Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Buď tajemná…

Erotická povídka: Buď tajemná…

Léto přímo svádí ke svádění a tak je tu další zásada „Správné milenky“. Pravidlo číslo 3 zní: Buď tajemná. Chtěla jsem v jednom „Pánovi“ probudit sexuálního ďábla s fantazií. A jak jinak probudit fantazii než tím, že jí dáte prostor, aby mohla pracovat…

V celém bytě jsem zatemnila, jen zapálené svíčky lemovaly cestu do mé ložnice. Přes světlo přehozený rudý šátek, příjemně tlumící světlo žárovky. Když Pán dorazil, našel pootevřené vstupní dveře, všude tmu a jen mihotavé světlo svíček ho provázelo za vidinou krásné noci.


Čekala jsem na něj uprostřed ložnice, v černém župánku, z pod něj vykukovalo spodní prádlo, které víc odkrývá než zahaluje, nožky mi zdobily černé šněrovací kozačky a to nejdůležitější byla bílo-černá maska z peří přes obličej. Právě maska zajistí erotickou anonymitu a jistý pocit vzájemně si cizích lidí.

Pán stál ve dveřích a byl naprosto němý. Okamžitě jsem zaregistrovala změnu velikosti jeho poklopce, ale mlčela jsem. Jen jsem prstem pokynula „Pojď blíž“.

Když stál u mě, poklekla jsem před ním, vysvobodila vzdouvající se penis a začala si s ním hrát. Pán zůstal kompletně oblečený, chtěl se sice svlékat, ale zabránila jsem mu v tom.

Mezitím jsem již jeho chloubu olizovala jako nejlepší zmrzlinu na světě. Špička jazyka rozehrávala své sólo na jeho uzdičce a kouličkách. Stál, podlamovala se mu kolena, ale ani se nehnul. Po chvíli mých hrátek jsem jen slyšela:

„Chci Vás ošukat madam!“

Věděla jsem, že má mise za fantazií byla úspěšná. S drobným úsměvem jsem jen z ramen nechala sklouznout župánek a ohnula se přes čelo postele.

Mé důmyslně vybrané prádlo s průstřihem v rozkroku poskytlo Pánovi dokonalý pohled na moji jeskyňku. Přejel po ní prsty aby zjistil, že i mě tato scéna vzrušuje. Byla jsem mokrá a připravená na jeho chloubu.  Chvíli mi projížděl kundičku rukou, to už jsem ale prosila:

„Vražte ho do mě, Pane.“ 

Vyhověl mi a strčil ho do mě až po koule. Kouličky mi pleskaly po vystrčeném zadečku a jeho žalud drtil mou jeskyňku. Třikrát mělký, jednou hluboký průnik. Tento rytmus je božský. Polohu zezadu miluji, 1. můj G bod ji má rád, 2. je krásně anonymní. 

Rukou jsem si ještě začala pohrávat s klitorisem. I on to cítil, že na mě jde orgasmus. Náhle zastavil. Vykřikla jsem: „Teď NE!“  Zasmál se a pokračoval, v mezi pauze mi stihl strčit prstík do análku. Rytmické pohyby v mé mušličce, dráždění análu i klitorisu, to byla jasná kombinace předurčená k ohromujícímu orgasmu.  Slastná křeč odezněla a než jsem se stihla vzpamatovat, Pán mě chytil za ruku, otočil mě, hodil na postel a se slovy:

„Madam, dovolte mi, abych se představil, jsem váš milenec“, mi strhl masku.

Dřív, než jsem stihla zaprotestovat, opět mě naplnil celou. Jeho penis mě krásně naplňoval, jeho dech jsem cítila na krku a jednou rukou mi laskal bradavky. Přiráželi jsme v dokonalé souhře a do chvilky s námi zmítal společný orgasmus.

Po chvilce vzájemného spojení a doznívajících slastných pocitů, se na mě Pán podíval a řekl:

„Madam, překvapila jste mě, příště překvapím já Vás….“

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: