Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Houpání na vlnách rozkoše

Erotická povídka: Houpání na vlnách rozkoše

V pátek večer mi zazvonil telefon, volal nový milenec, budeme mu říkat Pan Božský. Držím se zásad správné milenky  a  zásada č. 1 je: Nikdy nejmenuj, svět je malý… Ale vraťme se k Panu Božskému, pozval mě na víkend k němu, na kolaudaci zrekonstruované chalupy, kousek za Prahou. Ještě než jsem odešla z práce, došlo mi, že povídal o tom, jak udělal konstrukci na houpací lavici pod přístřeškem u bazénu. V tu chvíli bylo jasno. Houpačka bude to pravé!

Přijeli jsme na krásný, opravený statek, absolutně na samotě. Zaradovala jsem se, vše mi krásně ladilo do plánu. Pan Božský šel připravovat maso na gril a já mezi tím vyndala z tašky houpačku, velmi jednoduše ji sestavila a připevnila ke konstrukci vedle houpací lavice.

Když se můj společník vrátil, aby mi oznámil, že maso je naložené, čekala jsem na něj svlečená a dokonce se mi i povedlo samotné se do  houpačky dostat. Má geniálně vymyšlené popruhy, jeden mi podpíral krk, druhý jsem si dala pod zadeček a dvou užších třmenů se zachytla chodidly.

Pan Božský přišel a na chvilku ztratil řeč, ale v očích mu hrálo milion ďáblíků čardáš, jen než jsem se stačila zeptat, jestli se mu překvapení líbí, byl taky nahý.

Jeho penis vyletěl ze sevření kalhot jak střela a jak jsem otevřela pusu, bych se ho zeptala na názor, strčil mi ho do ní.  A protože s penisem v puse se velmi špatně pokládají otázky, spokojila jsem se s tím, že líbí. Pan Božský se však nespokojil s lehkým drážděním jazykem a začal mi do pusinky přirážet.

Cítila jsem jeho obrovské ptáka snad až v krku. Náhle poodstoupil a postupně objevoval kouzlo houpačky, uchycené na masivním pérování. Tu si mě jedním pohybem otočil tak, abych mu jeho penis mohla laskat ústy, pak zase rychle otočka a už se dobýval do mé mušličky.

Byla jsem neskutečně vzrušená, to nádherné pohupování při jeho přírazech, kombinované s pocitem, že jsem v jeho moci, bylo neskutečně rajcovní.

Přirážel jak smyslů zbavený, jen si mě lehce přidržoval za boky a pohupoval si se mnou jak se mu líbilo. Cítila jsem ho v sobě všude, chvíli na „géčku“, chvíli krouživě, pak přirazil až na doraz a to bylo to pravé. Variabilita pohybů a tempo, které je tak snadno udržitelné, s pocitem že se vznáším, spustilo mé oblíbené orgastické pendolino.  

Houpačka má neskutečně variabilní použití, stačilo se jen otočit na břicho, pás si z krku posunout na prsa a Pan Božský si mne vzal zezadu, roztažené nohy mu umožňovaly krásný výhled na mou kundičku. Stál a kochal se tím pohledem, ale já už to nevydržela, prosila jsem ho, ať už to svoje dokonalé péro do mě vrazí a ošuká mě.

Vyhověl mi! Opět ho do mě vrazil a druhou rukou mi dráždil análek. Zbytek vám již nejsem schopná reprodukovat, ochromila mne vlna orgasmů a víc si nepamatuji.

Ale Pan Božský vypadal celý víkend velmi spokojeně a když vám povím, že houpačka tam visí doteď a grilovali jsme až další den odpoledne, budete mi jistě věřit.

Houpejte se na vlnách rozkoše, přátelé……

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: