Erotická povídka: Dvojitý průnik do tvého těla

Dnes se zase mám vidět se svojí nádhernou přítelkyní. Po příchodu k ní na mě rovnou skáče a vášnivě mě líbá. Já z tebe cítím už tvoji chuť znásobenou naším několikadenním neviděním se.

Strháváš ze mě oblečení a ani já nezůstávám pozadu, takže za chvíli jsme nazí. Ty si klekáš a začínáš zpracovávat rtíky a jazýčkem můj rozkrok. Občas zajedeš prstíky a tvým hbitým jazýčkem i na koule. Občas mi je trochu i saješ, protože víš že mě takhle dostaneš do varu. Po chvíli tvé péče to končí jako vždy a to tvým mlsným olíznutím svých rtů potom co dostaly nálož sladkých mrdek které tak miluješ. Tentokrát jich bylo, ale tolik že jsi to skoro nestíhala polykat.

Na nic nečekám a odnáším tě v náručí do postýlky (ikdyž nesnášíš když tě někdo nosí). Něžně tě do ní pokládám a vnikám hned do tebe až na dno a ty se jen celá propneš jako luk, protože tenhle pocit ti dlouho chyběl. Pumpuju to do tebe seč mi síly stačí, ale tahle poloha ti nevyhovuje,tak přebíráš iniciativu, povalila jsi mě na bok a nabodla jsi se na mě zády ke mně. Tuhle polohu oba milujeme a ty to víš miláčku mmm. Oba si užíváme naše společné přírazy až do úplného konce, když už ani jeden nemůže.

Po vášnivém sexu už jen ležíš na bříšku na posteli a odpočíváš, ale netušíš že dnes to není zdaleko vše. Z baťohu vytahuji lubrikační gel a trochu si ho dávám na dlaně a rozehřívám ho aby tě nestudil. Potom ti začnu lehce mazat tvoji pannenskou anální dírku. Ty si dál jen tak ležíš a lehce se vrtíš protože ti to je příjemné.

Jenže když do tvého zadečku začnu lehce pronikat malým gelovým vibrátorem, to už se ti nelíbí, začínáš protestovat a odtahovat se ode mě. Jenže já si tě držím za zadeček a pořád pomalu pronikám do tebe tím vibrátorem. Když je celý nehnutě v tobě tak přestáváš protestovat, a jen ležíš a čekáš co bude dál.

Zapínám lehce vibrace a začínám pronikat do tvé prdelky tam a zpět gelákem. Už vůbec neprotestuješ protože tento dosud nepoznaný pocit se ti začíná opravdu líbit. Užíváš si každý zásun vibrátoru a cítíš v celé pánvi jeho vibrace. Jenže dnes pro tebe mám ještě něco broučku. Nadzvedávám ti zadeček a nežně do tebe pronikám prstíky klasicky do tvé heboučké kočičky.

To už ti z tvých rtíků utíkají lehké pozvdechy. Po chvíli dráždění se k tobě tisknu a vklouzávám svým nádobíčkem do tebe. Přitom neustále pronikám vibrátorem do tvého zadečku a ty poprvé v životě si užíváš dvojitý průnik. Zjištuješ že to chceš zažít znovu a znovu, protože vibrace a tlak v zadečku a moje přírazy tě neuvěřitelně dráždí a vzrušují.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: