Erotická povídka: Jedna dva tři čtyři (pět už ne!)

Jestli je tento příběh na základě skutečnosti či vymyšlený, to ví s jistotou jedině jeho autor. Pokud se opravdu stal, tak tomu bylo během léta roku 2014, kdy se dva páry společně vypravily k vodě. Dalo by se říct, že tomu všemu předcházela špetka sexuálního harašení mezi klukama a holkama. Já jsem s Lenkou v tu dobu chodil zhruba půlrok, můj kamarád Michal byl s Monikou čtvrtým rokem. Po zde popsaném víkendovém „Dni D“ se objasnila Michalova láska k blondýnám s dlouhými vlasy a rovněž fakt, že mně se blonďatá Lenka líbila velmi, ale mám raději tmavovlásky a nejspíš proto se mi o Monice tolikrát zdálo. A nejen o ní.

Bylo to vůbec prvně, kdy jsme se spolu k vodě vypravili. Byl to víkendový den, kdy slunce pařilo a s vedrem neustávalo. Uspěl můj návrh vydat se u vody zatopeného lomu více do divočiny, mimo dohled ostatních. Jako bych v podvědomí už hříšné myšlenky dávno měl. Už dříve jsme naše holky provokovali, občas jsme je plácli po zadku nebo se jich tak nenápadně dotkli.

Nenápadně, přesně tak. Zase tak moc mi to nevadilo a navíc to bylo férové. Došli jsme na místo dobře ukryté, na druhé straně vodní plochy od placené pláže. S sebou jsme měli alkohol, což byl sice opět můj nápad, v případě tohoto rumu šlo o můj nápad přeci jenom napůl. A protože harašení, my v plavkách a naše krásky v plavkách a protože mládí, přeskočíme na pasáž, která Vás tak zajímá…

Drobná Michalova Monika teď patřila jen mně, poddala se mi toužebně a oddaně, ale také lehounce nejistě a její modrá očka sledovala, co se bude dít dál. Bylo to vzrušující a nebylo snadné se kontrolovat. Přesto jsem překonal instinkt, který velel okamžitě vniknout a rozhodl se věnovat mé nové milé.

Věnoval jsem jí polibky nejen na ústa, kochal se a užíval si nádherné holčiny, její jemnosti, menších a přesto krásných prsou (beze strachu, dámy, na velikosti přeci nezáleží). Vášeň opanovala situaci a já se odvážně přesunul níže a zapojil do hry prsty a nechal je v Monice zmizet. Bylo tam vlhko a tím, že jsme u vody to nebylo.

Vzrušující napětí si dalo na chvíli zpátečku ve chvíli, kdy se druhý pár stal obětí mravenčí sabotáže. Přitáhl jsem si tedy k sobě Lenku a políbil ji, a to tak, aby poznala, že tuto akci už si přerušit nenecháme. Pak jsem se pro jistotu rozhlédl, zdali naše outdoor swingers nesleduje nějaký voyeur a když jsem se ujistil, opatrně jsem se položil na Monču, která byla stále vleže. Michal s Lenkou si deku dali hned vedle nás a Michal se mnou inspiroval a uzurpoval si Lenku tak jako vedle já. Líbali jsme se takto v párech a než jsme se vydali dovnitř, věnovali jsme si s vedlejší dvojicí vzájemné souhlasné kývnutí. Roztáhl jsem Monče nohy a začal ji… no… šu*at.

Když jste takto v ráži, skutečně stačí jen ten misionář. Divoce jsme se líbali, funěli, oddychovali, tak to má být. Jednou rukou jsem ji masíroval prsa a druhou jsem ji držel pevně za zadek. Zanedlouho, byť je těžké odhadovat délku našeho divočení, jsme my, kluci, začali citelně zrychlovat a naše dívky ještě více vzdychat. Blížila se ona vteřina, kdy se my muži uvolníme a starosti letních fotbalových přestupů házíme za hlavu a daleko. Pevně a ještě pevněji jsem obejmul Moniku oběma rukama za její prdelku, až zuřivě líbal na jejím krku a přirážel v olympijském tempu.

Druhý pár oprávněně podezřívám z téhož, protože Michal mě předběhl, když se udělal do mé Lenky. Zatímco se vzpamatovával, v jeho Monče jsem naopak dosáhl vrcholu já a vše bylo stvrzeno líbáním, nyní už ve více poklidném duchu.

Následovalo vystřízlivění a bylo přirozeně zmatené. Kdo by po takové estrádě zmatený nebyl? „Jsou všichni uspokojení?“ zeptal jsem se, a když se mi dostalo nervózních úsměvů, věděl jsem, že je to jednak s tím uspokojením pravda a jednak, že se tu lítost nechopí iniciativy. Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: