Erotická povídka: Poslušně vše spolkla a pak ho zničila

Byl úplně normální den jako všechny ostatní, ona, ještě malá holka chodila do školy a on ve třeťáku. Bylo kolem druhé odpoledne, čekala na něj jako vždy před servisem, opalovala se na sluníčku a čekala na svého miláčka.

Oba byli šťastní když byli spolu, byli v sedmém nebi a přáli si aby tyhle chvíle nikdy neskončili, když věděli že se už nikdy nebudou opakovat. Ale přes to všechno co se kolem nich dělo, byli opravdu šťastně zamilovaní.

14:10, konečně přišel. Hned jak ho uviděla zrychlil se jí tep. Bylo hrozné horko, a oba už se viděli někde v chládku. Jako vždy si věnovali krásný, krátký ale upřímný polibek, který odstartoval ty krásné chvíle které spolu trávili. Chytili se za ruku a šli podél hnusného baráku, až došli ke vchodu. Opřela se o dveře a ty se otevřely. Vešli dovnitř, vyšli pár schodů a vešli do bytu. Zul si boty,jako vždy, ona jako vždy ne. Pustila jejich oblíbený film, který viděli už asi 100x, ale stejně ho pořád milují. Lehli si na pohovku. Jejich jazyky se opět propletly a tep v žilách stále vzrůstal.

Oba to chtěli, to se nedalo popřít. Viselo to ve vzduchu. Plazila se po něm, a dýchala na krk. Byl v tuhle chvíli naprosto bezmocný, ale v tuhle chvíli mu bezmoc vůbec nevadila. Rád o sebe nechával pečovat, hladit po vlasech, po krku, po břiše… líbilo se jim to oběma. Dech se zrychloval. Posadil se, a ona na něm zůstala sedět.

Svlékl jí tričko a naskytl se mu ten známý výhled na to co má tak rád. Nedalo mu to, musel ochutnat. Ona se nějak nebránila, proč by to taky dělala, není to hloupá holka. Zavřené oči a pohybující se jazyk, to bylo jediné co vnímala. Také zavřela oči, aby si vychutnala tyhle slastné pocity. Odklonil se od ní a rozepnul knoflíček od kalhot, což mu šlo velice dobře. Svlékl jí kalhoty a toužil po ní čí dál víc, mít jí v náruči a vychutnávat si vůni jejího těla. Lehla se zpátky na něj a dlouho si pohrávali se slinami, jazyky a ušními lalůčky.

Jejich kůže byla horká a plná očekávání co se stane, když to oba věděli. Svlékl si tričko, sám. Studenýma rukama mu pohladila záda. Prohnul se v zádech a naskočila mu husí kůže. Zásah do černého. V kalhotách už bylo trochu těsno. Pásek jako vždy už předem sundaný. Rozepnout kalhoty, a sundat je rychle dolů. Jediná myšlenka. Přesunuli se do postele, i s věrným kamarádem. Váleli se po posteli a vášnivě líbali. Zajel jí rukou mezi nohy. Celá ztuhla a čekala na to co udělá dál. Pomalu roztáhla nohy. Dech se zrychlil. Napětí. Touha. Vášeň. Pokračoval dál, jeden prst, dva,tři,..

Byla v sedmém nebi. Vychutnávala si každý pochyb jeho zápěstím, při každém jí proběhl mráz po celém těle. Prohnula se v zádech. Zalapala po dechu. Chtěla mu dotyky lásky oplatit. Začala ho hladit po vlasech, po tvářích, po břiše, ramenou,… stehnech. Milovala jeho tělo. Zamířila do těch správných míst. Pevně ho uchopila do ruky. Znala tenhle pocit. Zhluboka se nadechl a zavřel oči, zpomalil…

Jeho bezvládné tělo leželo na posteli, nad rozkrokem se pohybovala její hlava. Přes dlouhé vlasy toho nebylo moc vidět. Jazykem si s ním pohrávala, měli dost času. Kouřila ho do té doby než jí to všechno nenastříkal do pusy, poslušně vše spolkla. Vše slízala. Byli docela špinavý, oba dva. Zvedli se. Pomalu se přesouvali do koupelny, cestou se jí nezapomněl koukat na její přednost.

Svázala si vlasy do culíku a otevřela dveře od sprchového koutu. Vešel za ní dovnitř. Pustila vodu. Byla ledová. Naskočila jí na rukou husí kůže. Voda se po chvíli ohřála. Přivinul ji k sobě. Líbali se pod proudem vody, jako by stáli pod vodopádem. Řasenka se jí roztekla po obličeji. Osahávali se. Dlaně klouzaly po mokrých tělech. Klekla si. Vzala ho zase do úst. Opět jí potěšil další dávkou vitamínů. J  Vstala, otlačená klena bolela, ale co by pro svého miláčka neudělala. Chvíli se zase mazlili.

Otočila se k němu zády a předklonila se, vše mu bylo jasné. Miluji na sexu to, že spolu dva lidé nemusí ani mluvit a vědí co mají dělat.

Těla splynula v jedno a oba si užívali toho druhého. Jeho velký penis do ní vnikal jako nikdy, vřískala a křičela. Voda jí stříkala na záda a stékala dolů po vlasech, z bradavek jí kapaly kapičky příšerně chlorované vody. Držel ji za zadeček, miloval tenhle pocit, měl vše pod kontrolou, přirážel si podle vlastního gusta a vychutnával si tu nekonečnou hloubku.

Rychle vypnula vodu klekla si a vložila si ho do pusy. Po těla na naskočila husí kůže, sama nevěděla jestli je to s té zimy nebo z toho horka, které měla právě v pusince. Lízala ho jako to nejsladší lízátko. Stejně měla nejradši tu náplň. 😉 Kouřila ho tak láskyplně, musel se opřít o zeď. Tělem mu probíjely elektrické šoky a byl jako v transu, jako omámen tím vším co cítil, co vnímal, co slyšel. Slyšel svůj dech, který se stále zrychloval a zrychloval, a ona také zrychlovala a zrychlovala. Přidala do práce i ruce.

Cítila sílu jeho těla, jeho úžasné osobnosti. Najednou cítila jak stiskl stehna, vyndala si ho z pusy a hodila na něj úsměv, který se vrátil. Doširoka otevřela pusu a pořád ho držela pevně v rukou. Chytla to všechno. Pořádně ho olízla. Postavila se a strčila mu jazyk hluboko do krku. Ještě se dlouho líbali. Oba byli spokojeni. Vylezli ven a začali se navzájem sušit. Polil je chlad a zima byla neúprosná. Zalezli pod peřinu a zahřívali se jeden o druhého.

Po chvíli se jejich jazyky opět střetli. Střetly se i jejich ruce,ale potom každá pokračovala někam jinam. Uchopila ho, a jemnými pohyby ho znovu uvedla k životu. Hladila ho po stehnech, po bříšku, po pažích, po vlasech, po tvářích… přivíral oči. Tep se začal znovu zrychlovat. Než se nadál seděla na něm, užívala si ten pocit nadvlády, nad ním, nad mužem. Což se stávalo málokdy.

Rychlým pohybem ji strhl pod sebe. Už byla zase v jeho moci. Nohy si opřela o jeho ramena, držela ho za ruce a drtila mu klouby. Prohnula se v zádech, a v tu chvíli jí projela celým tělem další dávka štěstí. Byla zpocená jako zvíře, dech jí sotva stačil. Z posledních sil ho převalila na záda a dosedla. Pěkně pomalu si ho dodělala. Svíjel se a nahlas vzdychl. Slezla z něho a lehla si na postel, o si klek a celou dávku jí nastříkal na tělo, rozmazával si to po sobě a slízávala kapičky, které dopadly na její rty.

Potom si lehli vedle sebe a usnuli v obětí.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: