli oči a hladina alkoholu v lahvi pomalu klesala. Stejně tak mizely naše rozpaky. Ani nevím, jak se to stalo, ale najednou přede mnou stál s rozepnutým poklopcem a dlaní si třel tvrdnoucí penis. Hladově jsem ho sledoval při masturbaci s pootevřenými rty a on se ke mně nahnul blíže a lehce mi tmavě rudým žaludem přejel přes rty. Pouze jednou.

Pak mě uchopil za vlasy na temeni a silou moji hlavu přitlačil k pulzujícímu ptákovi. Instinktivně jsem otevřel ústa a zavřel oči. Zasunul mi žalud do úst a párkrát se mi tvrdě přirazil na rty. Oběma rukama jsem mu objal mužství a zkušeně mu kouřil a jazykem laskal zahnutý úd. Celého vlhkého ho po několika okamžicích vyndal a uhodil mě s ním přes tvář. Za takovou drzost jsem ho v návalu vzrušení povalil na velký gauč a surově mu strhal kalhoty jedním tahem i se spodním prádlem. Naskytl se mi pohled na pevný snědý zadek.

„Chceš mě šukat?“ obrátil na mě můj milenec vzrušením rudou tvář.

„Budu tě šukat.“ opravil jsem ho. Sám jsem vysvobodil z kalhot svoují tvrdou chloubu a párkrát si po ní přejel dlaní, načež jsem si slinami navlhčil pyj a s chtíčem, jemuž se nedalo odolávat, jsem jej zabořil do hlubin jeho análu. Šlo to hladce, vsunul jsem mu ho tam celý naráz a jeho anál pevně obemknul moje přirození. Hrubé vzdechy mě pobízely k rychlým pohybům. Měl jsem chuť dotýkat se toho dokonalého zadku, chytl jsem obě snědé půlky do dlaní a zaryl nehty do opálené kůže.

Přirážel jsem rychleji a rychleji a zvuky nárazů kůže o kůži mě tolik rozpalovaly, až jsem ucítil, že dosahuji vrcholu. Sperma ze mě vystříklo a naplnilo jeho útroby po okraj. Tmavá díra vyloučila trochu semene ven a to stékalo po pozadí v tenkých pramíncích a odkapávalo na pohovku. Když to ucítil, vymanil se z mého sevření, poklekl na kolena a poslední kapky spermatu z mého ptáka vysál sám vlastními ústy.

Několikrát jsme ten večer soulož zopakovali. Když jsme se k ránu rozešli, podnik byl dávno zavřený. Taxi mě odvezlo přímo před byt. Z kapsy jsem vytáhl zlatě natištěnou vizitku s číslem. Mohlo by se z jedné noci vyklubat něco víc, než jednorázové dobrodužství? Uvidíme.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: