Erotická povídka: Kamilka u bazénu

Poté, co jsme si poprvé s Kamilkou zamrdali u nás doma, už jsem se nemohl dočkat pokračování. Jenže začalo léto, prázdniny, a nicnedělání….

Odpočíval jsem v křesle na zahradě, manželka byla někde s kámoškama po nákupech a najednou se objevila naše dcera s Kamilkou, že už jdou z koupaliště, že je tam hrozně lidí a tak budou radši v bazénu u nás. Moc rád jsem souhlasil!

Kamilka ze sebe shodila mokré tílko a džínovou sukničku a pod oblečením měla hned plavky, které nic nezakrývaly. Málem jsem si ukroutil hlavu a v ocasu mi škubalo, přes její mokré bílé plavky totiž byly vidět jak její bradavky, tak celá kundička, jako kdyby na sobě nic neměla. Pohled neuvěřitelnej…

Holky skočily do bazénu, já za chvíli nenápadně skočil za nima taky a při hrátkách a blbnutí občas Kamilce projel kundičku a kozičky, ta ale při tom někdy držela tak dlouho až jsem se bál, že to bude nápadný.

Když holky vylezly ven, musel jsem počkat až mi klesne čůrák, jenže vyrýsovaná kundička Kamilky nade mnou mě donutila vyhonit si ho abych si aspoň trochu ulevil a ocas mi klesnul. Mezitím naše dcera přišla s tím, že zapomněla, že si domluvila s nějakýma jinýma kámoškama kino a že musí obě odejít.

Začal jsem na Kamilku mrkat aby se vrátila potom zpátky. Ta ale jen tak mezi řečí prohlásila, že se jí chce na velkou, jestli si může u nás odskočit. Dcera řekla jo jasně, ale já už jdu a za chvíli odešla. Kamilka zmizela na záchod a já si šel udělat pár temp abych se zchladil z tý situace, co vypadá velmi nadějně. Po chvíli jsem si sednul na kraj bazénu a čekal.

Kamilka za chvíli přišla zpátky a skočila znovu do vody, udělala pár temp a připlavala ke mně. Na nic jsem nečekal a přetáhl jsem si plavky ke straně a přímo proti Kamilčině hlavě na ní vykoukl můj ztopořený čůrák.

Kamilka se ho chytla a začala ho projíždět, přetahovala mi předkožku a a já jen blaženě přivíral oči a užíval si to. “Dej si ho do pusinky”, pobídnul jsem ji a ona otevřela svojí tlamičku a strčila si mýho čůráka dovnitř a začal mi ho objímat svýma roztomilýma rtíkama a uvnitř v pusince jezdit zespoda jazykem. Pak ho znovu vyndala, olizovala mi ho ze stran a ze shora.

Pak jsem jí ho vyndal z ručičky, zvedl si ho a strčil jí před pusinku koule. Kamilka je opět jazykem olizovala a pohrávala si s nima. Pustil jsem ocas z ruky a ten jí dopadl  na hlavu a sklouznul vedle tvářičky, tak Kamilka jen pootočila hlavu a strčila si ho zase zpátky do svý sladký pusinky. U toho měla otevřený svojé modrý kukadla a všechno si pečlivě prohlížela.

Takhle to chvíli střídala a já si občas ještě čůráka přihonil rukou. Pak jsem se ještě trochu přizvednul a k lízání koulí jí přistrčil anál. Kamilka to neřešila a lízala co měla před pusinkou, a tak jsem se nakrucoval a střídavě jí strkal k lízání prdel, střídavě koule a pak zase čůráka.

Pozoroval jsem ji přitom a ona na mně upírala svoje pomněnkový oči, a občas jsem jí musel pohladit po vláskách nebo jí vytáhnout k sobě nahoru a dát jí pár francouzáků, při kterých nesměle mrskala svým jazýčkem.

Za chvíli mě v kořeni ocasu začalo škubat, tak jsem jí ho vyndal z pusinky a nasměroval vedle a mohutný stříkanec mrdky jí prošel kolem hlavy, trochu stříknul na ouško a vlásky ale hlavní proud šel přímo do vody.

Kamilka se zarazila, a řekla, že to chtěla zase ochutnat, tak jsem ji ujistil, že na ocasu mi ještě semene zbylo spoustu k olízání a strčil jí zasemeněnýho čůráka zpátky na rtíky. Kamilka poslušně pusinku otevřela a svým růžovým mrštným jazýčkem mi žaluda očistila a zbytek semene spolykala.

Pak jsem seskočil do vody a Kamilku posadil na okraj bazénu na moje místo, stáhnul jsem jí kalhotky od plavek, roztáhl jí nožičky a poručil jí, aby je držela pěkně pokrčené a roztažené, abych se mohl dívat na její broskvičku, která se v celé kráse objevila proti mně, trochu jsem jí ještě projel prstama přes pysky a pak jazykem začal lízat stehna a přemisťovat se pomalu k její lasturce.

“Lízej mi buchtičku, né stehna”, nemohla se Kamilka dočkat, tak jsem se hned ujal lízání a ona blaženě vydechla. Sama si sundala podprsenku a já jí hned projel kozičky a bradavky. Lízal jsem tu její růžovou lasturku odshora od poštěváčku přes dírku až k jejímu růžovému análku a zase zpátky, pak jsem jí začal ukazováčkem jezdit na kraj pochvy a ven.

Chtěl jsem se jí postupně dostat až do kundičky, Kamilka ale nevydržela čekat a zadečkem přirazila až jí můj prst zajel rovnou dovnitř do kundičky, a tak jsem s ním už jen lehce pohyboval uvnitř a Kamilka spokojeně vrněla, že to je příjemné.

Pak jsem se jí zeptal, jestli opravdu kakala nebo to byla jen výmluva, a když řekla, že ano, svým ukazováčkem mokrým od slin jsem jí začal nejdřív kroužit kolem análku a pak trochu tlačit dovnitř. To ale Kamilka trochu uhýbala, tak jsem se jí zeptal “Hele Kamilko, když z tebe vylejzá hovínko je ti to příjemný?, ano je” odpověděla, tak jsem pokračoval,

“No a tak trochu zatlač proti mně a bude ti to příjemný taky, uvidíš, neboj”.

Kamilka poslechla a análek se jí tlačením krásně roztahoval, ještě jsem to nevydržel a znovu jí ho začal lízat a vnikat na začátek, a zároveň ho tím proslinil jazykem a pochválil jí, že krásně tlačí.

Pak jsem přitlačil prst proti ní a řekl jí, ať teď přestane a ukazováček jí hned krásně hladce vjel dovnitř a teď jsem ho měl způlky v Kamilčiným análu. Hned jsem si naslinil druhej prst a vrátil se s ním do její pochvy a pomalu jí začal obouma prstama vymrdávat obě dírky.

Kamilka krásně vydechovala a špulila prdelku s pičkou a já se nemohl nabažit. Moc ještě nemazala, tak jsem po chvilce vždycky plivnul na oba prsty, aby jí to nebolelo a pokračoval dál. Čůrák mi samozřejmě stál, jenže jak jsem zaměstnával obě ruce, nemohl jsem si honit, a to mi trochu 
chybělo.

Vyndal jsem proto prst z Kamilčiny kundičky a olízal si ho abych taky pobral trochu její kundí vůně a párkrát si přejel po čůráku. Kamilka
ale zjistila, že nemá nic v pochvičce a začala protestovat, že to chce jak předtím, tak jsem se ohnul znovu mezi její nohy, naslinil si palec a zkusil jí ho nacpat do pochvy, abych jí mrdal jenom jednou rukou a druhou si mohl projíždět svoji chloubu.

Ještě jsem ji trochu ze shora plivnul na poštěváčka, aby ji sliny stekly do lasturky a začal kroužit palcem kolem její růžový dírky. Palec mi do ní docela v pohodě zajel a Kamilka už za se vzdychala a kroutila prdelkou proti mojí ruce.

Líbilo se jí to asi hodně, protože to trvalo dlouho, až jsem si říkal, že mi snad ten čůrák naběhlej praskne a Kamilka pořád držela, vzdychala a u
žívala si to

Už jsem si chtěl taky zkusit zasunout ocas a tak jsem vyndal Kamilce prsty z jejího análku i kundičky a začal jí jen přelizovat jazykem, pak jsem jí dal pusu mezi pysky, narovnal se a řekl, “Kamilko pojď dovnitř, já už se z toho bazénu rozpustím, jsme v něm pěkně dlouho”. Kamilka souhlasila, sjela z okraje do vody a vylezli jsme ven a šli dovnitř. Už jsem byl i nervózní kvůli sousedům, aby nás někdo neviděl.

Zkontroloval jsem hodiny a zjistil, že už nemáme moc času, tak jsme zůstali hned na sedačce. Kamilka si lehla na záda a já jí strčil čůráka nad hlavu aby mi ho ještě trochu pokouřila, což ochotně udělala, ještě jsem ji vzal ručičku a položil jí zespoda na koule aby mi je promnula.

Po chvíli jsem jí ho vyndal z její pusinky, a vlezl jsem si mezi její nohy a položil jí žaluda přesně mezi pysky a začal s ním hýbat nahoru a dolů.

Kamilka roztahovala krásně nožičky a jen jsem jí pobídnul, ať si ještě roztáhne svoje malinké pysky. To hned začala dělat a já trochu víc zatlačil a čůrák mi vklouznul dovnitř. Nechal jsem ho chvíli bez pohybu, aby si její pochvička zvykala, ale zdálo se mi, že jsem se do ní dostal hodně hladce. nedalo mi to a tak jí říkám,

“Kamilko ta tvoje kundička se nějak krásně roztáhla od minule” a Kamilka se pochlubila, že si jí chtěla trošku zvětšit.

A šla si pro umělýho čůráka, kterýho má schovanýho její maminka, ale nenašla ho na obvyklém místě, a tak si dala nějakou klobásku ze špajzky do gumy, co našla v máminejch věcech a tímhle výtvorem se mrdala sama skoro celý víkend.

“Jednou jsem s ní dokonce usnula, a měla jí v buchtičce skoro celou noc” upřesnila ještě Kamilka. “A nedřela tě ta guma?” ptám se. “Ne ne ona byla něčím namazaná, že to krásně klouzalo a bylo to moc příjemný”, odpověděla. Pomyslel jsem si, šikovná holčička jseš!

“Zkus to ještě do prdelky, až se vykakáš, abysme to mohli taky vyzkoušet, to ti bude moc příjemný” připravil jsem si Kamilku na další zážitky. “A Kamilko, už říkej svojí buchtičce kundička, protože když už se používá i na tohleto zasunování, tak už se z ní stala kundička, víš.” Poučil jsem Kamilku.

Její kundička mě čůráka krásně obepínala, ještě jsem do ní poslal pár slin, aby to hezky klouzalo a začal Kamilku pomalu mrdat. Znovu krásně a tiše vzdychala a špulila kundu proti mě. Mrdal jsem jí tak na půlku délky mýho čůráka, a koukal na ní a užíval si pohled na její nahé mlaďounké tělo a začal trochu zrychlovat zasunování čůráka.

Pak jsem přestal, řekl Kamilce, ať se otočí na všechny čtyři a pořádně vyšpulí zadeček, že to zkusíme zezadu. Kamilka se otočila, nádherně vystrčila zadeček a tak jsem jí ještě mokrýho čůráka zasunul mezi roztažený malý pysky a znovu jsem jí začal mrdat kundičku.

Po pár tazích jsem ho vytáhnul a ztopořeným čůrákem jsem jí plácal po jejím malinkým zadečku a projížděl mezi půlkama odshora dolů od análku až ke kundičce, Kamilka se krásně kroutila a její pevnej zadeček byl úplně krásně napnutej.

Při mrdání zezadu jsem mohl pozorovat at její růžovej análek, jak se při každým zasunutí čůráka do pochvy napíná a pracuje stejně jako Kamilčina malá kunda, která se vždycky při zasunutí čůráka napínala a při vyjíždění se její růžové pysky, které ho obepínaly zase vytahovaly ven.

Zase jsem si občas musel plivnout na čůráka, protože Kamilky kunda ještě neměla moc šťávičky, za chvíli jsem si ale pomohl sám, protože ze mně vylítla další dávka mrdky, doplněná mohutným škubáním v podbřišku.

Držel jsem jí prdelku pevně v rukou a skoro celej ocas měl v její pochvičce,
a pomalýma pohybama v ní, jsem ze se sebe vytlačil poslední zbytky semene. Čůrák mi ale stál dál, protože ten pohled na Kamilku s jejíma světlounce hnědýma vláskama na bílých zádech, na vyšpulenou prdelku s análkema a pod ním pysky roztaženýma k prasknutí, to byl pohled, který nedovolil mýmu ocasu odpočinek.

Jak se Kamilce její kundička naplnila semenem začalo to samozřejmě víc klouzat a postupně jsem se do ní dostával hloubějc a hloubějc, ale párkrát už zase Kamilka ucukla bolestí, tak jsem jí radši promrdával jen do polovičky mýho ocasu.

Půlky už měla taky docela dost červený, jak jsem jí svíral, a tak jsem z ní ocas vyndal, otočil jí na záda a řekl, “Ukážeš mi, jak si se svojí kundičkou hraješ?, já ti to přitom ukážu taky a pak ti nastříkám semínko na prsíčka jo?” Kamilka si hned dala jednu ruku na bříško a začala si ho hladit a druhou si zajela na kundu a docela rychle si jí třela.

“Jéé, to krásně mlaská a klouže”, tak jsem jí poučil, že teď tam má mrdku ode mně, ale až bude větší, začne jí její kundička dávat takovou šťávičku už sama, a bude jí mlaskat vždycky, když bude mrdat s klukem. To se Kamilce líbilo a  řekla, že už se nemůže dočkat.

“A můžu taky říkat to mrdat a kunda?” ptala se. “No jasně, můžeš mě to říkat i přitom a pobízet mě, ať tě mrdám víc, a že tvoje kundička chce olízat, to se mi bude líbit!” poučil jsem zase trochu víc Kamilku.

Zatím jsem si u této diskuze pomalu honil už trochu bolavej 
ocas a koukal se na to, jak si Kamilka honí kundu a volnou rukou jsem 
jí hladil vlásky, tvářičky, kozičky a bříško. “Ty jsi na mě tak hodnej” ocenila to Kamilka.

Zajel jsem jí ještě jednou do kundy a prstem se vrátil zpátky do její roztažené pochvy, párkrát si projel čůráka a začal cejtit, že zase budu stříkat. “Kamilko koukej už bude mrdka”, ta se přestala honit a přizvedla se trochu na loktech a já zamířil čůrákem na její kozičky a vystříknul. Mrdky
už bylo málo, a tak byla Kamilka trochu zklamaná,

“Předtím si toho měl víc, viď” divila se. “No víš ono to ubejvá, jak to pořád stříká”.

Kamilka nabrala největší stříkanec semene z pravý kozičky a rozpatlala si mrdku i na druhou kozičku a pak stáhla druhou rukou poslední zbytek a přemístila si ho na kundu. “To je příjemný, jak to trochu klouže a trochu vrže. Mě už ale buchtička docela bolí”.

Kamilko, říkal jsem ti, že máš říkat kunda, Kamilka se hned opravila, “Mně už kundička pěkně bolí, a mám jí pořádně vymrdanou”. Jo tak to bylo dobrý hodnocení, pomyslel jsem si. Sehnul jsem ještě naposled mezi její nožičky a párkrát jí ještě přelíznul, ale spíš jsem olíznul svoje semeno, fakt je, že ty malé sladké pysky měla pěkně naběhlý a roztažený, pochva už se jí vracela zpátky.

Už jsme to museli ukončit, trochu jsem porovnal sedačku, Kamilka si zaběhla k bazénu pro plavečky a tílko se sukničkou, natáhla to na sebe a utíkala domů.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: