Erotická povídka: Venušiny kuličky pro leopardice

Konečně po dlouhém dni přicházím domů a ve dveřích mě vítá můj maličký kocourek. Je to stále ještě kotě, takže neztratil nic ze své mláděcí přítulnosti. Přede, otírá se mi o nohy a jeho heboučký kožíšek mě hřeje na lýtkách.

Neodolám, vezmu ho do náruče a když mu dlaní přejíždím přes ouška, rozkošnicky přivírá oči. Miluje mazlení. Vlastně je tak trochu jako já, však mi také přítel v legraci říká, že jsem jeho kočičí holka. A kdepak vlastně je? Á, už přichází, můj miláček mě objímá, a když mě líbá za uchem, špitne:

„Mám pro tebe malé překvapení.“

Copak to může být? Jeho dárečky jsou vždycky nápadité, tak už se nemůžu dočkat, co to bude tentokrát. Podává mi malý balíček, a když s ním ze zvědavosti zatřesu, uvnitř cosi zarachotí. Teď už jsem tedy opravdu zvědavostí bez sebe. Nedočkavě strhávám ozdobný papír a uvnitř – Venušiny kuličky!

A S LEOPARDÍM VZOREM! „Leopardí kuličky pro moji kočičí holku“, šeptá mi miláček a tváře mu hoří. To je tedy gól! On snad opravdu umí číst myšlenky! Také jsem chtěla vyzkoušet nějakou tu erotickou pomůcku, ale bála jsem se jí domů přinést.

A kuličky? Slyšela jsem na ně od holek jenom samou chválu. Dokonce jsem četla, že se s nimi dá vytrénovat pánevní dno tak, že to prý výrazně zlepší sexuální prožitky. No, zní to slibně, tak proč to nevyzkoušet.

Kamarádka Jarka říkala, že si je většinou zavede už zvečera a že s nimi klidně i uklízí, že ty pohyby kuličky uvnitř krásně rozvibrují a ona se tak připravuje na milování, které je potom mnohem žhavější.

Tak super – teď mám ty svoje leopardí a budu si to moci vyzkoušet na vlastní kůži! A konec konců není proč čekat, vezmu si je hned! Nedočkavě kuličky vytahuji z krabičky, jdu si je opláchnout a pro jistotu je přestříknu i desinfekcí, kterou mám speciálně na svoje intimní hračky.

Sama si dám teplou sprchu, která mě vždycky tak krásně naladí. „Miláčku, mohl bys mi prosím tě pomoci s těmi kuličkami?“, nevinně zamrkám řasami. „Víš, já s nimi nemám žádnou zkušenost.“ A miláček ochotně pomáhá, ví, že je to taková naše roztomilá hra.

No a já pak začínám zkoušet, co všechno kuličky dovedou. Nejdřív se pohybuji pomalu a opatrně, ale zjišťuji, že chvění uvnitř je čím dál příjemnější, tak jsem postupně odvážnější a odvážnější, až nakonec po kuchyni tančím a je mi fakt báječně!

Miláček mě pobaveně sleduje a v jeho očích vidím, že i on se už nemůže dočkat, až si spolu zalezeme do pelíšku. Ještě chvíli nechám stupňovat naši touhu a pak už se jenom nechám objímat a hýčkat.

Miláček mě líbá a hladí, všude tam, kde to mám ráda, ale já cítím, že dneska je to nějaké jiné. Většinou mi trvá delší dobu, než se pořádně nažhavím, ale teď jde všechno nějak rychleji, dokonce netoužím ani po dlouhé předehře jako vždycky.

Oba se necháváme nést na vlnách rozkoše a jsme šťastní. Prožívám tak silnou rozkoš, že mi při orgasmu vytrysknou slzy. „Děkuji ti za báječný dárek!“ šeptám mu dojatě, když ještě celá udýchaná ležím s hlavou na jeho hrudi.

„Tohle jsem fakt nečekala!“ Miláček jen zamručí, že není zač, ale já na něm vidím, že hračky z naší prodejny budeme testovat pravidelně.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: