3 ověřené postupy, jak se stát lepším milencem

Umění kvalitního sexu není vždy automatické. I když si připadáte jako král postele, tak vám trocha tréninku a zdokonalování rozhodně nikdy neuškodí. Stát se dokonalým milencem má pochopitelně spoustu výhod v partnerském životě a otevírá to rovněž celou řadu zajímavých možností pro váš intimní život. Dnes se podíváme na tři postupy, které zajisté povedou ke kýženému cíli.

Zapracujte na své tělesné schránce

Zajděte do fitka, běhejte, hrajte míčové sporty a posilujte. To všechno je pro sexuální život velice důležité. Vaše partnerka si nebude přát pohled na ochablé tělo. Naopak ji dokáže zážitek zvednout o stovky procent pohled na pevné tělo plné svalů, pod které si každá přeje zalehnout. Váš vzhled bude při sexu hrát vždy ohromnou roli, na to nezapomínejte.

Zároveň ale počítejte s tím, že se stane velkou výhodou i dobrá fyzická kondice. Pochopitelně je jasné, že chlap se silou a kvalitní fyzickou výdrží udělá v posteli mnohem větší show, než netrénovaný jedinec.

Moderní realistické panny pomůžou s technikou i sebevědomím

Sebevědomí je další věc, která mužům v posteli mnohdy podráží nohy. A kde to sebevědomí nabrat? Panny na sex jsou k tomu zcela ideální. Už dnes můžete na e-shopu Topsexdolls.cz najít panny, které jsou naprostou dokonalostí ve všech ohledech.

Tyto realistické panny vám dokážou nabídnout požitek ze sexu, který v lecčem předčí i milování se skutečnou ženou.

Jak je to možné? Zásluhu na tom mají především tyto 3 věci. 

  1. Materiál, který je hebký i měkký a dokáže se přizpůsobit teplotě lidského těla.
  2. Pružná kostra s velkým rozsahem pohybu pro nejrůznější sexuální pozice.
  3. Realisticky tvarovaná vagína, která nabídne perfektní pocit při vyvrcholení.

Spousta dominance s nádechem jemného ohledu

Při sexu se snažte být tím dominantním. Žádná žena si nepřeje muže, který čeká na povel a doufá, že se něco bude dít. Naopak vezměte otěže do rukou vy a ukažte své partnerce, že je ve vás skrytý pravý „alfa vůdce“.

Zároveň ale myslete na potřeby a pocity partnerky. I na vrcholu dominance byste měli sledovat reakce partnerky a měli byste tušit, kdy zlehčit nebo přenechat nadřazenost ženě.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: