Erotická povídka: Romantický večer plný vášní

„Miláčku jsem tady.“ zavolal jsem do našeho bytečku, kde jsme měli hnízdečko lásky. Jelikož se nikdo neozval, zaradoval jsem se. Paráda, ještě nedorazila, takže rychle do práce. Na dnešní večer jsem si pro svou milenku vymyslel něco výjimečného. Snad bude spokojená.

Rychle jsem chvátal do ložnice, vytáhl ze skříně vonné svíčky a pytlíček s květy bílých růží. Teď stačí nachystat nové povlečení s motivy červené růže a rozmístit svíčky. Tak to by šlo, ještě jí napíšu SMS zprávu, abych věděl, kdy přesně přijde. Odpověděla do pěti minut, že za půlhodinku dorazí. To je ideální čas, abych ještě stihl napustit vanu, zapálit svíčky v koupelně i ložnici. Šampaňské i skleničky jsou přichystané v kuchyni, takže teď už je připravené úplně všechno. Nuže, nyní může moje kočička přijít.

Čekám na svého miláčka a jsem úplně nervózní. Už se na ní nemohu dočkat. Zaraduji se, když ji vidím z okna přicházet. Když se objeví ve dveří, tak na ni s úsměvem hned spustím: „Ahoj zlatíčko! Vím, že jsme na sebe neměli moc čas, tak jsem si řekl, že si to dnes večer musíme pořádně vynahradit.“ a pokračoval jsem: „Mám pro tebe nachystanou plnou vanu s teplou vodou a pěnou“. I když byla trochu nervózní, tak na jejím výrazu si mihl letmý úsměv. Vedl jsem si ji rovnou do koupelny, kde jsem ji pomohl z půvabných jarních šatiček. Za pár minut už jsme byli ve vaně a teplá voda hřála naše nahá těla.

Už ani nevím, jak dlouho jsme se ve vaně líbali, tulili a mazlili. Voda už vychladla a tak jsme se rozhodli jít do ložnice. Ručníky jsme se společně usušili a šli jsme do načančané ložnice, kde měla proběhnout romantická noc plná vášní a rozkoše. Byl jsem zvědavý, jak moje zlatíčko bude na romanticky připravenou ložnici reagovat?

Když jsme už byli v ložnici, tak se její očička rozzářila. Útulná místnost prozářená svíčkami se ji evidentně líbí. Svalili jsme se na postel a já pokračoval v něžném líbání. Začal jsem líbat celé její tělo, nevynechal jsem žádné její místečko, takže mé rty si udělaly krásný výlet po celém jejím těle.

Po nějaké době jsem se zvedl a natáhl se pro kondom s malinovou příchutí. Během mžiku byl na mém penisu. Ještě jsem použil trochu malinového lubrikantu, aby to lépe klouzalo a už se vracel zpět k ní. Při něžných polibcích jsem pomalu zasunul celé své péro až po kořen do její sametové a vlhké lasturky. Přijala mé vniknutí s jemných vydechnutím. Chvíli jsem v její uzoučké lasturce zůstal pasivně zasunutý. Aby měla možnost se pořádně uvolnit. Teprve poté jsem pomalu, ale rytmicky začal přirážet. Dal jsem si záležet, aby to bylo po celé délce. Nikam jsem nechvátal a oba jsme si užívali dráždivé pocity. Byl jsem v sedmém nebi a užíval jsem si teplo jejího pružného a sametového těla. Její pižmo bylo slastné. Zcela jsem ztratil pojem o čase. Jediné, co jsem intenzivně vnímal, bylo její krásné tělo a její vzdechy.

Naše milování nemělo konce. Dívali jsme se jeden druhému do očí. A v obou byla vidět dravá vášeň, takže nezbývalo nic lepšího, než této vášni dát volný průchod. Ticho v ložnici začínaly rušit naše blažené výdechy obou svíjejících se těl, které nyní byly hlasitější a hlasitější. Byli jsme v ráži a oddechovali jsme z plných plic. Můj klacek byl jako v havajském ráji, celý se chvěl vzrušením a chtěl již stříkat dovnitř lasturky. Věděl jsem, jak to miluje, když sperma je v ní, takže jsem nechtěl stříkat ven.

Nechtěl jsem být však sobec, ale chtěl jsem napřed dopřát orgasmus jí. Proto jsem mírně roztáhl její krásně gazelí nohy a sjel pánví trochu níže. Věděl jsem, že to je ten ideální úhel, který zbožňuje, protože při něm žalud mého údu slastně tlačí na to příslušné místo.

V jejích vášnivých očích se objevil záblesk slasti. Svou pánví se rytmicky pohybovala a vydávala se všanc mým rychlým přírazům. Sledoval jsem její elektrizující vzrušení. Ve finále jsem ještě přidal na síle přírazů a její tělo bylo napnuté jako šíp ke střele. Ve chvíli, kdy přišlo její vyvrcholení, vydala ze sebe intenzivní a hlasitě „aach“. Na chvíli jsem se zastavil a změnil úhel přirážení, abych ze sebe vydal husté kašovité sperma. Znovu jsem nabral na rychlosti a cítil jsem, že za nedlouho budu hotový. Její ruce začaly třít mé bradavky a já byl vzrušení bez sebe. Pak jsem zavřel své oči a s rychlým cukáním v kyčli jsem začal s velkou úlevou stříkat do její malebné lasturky. Byl to docela intenzivní výstřik. Opravdu krásné a intenzivní milování! Ještě pár vteřin jsem potřeboval nabrat čerstvé síly a pak jsem si už stáhl svůj malinový kondom z penisu a šel si znovu přilehnout ke své úžasné milence.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: