Erotická povídka: Kořist dravkyně

Ahoj, jmenuji se Jirka, budu vám vyprávět jednu historku, která se mi stala jednoho letního, prázdninového dne v mých 18 letech.

Byl jsem sportovec a rád jsem kvůli volnějšímu pohybu nosil krátké, červené trenýrky a nejčastěji klasické tričko do půl paže. Samozřejmě jsem chodil více odhalený i proto, abych se více opálil. Bohužel jsem ještě nevěděl nic o tom, že takové jako jsem já přitahuje lačné ženy, které jsou více dravé.

Jednoho krásného dne jsem šel po tréninku domu s mým kamarádem. Když jsem procházel kolem našeho baráku, všiml jsem si jedné ženy, která seděla na balkónu. Hádám, že jí mohlo být kolem 35 let. Upnul jsem pohled na ní a pokračoval přitom v chůzi.

Po chvilce se její pohled zaměřil na mě. Po krátké chvíli se zvedla z lehátka, na kterém ležela a uchopila se zábradlí, obličej natiskla co nejblíže mohla. Já jsem se trošku vylekal a raději pokračoval v chůzi.

Než jsem stačil zajít za roh baráku uslyšel jsem:

“No, ty jsi, ale pěkný kousek. Ty budeš můj”.

Když jsem po nějakém čase procházel kolem, už jsem jí nepotkal. Považoval jsem to za uzavřené. Až do jednoho sobotního dne.

S kamarádem jsem šel navštívit dalšího kamaráda. Náhodou jsme procházeli kolem našeho domu, kde bydlela i ona žena. Když jsme procházeli kolem hlavního vchodu, narazil jsem na ni. V tu chvíli se zrovna chystala vstoupit do dveří, když tu se najednou otočila a všimla si mě, jak jdu kolem.

Podívala se mi do tváře. Usmála se. “To je ale náhoda”. Rozeběhla se proti mě a chytila mě za ruku. “Neboj, nic ti neudělám”. Natočila si mě bokem k sobě.

“Teď stůj a nehýbej se”.

Klekla si vedle mě z mé pravé strany. Ucítil jsem její dotyk pod kolenem pravé nohy. Druhou ruku přiložila na mou levou nohu v oblasti vnitřního stehna. Pravou nohu mi mírně pokrčila a tahem směrem ven jsem stal v mírném rozkročení.

Po chvíli jsem cítil její doteky, jak mě zlehka hladí po mé noze. “Hm, to je materiál”. Její doteky jsem cítil hlavně na zadní straně stehna, jak zlehka hladí mé křivky. Občas jsem ucítil, jak mi dlaní zajíždí pod trenýrky a dotýká se mého zadečku.

“No, to jsou luxusní stehna, už se nemůžu dočkat, až je roztáhnu, to bude moc zajímavé”.

Chvíli mě takhle hladila.

Zeptala se mě kolik mi je. Řekl jsem jí, že je mi 18.

“18, já myslela, že je ti víc. Tebe už nepustím”.

Najednou jsem její ruku ucítil pod mým pravým kolenem a druhou ruku přesunula do mého rozkroku. Prsty uchopila trenýrky mezi mýma nohama. Zatáhla za ně směrem od mého penisu dolu.

“Máš pěkné stehna, jenom se neboj je ukázat”.

Uchopila mě za trenýrky v bocích a začala je táhnout nahoru, až je vytáhla, jak chtěla. Rukou mi začala hladit oblast hned pod zadečkem. Cítil jsem kraj mých trenýrek na hranici mého zadečku.

“Vidíš, to je ono. Okraj těch tvých trenýrek musíš nosit hned pod okrajem zadečku, klidně výše, pokud to půjde. Ještě se máš hodně co učit. S tebou bude ještě hodně práce”.

Ruku přesunula opět mezi mé nohy, aby zkontrolovala, jestli jsou mé trenýrky pořádně vytažené.

“No, to by šlo”.

Hned jak to dořekla, přesunula opět své ruce na mé obnažené nohy. Nějakou chvíli je jemně hladila. “Hm, to se nedá vydržet, já tě chci. Není na co ještě čekat”. Po chvilce její doteky ustávaly.

Zvedla a chytila mě za ruku. “Pojď, bydlím hned pod tebou, takže za chvíli budeš u mě”. Podíval jsem se na mého kamaráda. “Běž s ní, neboj se”. Zatáhla mě silněji.

“Pojď, pojď, bude se ti to líbit. On je tvůj kamarád?”.

Po chvilce mlčení.

“No, vidím, že musím spěchat, loví tě nás víc. Mám konkurenci”. Zatáhla ještě silněji a já jsem začal jít za ní. Co se stalo u ní doma vám rád přiblížím v příští historce:)

Kdyby si nějaká žena se mnou chtěla pohrát, rád odpovím: devkadevka22@seznam.cz :-), telefon: +420 774 576 564, ale jsem dost plachý :-), na úvod prosím jen sms.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: