Erotická povídka: Hrátky u bazénu

Moc ráda chodím plavat a vůbec nejraději někam do přírody, ale jednou jsem se nechala přemluvit kamarádkou k návštěvě bazénu. Plavaly jsme, povídaly si. Pak jsme se ale nějak nepohodly a kamarádka odešla dřív. Vůbec se mi nechtělo jít za ní, naopak, chtěla jsem plavat, co mi síly stačí.

Zahlédla jsem sympatického mladíka

Čas mi utekl velice rychle a já najednou pozoruji, že jsem v bazénu až na jednoho mladíka sama. Byl to hezký kluk a nejspíš mě už delší chvíli sledoval.

Netrvalo dlouho a už nás plavčík oba dva vyháněl. Pomalu jsem lezla z bazénu a cítila, jak sleduje mé tělo. Voda mi stékala po těle a bradavky se mi pořádně postavily. Po očku jsem na něj koukla a vidím, jak je z toho tak vzrušený, že zpátky padá do vody, abych to nepoznala.

Ve sprchách už bylo prázdno, rychle jsem se osprchovala a utírala do osušky a pospíchala do sušárny, místnosti, kde jsou proti sobě dva teplovzdušné ventilátory. Hladila jsem si tělo osuškou a mé vlasy čechral proud teplého vzduchu.

Nečekaně se objevil v dámské sprše

Najednou vidím, že je zde i ON! Nejprve velmi zaskočen, nejspíš si opravdu popletl cestu, chtěl couvnout, ale pak neodolal pohledu a začal se kochat. Kvapně jsem se zakryla ručníkem. Už neskrýval své vzrušení a pomalu přistupoval blíž.

Pustil svůj ručník a odhalil své mužství, které pěkně stálo a měla jsem pocit, že mu asi praskne. Velice mě to vzrušovalo. Mlčky mě chytil za ramena a začal mě líbat na šíji. Šmejdil jazykem po mém krku a dočista jsem těm jeho dotykům podlehla.

Pustila jsem osušku a hladila jeho chlupatou hruď. Vášnivě mě líbal na ramenou a pevně objímal. Beze slova jsme roztáhli osušku na zem. Lehla jsem si na záda a On mě líbal na prsou a hrál si s bradavkami, sál je a stiskl lehce rty.

Pak věnoval pár polibků na moje bříško a sjížděl dál do mého klína. Bylo to tak vzrušující a tak přirozené. Lehce jsem sténala při každém dotyku jeho jazyka, lízal mě a hrál si s klitorisem. Otočili jsme se na 69 a začala jsem mu ho jemně olizovat, jezdila jsem jazykem po celé jeho délce, pak jen špičkou jazyka objížděla jeho žalud .. chňapla jsem ho do pusy a začala sát….

Čím víc si hrál s mojí kundičkou, tím intenzivněji jsem ho sála a laskala. Lízal a kroužil mi jazykem kolem celé dírečky, cítila jsem teplo, jak mi jazykem tlačil na poštěváček. Už jsem nemohla ani kouřit, jak jsem sténala a oddávala se jeho slastným dotykům. Oba jsme to chtěli, oba jsme chtěli cítit tu slast zasunutí… Zůstala jsem na všech čtyřech a on do mě začal pomalu vnikat zezadu…

Prohnula jsem celé tělo a cítila, jak ho do mě zasouval, víc a víc, až po kořen. Vzdychala jsem, začal přirážet a moc se mu líbilo, jak do něj narážela moje prdelka. Byl pořádně hluboko a hezky klouzal, jak jsem ji měla celou mokrou. Zrychloval tempo a svými prsty si hrál s mým poštěváčkem. Netrvalo dlouho a já cítila, jak mnou projíždí orgasmus.

Nečekaně silný orgasmus u bazénu

Zmítala jsem se slastí, křičela jsem rozkoší. Asi ho to pěkně rajcovalo, protože začal vzdychat, rychle dýchat a …už ho vymrštil ven a začal stříkat na moje záda. Pak mě poplácal po zadečku, otočila jsem se a v jeho očích četla, jak moc se mu to líbilo. Lehce mě políbil, vzal si svůj ručník a mlčky odešel nejspíš hledat ty pánské sprchy.

Image by Manuela Jaeger from Pixabay

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: