Erotická povídka: Krásná služební cesta

Včera jsem byla na kávě s kamarádkou. Jako vždy se nám to trochu zvrtlo a po první lahvince vína začala povídat o dárečku, který dostala od přítele….o dárečku, který jsem mu pro ni pomohla vybrat.

Byla totiž na 14 dní na služební cestě v Italských alpách. Po té co se ubytovala, začala vybalovat kufr. Na jeho dně našla balíček se vzkazem… “to, aby se ti po mě nestýskalo a nezlobila jsi„… byla hodně překvapená, když balíček otevřela a uvnitř našla vibrátor, jako živý.

Nejdříve ho vrátila zpět do kufru, ale přeci jen jí to nedalo a za chvíli po něm opět sáhla. Vyndala ho z krabičky, už první dotek ji vzrušil, ta sametová jemnost, ten pocit, jako když v ruce drží ztopořený penis. Odložila ho na postel a šla si dát sprchu, aby ze sebe smyla cestu. Ve dveřích koupelny se otočila a vrátila se pro něj a pro telefon. Odeslala první MMS.

Jen ta představa, jak jejímu  příteli ta MMS přijde ji vzrušila, tak že začala vlhnout. Zapnula živáka na nejnižší stupeň.  Pozorovala se v zrcadle, přejížděla jeho vibrující špičkou po krku, přes naběhlé bradavky, po bříšku dolů, ta jemnost, ten pocit opravdové kůže. Přiložila jeho vibrující špičku na klitoris.

Přepnula na další stupeň, vzrůstající krátké pulsace jí rozvibrovali celé tělo, líbilo se jí, jak se na sebe dívala v zrcadle, kousala se do rtu. Koleno si položila na umyvadlo, aby měla prostor ho do sebe vrazit. Tak moc to chtěla, její šťáva už jí tekla po stehně, poslala další MMS.

Ta představa, že příteli přijde tahle MMS třeba při poradě, ji vzrušila ještě víc. Položila telefon a vibrující žalud přesunula z naběhlého klitorisu k mokré kočičce. Automaticky stahovala svaly, jak už ho chtěla v sobě. Přepnula na další z funkcí a pomalu zasunula celého až po koule do sebe.

Tělem jí projela elektrizující vlna, znovu ho vyndala a znovu pomalu zasunula až po kořen, cítila vibrace v celé horké kočičce. Tak moc chtěla, aby jí takhle její přítel viděl. Podívala se na telefon, opřela ho o zrcadlo a zapnula nahrávání.  

Hlavou jí proběhlo, že teď by ho do ní zprudka vrazil, tak jak to má ráda, ruce poslouchali. Jedním prstem přepnula na další pulsaci a zarazila ho do sebe, projížděla si jí se stále větší rychlostí.

Snažila se potlačovat vzdechy, ale nešlo to, šplhala se k orgasmu, jednou rukou drtila okraj umyvadla, druhou se projížděla, jak smyslů zbavená. Zamlžil se jí pohled, tělo ztuhlo ve slastné křeči. Její šťáva jí stékala po prstech. Když odezněly i poslední stahy svalů a ona se vrátila na zem. Podívala se na telefon a
odeslala video.

Jak správně předpokládala, její přítel měl zrovna velmi důležitou poradu. Podíval se na telefon, kde byly tři  nevyzvednuté zprávy…. Asi Vám nemusím dlouze popisovat,  jak urputně a téměř marně se snažil
zakrýt své vzrušení.

Když mi toto kamarádky vyprávěla, měla jsem opravdu radost, že jsme
vybrali dobře…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: