Erotická povídka: Dvojitý milovník

V práci jsem se k uzoufání nudila a tak jsem brouzdala po netu tak dlouho, dokud jsem nenašla novou hračku, která by mě zaujala. Hračka připravena k vyzvednutí během 15 minut? Ideální.

Domů jsem dorazila s poměrně malým vibrátorem, který je zajímavý tím, že představuje takzvané 2v1. Na plastovém vibrátoru je totiž gelový návlek s bodlinkami, který lze z vibrátoru sejmout a samostatně použít.

Slouží tak nejen jako dráždítko na prst pro stimulaci klitorisu, ale lze jej využít také jako návlek na penis a užívat si tak jemných bodlinek uvnitř vagíny.

Petr, kterému jsem po cestě na prodejnu volala, aby věděl, co mám v plánu, se samozřejmě již těší na další hrátky. Já jsem přišla z práce dřív, abych si dala v klidu vanu a uvolnila se. Vzala jsem si na sebe sexy prádélko a už jsem zkoumala nový vibrátor.

Připravila jsem si lubrikační gel na vodní bázi a čekala na Petra. Ten stále nešel, tak sem začala bez něj, na co taky čekat, když jsem dostala chuť tu fialovou hračku otestovat. Vibrátor jsem natřela gelíkem, lehla jsem si na postel a prstíkama jsem se přejížděla přes klitoris.

Byla jsem hned vlhká, s přivřenýma očima jsem roztáhla nohy a vibrátor do mě vklouznul jako nic. Ty příjemné výstupky jsou fakt bomba. Postupně jsem si přidávala vibrace a byla jsem na pokraji blaha. Druhou rukou jsem si dráždila klitoris a cítila jsem, že za chvíli přijde orgasmus.

A nepletla jsem se, opravdu během chvíle přišel a nejen on… ve dveřích stál Petr a koukal na mě, jak si užívám bez něj. Netuším, jak dlouho tam stál, ale asi to už nějakou tu minutku bylo, protože byl opřený o zeď, měl povolenou kravatu a na kalhotách se mu rýsovala žádostivá boule.

Když zjistil, že jsem si ho všimla a že je prozrazen, přišel ke mně, sebral mi vibrátor z ruky a pokračoval sám. Přesně věděl, co má udělat. Druhou rukou mi jedním prstíkem dráždil análek. Já jsem byla zase na pokraji blaha.

Petr vždycky věděl jak na mě a hrozně se mu líbí, když mě takhle udělá nějakou hračkou. Dívá se na mě jak vzdychám a užívá si to taky. Pozoruje mě tak dlouho, dokud není roztoužený na nejvyšší míru. Pak stačí, aby mi ho tam jen zasunul, párkrát přirazil a je to.

Příště musí přijít dřív a vzít si návlek na penis, to teprve bude ta správná jízda, na kterou se už nemůžu dočkat, takže už v hlavě spřádám myšlenky, jak nechám Petra chvíli odpočinout a pak ho svedu a užijeme si druhé kolo.

Takže, když to tak shrnu, tak tahle v podstatě nenápadná věcička mě přivedla ke dvěma orgasmům a ani Petr nebyl ochuzen. To je myslím velice slibná bilance, díky které tenhle malý fialový zázrak z mého nočního stolku jen tak nezmizí.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: