Home > Zajímavosti a inspirace > Navoďte si orgasmus pomocí mysli

Navoďte si orgasmus pomocí mysli

Podle vědců je největším sexuálním orgánem mozek. A to jak u žen, tak u mužů. Ženy však mají mozek na úplně jiné úrovni, protože dokáží vyvinout mnohem více představivosti a fantazie. Proto právě pouze ženy zvládnou své myšlenky stimulovat tak, aby dosáhly orgasmu bez jakéhokoliv doteku. Nazýváme to psychickým orgasmem.

Obsah článku

Jak na to?

Při psychickém orgasmu i při orgasmu standardním funguje na každou ženu něco jiného. Některé ženy jsou více citlivější a vzrušivější a orgasmus mají okamžitě. Některým to, bohužel, trvá o něco déle. Ovšem ženy, které psychický orgasmus ovládají tvrdí, že zvládnout tuto techniku dokáže každý.

Základem je pohodlí. Pokud se vaše tělo cítí dobře, uvolní se a právě uvolnění je důležité pro dosažení orgasmu. Také určitě nepodceňujte pravidelný a hluboký dech. Myšlenkami pořádně prozkoumejte všechny části svého těla, ale nejvíce se zaměřte na oblast rozkroku. Poté si představte sexuální fantazii, která vás dokáže vzrušit. Některým ženám pomáhají i pohyby pánví jako při pohlavním styku.

Dokáží to i muži?

Tato technika je samozřejmě univerzální a vůbec nerozlišuje pohlaví. Je samozřejmě pravdou, že na ženy funguje lépe a rychleji. Pokud se ovšem muž bude řádně soustředit a rozproudí naplno svou představivost, mohl by to zvládnout také. Výsledek se možná nedostaví okamžitě, ale až po několika cvičeních, ale s řádnou pílí a cvikem se to zvládnout dá.

Lekce psychického orgasmu

Nemusíte psychický orgasmus zkoušet pouze svépomocí doma. Můžete si zaplatit lekce probíhající pod odborným vedením a kýžený výsledek se může dostavit již na první hodině. Nejvíce se tyto lekce rozvinuly v Americe, kde také tato technika vznikla, ale v poslední době se rozšiřuje po celé zemi a již se dostala i k nám. Je tedy možné ve velkých městech narazit na učitele či učitelky tohoto bezdotykového orgasmu. Je sice pravda, že hodiny probíhají skupinově, ale podle lektorů se na to dá zvyknout.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: