Navoďte si orgasmus pomocí mysli

Podle vědců je největším sexuálním orgánem mozek. A to jak u žen, tak u mužů. Ženy však mají mozek na úplně jiné úrovni, protože dokáží vyvinout mnohem více představivosti a fantazie. Proto právě pouze ženy zvládnou své myšlenky stimulovat tak, aby dosáhly orgasmu bez jakéhokoliv doteku. Nazýváme to psychickým orgasmem.

Obsah článku

Jak na to?

Při psychickém orgasmu i při orgasmu standardním funguje na každou ženu něco jiného. Některé ženy jsou více citlivější a vzrušivější a orgasmus mají okamžitě. Některým to, bohužel, trvá o něco déle. Ovšem ženy, které psychický orgasmus ovládají tvrdí, že zvládnout tuto techniku dokáže každý.

Základem je pohodlí. Pokud se vaše tělo cítí dobře, uvolní se a právě uvolnění je důležité pro dosažení orgasmu. Také určitě nepodceňujte pravidelný a hluboký dech. Myšlenkami pořádně prozkoumejte všechny části svého těla, ale nejvíce se zaměřte na oblast rozkroku. Poté si představte sexuální fantazii, která vás dokáže vzrušit. Některým ženám pomáhají i pohyby pánví jako při pohlavním styku.

Dokáží to i muži?

Tato technika je samozřejmě univerzální a vůbec nerozlišuje pohlaví. Je samozřejmě pravdou, že na ženy funguje lépe a rychleji. Pokud se ovšem muž bude řádně soustředit a rozproudí naplno svou představivost, mohl by to zvládnout také. Výsledek se možná nedostaví okamžitě, ale až po několika cvičeních, ale s řádnou pílí a cvikem se to zvládnout dá.

Lekce psychického orgasmu

Nemusíte psychický orgasmus zkoušet pouze svépomocí doma. Můžete si zaplatit lekce probíhající pod odborným vedením a kýžený výsledek se může dostavit již na první hodině. Nejvíce se tyto lekce rozvinuly v Americe, kde také tato technika vznikla, ale v poslední době se rozšiřuje po celé zemi a již se dostala i k nám. Je tedy možné ve velkých městech narazit na učitele či učitelky tohoto bezdotykového orgasmu. Je sice pravda, že hodiny probíhají skupinově, ale podle lektorů se na to dá zvyknout.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: