Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Kostka ledu

Stála u baru a chtěla si objednat drink. Holky ji vytáhly na party, ale asi zapomněly pozvat i kluky. V klubu to vypadalo spíš jak v lesbickém klubu, než že by se tu měla bavit. Objednala si margaritu, a protože tam bylo nedýchatelno a horko, využila ledu ve skleničce a začala se s ním chladit ve výstřihu.  Opět cítila potřebu cítit muže. Už rok byla rozvedená, protože si se svým partnerem nerozuměli v sexu. On byl moc něžný a ona chtěla drsňáka. Věděla, že nebylo od ní fér ho tak dlouho podvádět, ale nemohla si pomoct. Když přišel na to, že spí s jinými, čekala, že jí uhodí, ale ani v téhle situaci to nezvládl. Odešel, a jí přišly do schránky jen rozvodové papíry.  Naposledy ho viděla u soudu, pak už ne. Byl tak hodný… někdy litovala, že ho nechala jen tak odejít.

Z jejích myšlenek ji vytrhl hlas. „Máš úplně mokrý výstřih, nechceš se u mě usušit?“ Probrala se ze svých myšlenek. Led, který svírala v ruce, jí kapal z prstů do výstřihu. Podívala se na majitele hlasu, který stál velmi blízko u ní a díval se jí střídavě do očí a střídavě do výstřihu. Voněl! Jeho parfém byl kořeněný a ji tohle u mužů vždy vzrušovalo. Cítila, že jí vlhne rozkrok, ale nenechala se vyvést z míry. „Ty mě zveš k sobě? Nebo tu máš ručník?“, zeptala se. Lehce jí přejel prstem po tváři a chvíli si hrál s jejími vlasy. Byl tak hezký, nebo spíš zajímavý. Jeho oči byly černé jako uhel, a ona měla pocit, že všechna voda z ledu jí najednou sjela do kalhotek. „Ano, zvu tě k sobě, bydlím hned vedle, tak co ty na to?“ Seskočila ze stoličky a pokynula lehce rukou na znamení, že ji má vést.

Bydlel opravdu za rohem. V předsíni ji vyzval, ať si sundá boty, jde do koupelny, vysvlíkne se a počká tam na něj. Šla tedy do koupelny, vedle vany byla stolička a na ní několik čistých ručníků. Vysvlékla se a čekala dle pokynů. Na držáku sprchy uviděla kovový hák, který obvykle u vany nebýval. Byla vzrušená a zároveň se bála jako nikdy, nejistota v ní stoupala více a více. Konečně uslyšela kroky. On se převlékl, měl na sobě nyní černé triko a černé kalhoty, a v ruce držel provaz. „Chci tě umýt a pak budeme pokračovat dál. Stoupni si do vany a prosím, dej ruce za záda.“

Udělala mlčky, co říkal – stoupla si do vany a ruce dala za záda. Svázal jí ruce provazem za zády a připevnil provaz za kovový hák. Vzal si mýdlo a žínku a řekl jí, ať roztáhne nohy. Byla tak vzrušená, že vůbec nevěděla, co má dělat, chtěla ho cítit v sobě, ale nemohla vzrušením nic říci. Vzal sprchu a nastavil proud vody na silnější. Začal jí jemně žínkou omývat kundičku a proudem sprchy dráždit poštěvák. Ani se nepohnula a čekala, co přijde. Položil žínku a odněkud vytáhl bičík. Lehce jí přejel bičem přes obličej a pak jí plácnul přes prsa. Pálivá bolest a síla vzrušení se smíchaly dohromady a ona vyjekla vzrušením. „Jen pomalu,“ řekl jí a švihl ji dvakrát přes zadek. „Máš tak krásný zadeček“, řekl tiše a proudem vody ji stále přiváděl víc a víc k šílenství. Když viděl, že už bude, tak přestal. „Ještě ne. Řekl jsem pomalu, neumíš poslouchat?“ a výhružně ji chytil pod krkem. „Budu poslouchat“, odpověděla. „Dobře tedy“, odpoutal ji a řekl jí, ať se utře a přijde za ním do ložnice.

Když vešla do ložnice, dlouze ji políbil, jeho jazyk byl tvrdý a náruživý. Chtěla se k němu přiblížit a sáhnout si, jestli je i tam dole o co stát, ale odstrčil ji se slovy „neboj, budeš spokojená,“ a posadil ji na postel. Vzal pásku na oči a zavázal jí je. Pak jí nandal na krk obojek a řekl: „tak a teď na čtyři a pojď za mnou, ty moje nadržená krásko.“ Klekla si na čtyři a lezla za ním jako pes, který je oddaný svému pánovi. Jenže jemu se to nelíbilo. „Vyšpul zadek, ať si tě můžu prohlédnout.“ Zvedla zadek a vystrčila ho na něj. Ucítila štiplavou bolest od biče, dostala hned několikrát. Pak ji odvedl ještě kus a sundal pásku z očí.  Sedl si do křesla a řekl, ať mu rozepne poklopec. Jeho pyj byl tvrdý a velký, opravdu byla spokojená nad míru. Přitáhl si její hlavu obojkem blíž a řekl, „olizuj mi ho a hraj si s ním.“ Poslechla a dráždila ho. Mluvil na ni oplzle a ona z něj byla naprosto mimo. Udělala by snad všechno. Pak se najednou postavil, chytil ji hlavu a strčil jí ho do pusy. Tvrdě jí ojížděl pusu, až se chvílema dávila, ale nebránila se. Cítila jeho žalud až v krku a jeho koule, jak vzrušením tvrdnou. Pak přestal a odvedl ji k posteli. Spoutal ji na kraji postele ruce za zády a dal jí roubík do pusy a řekl jí, ať si lehne na břicho. Na chvilku odešel, a když se vrátil, ucítila, jak jí mezi nohy strká vibrátor. Nejprve ji dráždil poštěváček, ale už ne moc dlouho, a když vykvikla vzrušením, přestal a přetáhl ji několikrát bičem. Pak jí lehce začal projíždět kundičku vibrátorem. Nikam nespěchal a ona už trpěla, chtěla, aby jí ho tam vrazil a pořádně tvrdě ji ojel. Cítila, jak jí dráždí anální otvor prstem a pomalinku jí ho roztahuje. „Udělám ti to do zadečku…“ Nebyla to otázka, ale příslib něčeho, co už dávno neměla. Zavrněla vzrušením a zadeček ještě více vyšpulila. Strčil jí ho tam moc tvrdě, až zakřičela bolestí, ale jemu to bylo jedno, přes roubík toho moc neproniklo. Chytil ji jednou rukou za vlasy a tou druhou si ji přidržoval, aby mohl přirážet. Bezohledně si užíval s jejím zadečkem. Po chvilce ho z ní vytáhl, rozvázal jí ruce a otočil ji tváří k sobě. Strčil jí ho do kundičky a tvrdě přirážel. Udělal se do ní a ona chvilku po něm.

Bylo to neuvěřitelné – večer, který začal beznadějně, se otočil v exkluzivní sexuální zážitek. Oba spadli na postel, on jí rozvázal roubík a chvíli jen tak leželi a koukali do stropu. Pak se jí zeptal, jak se jí to líbilo. Podívala se na něj a políbila ho. „Bylo to báječné, a myslím, že když budeme hodně trénovat, tak na konci roku už by z nás mohli být mistři ve zvrhlém sexu!“ Usmála se na něj a on jí úsměv opětoval.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: