Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Kašpárek

Domlouvali jsme se s kamarádem Tomášem, že pojedeme na víkendový výlet na Šumavu a datum odjezdu se blížilo. Celou dobu jsem z nadcházejícího výletu měla velmi smíšené pocity, na jednu stranu jsem s tím člověkem velmi ráda – je skutečně zábavný, sexy a neskutečně mě přitahuje.

Avšak na stranu druhou – má velmi malý penis. Vím, že i s malým kašpárkem…. a tak dále. Nicméně jsem zjistila, že patřím mezi ženy, které ke svému maximálnímu uspokojení potřebují být pořádně naplněné. A jak jsem si tak přemýšlela, jak asi budou vypadat naše noční radovánky.

V rámci průzkumu jsem také navštívila sexshop. Procházela jsem mezi regály a náhle jsem objevila perfektní řešení mé situace. Vibrační návlek na penis s pumpičkou k vytvoření vakua.

V tu chvíli mě napadlo „Děkuji Bože“, tento návlek se nasune na penis, stiskem balonku se jeho vnitřní stěny přifouknou, takže muže příjemně sevřou a návlek perfektně drží. Celá jeho špička vibruje třemi stupni vibrací a i z malého kašpárka udělá výstavního macka.

Při této představě jsem dobíhala tramvaj, abych byla co nejdříve u Toma. Okamžitě jsem, samozřejmě s návlekem v tašce, vystřelila směr místo našeho setkání. Kamarád už tam čekal, nasedla jsem do auta a vydali jsme se na Šumavu.

Celou cestu jsem byla neskutečně vzrušená. Řidiče jsem celou dobu rozptylovala hlazením a polibky, no prostě jsem provokovala. Kousek za Vimperkem jsme projížděli lesem a to už jsem to vážně nemohla vydržet. Donutila jsem Tomáše, aby odbočil na lesní cestu. Jakmile zastavil, nechápavě se podíval, že nevystupuji. Asi si myslel, že si potřebuji odskočit.

Já, ale měla v úmyslu skočit na něj. Začala jsem ho líbat a sundávat mu košili, nejdřív se chviličku bránil, ale pak v rámci hesla: „Ne, ne,ne! A nebo radši jóóó“, začal spolupracovat. Sáhla jsem na zadní sedadlo do tašky a ukázala Tomovi hračku, kterou jsem přivezla.

S nadšením začal návlek studovat a hned se do něj „oblékl“, stačila jen kapička lubrikantu a šlo to krásně. Dva stisky pumpičky zajistily dostatečné sevření, aby vše perfektně sedělo. Tomovi se to moc líbilo, s potěšením se díval na svou, skoro 2x tak velkou chloubu. Balónek uvnitř dokonale zesílil obvod a délka je taky tak akorát.

Jakmile bylo vše na svém místě, vytáhl mě Tom z auta, nechal otevřené dveře spolujezdce a ohnul mě přes sedačku. Než jsem se stihla vzpamatovat, cítila jsem toho macka, jak si razí cestu do mé mušličky. Bylo to skvostné. Délka, šířka, prostě perfektní. Tomáš chviličku počkal a začal přirážet.

Bylo to neskutečné, cítila jsem ho úplně všude, naplňoval každý milimetr mé jeskyňky a přiváděl mě svým rytmem přírazů téměř k šílenství blahem. Byla jsem v sedmém nebi a když už jsem téměř měla orgasmus, zapnul Tomáš vibrace – na ty jsem úplně zapomněla!

Celá špička návleku se rozvibrovala, narážela na můj bod G a Tomáš a naše nová hračka mě poslali na cestu neskutečného orgasmu.

Tomášek je velmi vynalézavý, proto z návleku vypustil vzduch, ale stále ho nechal v mé jeskyňce, jen on z návleku vyklouzl. Uvnitř mě jsem stále cítila ty krásné vibrace. Tomáš se posunul i k mému zadečku, a zatímco v jeskyňce mě naplňoval návlek, on mi začal dráždit análek.

Po chvilce už byl ve mně celý. Byla to nádhera, tak dokonale naplněná jsem se už dlouho necítila. Tomáš se po chvilce taky udělal. Tak šťastně slastný výraz jsem na chlapovi už dlouho neviděla.

No co vám budu vyprávět, z Šumavy jsme viděli cestu tam, penzion a cestu zpět do Prahy… Jsou zážitky, které krása přírody prostě nepřekoná.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: