Erotická povídka: S kuličkami na aerobiku

V poslední době se hodně mluví o venušiných kuličkách. Rozhodla jsem se tedy vybrat z nabídky jedny z nejkvalitnějších a pořádně je pro Vás otestovat. Nejvíce zaujaly růžové kuličky, které jsou vyrobeny ze silikonu kombinovaného s broušeným plastem v netradičním tvaru.

Kuličky, které fungují nejen jako erotická, ale také jako zdravotní pomůcka, mi prostě nemohou chybět. Doma jsem přemýšlela, jak tyhle kuličky nejlépe otestuji. Dobře vím, že aby se mi přenášely silné vibrace na poševní stěny a hračka plnila funkci erotické pomůcky, tak se musím hodně pohybovat.

Doma se mi jen tak zbůhdarma skákat nechtělo, a tak jsem se vypravila na hodinu aerobiku. Nejdříve jsem tedy zkusila doma a nanečisto, jestli nebude slyšet rachtání kuliček, aby se po mě všichni v tělocvičně neotáčeli, ale když jsem zjistila, že není nic slyšet, nic mi nebránilo v tom, abych vyrazila na lekci do tělocvičny.

Nemohla jsem se dočkat, co se mnou kuličky provedou a tak jsem se rozhodla, že si je nechám zavedené už na cestu. Alespoň nebudu muset v šatně řešit problém, kde si je nenápadně zavedu… Při odchodu z bytu jsem nic moc necítila, až jsem měla pocit, že žádné kuličky zavedené nemám a jestli ano, tak jsou rozbité.

Když jsem ale seběhla pár schodů v domě, ucítila jsem příjemné lechtání v podbřišku a hned mi přišla cesta do tělocvičny veselejší. Měla jsem strach, aby mi kuličky třeba nevypadly a tak jsem se podvědomě soustředila jen na to, abych měla zatnuté svaly.

Byl to zajímavý pocit, který se nedá ani popsat. Moje mysl se ubírala úplně jiným směrem a tak jsem se ani nepostřehla, že je venku opravdu ošklivo, což není na škodu – člověk si tak nenechá zkazit náladu počasím.

V šatně jsem se rychle převlékla a odběhla do tělocvičny s dobrým pocitem, že jsem posilovala už cestou. Začali jsme s menší rozcvičkou. Při té jsem měla dost času pozorovat ostatní, jestli náhodou nepoznali, že mám v sobě Venušiny kuličky.

Nikdo se ale nedíval, což mě vcelku uklidnilo. Po rozcvičce jsme začali s poskakováním do rytmu hudby, a tak jsem konečně měla možnost kuličky pořádně prověřit. Je pravda, že jsem nikdy nezažila pocit, kdy cvičíte a přitom cítíte, jak jste vzrušená.

Po deseti minutách pořádného cvičení jsem byla nejen zpocená, ale i pořádně vlhká. Po patnácti minutách se začínám motat, nedokážu se soustředit na sestavu a kroky, ale myslím jen na sex. Na to jak si mě Petr vezme a pořádně mě ošuká. Hned. Po další minutě to vzdávám a odcházím na záchod.

Musím si to udělat sama rukou, jinak tuhle lekci aerobiku nevydržím. Stáhla jsem si oblečení a přejela rukou po klitorisu. Pak jsem pomalu vytáhla kuličky, jednu po druhé. Byly celé mokré od toho, jak jsem vlhká. Přejela jsem s nimi po klitorisu a zavedla je zase zpátky.

Druhou rukou jsem se pořád dráždila na klitorisu a nepřestávala přitom zajíždět kuličkami tam a zpět. Pak už jsem jen cítila jak mnou prostupuje vlna orgasmu. Opřená o stěnu záchodu jsem se musela trochu vydýchat.

Na hodinu jsem se už nevrátila, protože se mi po obličeji rozléval natolik slastný úsměv, že by každý poznal, co jsem odběhla dělat. Kuličky jsem schovala do tašky a běžela domů za Petrem, dát si druhé kolo…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: