Erotická povídka: Vzrušující chvíle

Nedávno se k nám přistěhovali noví sousedé a již několik večerů si všímám, že jejich povedený synáček mě „nenápadně“ sleduje za záclonou a to vždy, když se chystám ke spánku a převlékám se do noční košilky. Mám z něj spíš srandu, než abych to nějak řešila. Rozhodla jsem se mu proto připravit malé představení, aby z toho kluk něco měl. Jednoho večera, právě se zase připravoval na své tajné místo, jsem odtáhla trochu víc záclonu a pootevřela okno svého pokoje. Rozsvítila jsem lampu, která svým intimním světlem celou show ještě podpořila, a stoupla si v krátké košilce k oknu. Do uší jsem si pustila oblíbenou hudbu, na kterou se mi dobře tančí.

Začala jsem se lehce vlnit do melodie, jež mi zněla v uších. Věděla jsem, že se dívá, a tak jsem zapojila boky a kroutila jsem prdelkou tak svůdně, jak jsem jen uměla. Občas jsem záměrně nadzvedla košilku, aby si mohl prohlédnout můj zadeček hezky naživo a zcela nahý. Kalhotky jsem si pro toto představení vůbec nebrala. Po chvilce tančení jsem se otočila zadečkem k oknu a mírně jsem se předklonila, aby ocenil krásu, kterou potají zhlíží téměř denně. Rukama jsem si hladila celé tělo. Po zadečku, stehnech a prsou jsem si sjížděla tak rajcovně, že i mně samotné se to začalo líbit. Cítila jsem, jak pomalu ztrácím veškeré zábrany a zapomínám na to, že na mě ten kluk od vedle hledí. Ze zadečku jsem si postupně přejela do svého rozkroku. Moje kundička už byla lehce zvlhlá. To se mi líbilo a já chtěla víc. Nahmatala jsem si proto prsty svůj klitoris a jemně jej začala masírovat. Ten byl rázem tvrdý jak kulička hrášku. Unášela jsem se v pocitech rozkoše a slasti. Svíjela jsem se a přemýšlela o tom, že si to chci hrozně moc udělat. A o to víc tady, před otevřeným oknem a za pozornosti kluka, který doslova hltá veškeré mé pohyby za zpola odhrnutou záclonou. Vytáhla jsem ze šuplíku svého umělého kamaráda a v prstech jsem si s ním pohrávala, jako by byl skutečný. Vzala jsem si jej do pusy a jazýčkem přejížděla přes špičku hlavičky. O tento zážitek jsem se musela podělit i se sousedem, a tak jsem předstoupila před okno a s celou parádou jsem ukázala, co všechno s ním dokážu. Pořádně jsem ho naslinila tak, aby byl připravený k zasunutí do mé taky dost vlhké dírky. Miluji šoustání zezadu, a proto jsem se jemně předklonila, opřela se jednou rukou o rám okna a druhou rukou si pomalu zasouvala ten macatý klacek dovnitř. Sténala jsem u toho a chvilkami snad i viděla mžitky. Byla jsem tak nadržená, že netrvalo dlouho a já se svým umělým přítelem prožila velice krásný orgazmus.

Když jsem se z toho zážitku vzpamatovala, podívala jsem se směrem k oknu souseda. Ten tam stál, už se neskrýval. Ptáka v ruce a mastil si ho, co mu svaly na rukou stačily. Zamávala jsem na něj, pak zatáhla záclonu, zhasla světlo a s úsměvem na rtech šla spát.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: