Erotická povídka: Dárek k narozeninám

Kamarádka, jen připomenu, je to ta, jejíž kanape se mi tak líbilo v předchozí povídce, má sen, vždy si chtěla vyzkoušet roli  muže. A její přítel má sen vidět svou přítelkyni, jak si hraje s jinou ženou. Má velké štěstí, jeho slečna je bisexuální. A jelikož má teď narozeniny, rozhodla jsem se mu jako dárek, jeho sen splnit. A jí také, když už mám tuhle výjimečnou možnost splnit dva sny najednou. Koupila jsem úžasný připínací penis bez postrojů, krásně růžové silikonové dildo.

Pozvala jsem se k nim na návštěvu. S růžovým jezdcem v kabelce. Kamarádku jsem po příchodu seznámila se svým plánem. Podle toho, jak se jí rozsvítily oči se jí plán evidentně líbil. Po pár sklenkách jsme jejího přítele pohodlně usadily na sedačku s tím, že pro něj máme dárek k narozeninám.

Začali jsme si hrát. Po pár vteřinách se jeho udivený výraz změnil, oči mu zajiskřily a se zájmem sledoval naše představení. Bylo na něm vidět, že by se k nám rád přidal, ale po jeho prvním náznaku, jsme ho zatlačily zpět na pohovku s tím, že si hrajeme my a on se smí jen koukat. Za chvíli jsme ho už ani nevnímaly. Natáhla jsem se po našem růžovém pomocníkovi, potřela ho lubrikantem a pomohla ho kamarádce zasunout do její mušličky.

Prohlédla si svou novou velkou chloubu, potřela ho lubrikačním gelem a už si mě přisouvala k sobě. Nejdříve mi jeho rozšířenou a jemně zahnutou špičkou přejela přes klitoris, poškádlila poševní vchod. A pak, nejdříve opatrně zasunula, stačil jí jeden pohyb, aby si zvykla na svou novou roli a pevně přirazila. A znovu a znovu s každým pohybem jí navíc anatomické tvarování tohoto macka dráždilo poštěváček.

Podle rychlosti a síly přírazů s jakou mi projížděla broskvičku, jsem i já sledovala její cestu k vrcholu. Zarazila jsem jí těsně před orgasmem, protože jsem chtěla cítit, jak mě tenhle jezdec projíždí zezadu.

Otočila jsem se jí. Nastavila jsem se jí zadečkem, už nebylo potřeba lubrikantu,  vzrušením  jsem tekla jako Niagara . Její ruce mě chytily za boky a se vším vzrušením co měla v sobě, ho do mě vrazila a přirážela a přirážela, rukou jsem si hrála s naběhlým klitorisem.

Chvíle rychlého přirážení a už jsme se obě prohýbaly pod elektrizujícím orgasmem. Cítila jsem slastnou orgastickou křeč, její nehty se mi zarývaly do boků.

Po tom, co jsme obě zpocené, opět začaly vnímat realitu, jsme se obě obrátily k oslavenci. Podle stažených kalhot, s rukou odpočívající v trenkách, se při našem představení udělal a podle výrazu měl obrovskou chuť na další kolo. Má kamarádka také měla chuť na přídavek, tak si s lačností rozvášněné kočky, vzala jeho chloubu do pusy.

Růžový pomocník bezprizorně ležel na gauči, tak jsem si ho půjčila tentokrát já a zatím co kamarádka zpracovávala penis svého přítele s očekáváním sladké smetánky, já projížděla její jeskyňku a seznamovala ji s umem pomocníka, který já zažila před chvílí. Po nedlouhé době jsme všichni tři prostě odpadli při společném orgasmu.

Prý to byl nejkrásnější dárek k narozeninám, který zatím dostal a už se těší na další své narozeniny. Růžového pomocníčka jsem nenápadně kamarádce podstrčila, až bude mít přítel odvahu, může si ho i on vyzkoušet….

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: