Erotická povídka: Den D

Nemohu tomu uvěřit. Skutečně s ním jdu na rande. Ještě před pár týdny jsem na něj po očku koukala ze své kanceláře. Šok byl, když si toho všiml a usmál se na mě.

Od té doby jsme na sebe koukali a usmívali se neustále. A před dvěma dny za mnou přišel s tím, zda s ním nepůjdu na večeři. Přijmula jsem, jak jinak, jsem do něho blázen. Tenhle muž mě neskutečně přitahuje a já stále nevím proč. Už mě přitahovalo spoustu mužů, ale ještě nikdy to nebylo tak intenzivní a silné. Je to ubíjející.

A právě teď jsem v koupelně a připravuji se na den D. Vlasy umyté, osprchovaná, navoněná a upravená. Teď jen vybrat co si vezmu na sebe. Mám to. Beru na sebe dlouhé, tmavě modré šaty v bohemském stylu a k tomu černé lodičky. Alespoň budu o něco vyšší a jemu alespoň do půl hlavy. Jsem tak nevozní. Slyším zvonek. Už je tu. Beru kabelku a pospíchám ke dveřím. Otevírám a..je tady. Má na sobě černý oblek a pod sakem bílou košili s rozepnutým knoflíčkem u krku. Bože jak ráda bych ho tam políbila. V krátkém obětí se přivítáme a pak zamíříme k jeho autu. Otevřel mi dveře. Koukám, že je gentleman. Také nastupuje a pak už víříme ulicí a já nemám ponětí kam jedeme. Po pár minutách jízdy zamíří na jedno parkoviště, které patří k luxusní restauraci. To ne. Snad nechce jít tam. Ale ano, chce.

Číšnice nás dovedla k boxu, který nám už dopředu zarezervoval. Usadili jsme se a rovnou si objednali k pití víno. Nechala jsem výběr na něm, jelikož se ve vínech moc nevyznám. Ani ho moc nepiji, ale k večeři se hodí. Jídlo jsem si v jídelním lístku vybírat moc dlouho nemusela. Objednala jsem si salát s kuřecím masem, bála jsem si objednat něco jiného aby mi nebylo náhodou cítit z pusy až se budeme líbat. Tedy pokud, a já doufám, že ano.

Celou dobu co jsme tam seděli jsme si povídali. Zjistila jsem, že jeho zálibou jsou motorky, což mě neskutečným způsobem přitahovalo. Proběhlo i pár nevinných dotyků. Pohladil mě na mém boku, aby mi ukázal kde ho bolí namožený sval, nebo se mě dotkl na pod hýždí, když mi ukazoval, kde se jeho kamarád poranil při autonehodě. Chtěla jsem se ho také dotknout, ale jsem na to moc ostýchavá.

Najednou atmosféra zhoustla. Ve vzduchu byla cítit smyslnost, vášeň a hlavně chtíč. Zvedl svou pravou ruku a položil ji na mé stehno. Rukou mi putoval čím dál tím blíž ke klínu. A já vlhla. Bože. Byl už hodně blízko, když v tom se přestal hýbat. A pokračoval v mluvení. On mě snad provokuje. Nevěnovala jsem pozornost tomu co mi vykládá, musela jsem se soutředit na to, abych náhodou nevzdychla. Všiml si toho jak se červenám a tak přestal mluvit a jen se na mě usmíval. Měl dokonalý úsměv. A ty jeho zuby, bože. Jak moc bych si přála aby mě kousl do krku, kamkoliv.

A je to tady. Svými rty se přibližoval k těm mým. Zrychlil se mi tep a jeho dech byl najednou hrubší. Začal mě vášnivě líbat a rukou pod stolem mě začal dráždit mezi nohama. To už jsem se neovládla a vydala tenký sten. Přestal. Kousal si ret a já se přistihla jak ho napodobuji. Řekl, že už toho bylo dost a jestli nechci jít ještě k němu na skleničku. A hlavně že jsme moc na očích.

A tak jsem zase seděla v autě tohoto muže. Muže po kterým neskutečně toužím. Dorazili, jsme k němu domů. Bože co mám dělat. Jsem tak nervozní. Nalil mi další sklenici vína a já si rychle upila půlku. Seber se, řekla jsem si. Seděli jsme na pohovce a už jsem to zas cítila. Tu touhu. Rukou mi vyhrnul šaty nahoru a hladil mě po stehně. Začala jsem ho líbat. Sála jsem jeho neodolatelný jazky. Najednou mě popadl a posadil si mě na sebe. Líbali jsme se čím dál zuřivěji, až mě nakonec uchopil do náruče a odnesl si mě do ložnice. Postavil mě vedle postele. Sundal si sako a košili. A pak mi přetáhl mé šaty přes hlavu. Byla jsem před ním jen v krajkových tangách. Ztěžknul mu pohled.

Hltala jsem jeho božské tělo. Najednou do mě strčil a já spadla na postel. Ležela jsem na zádech a slastně vzdychala, když mi sundaval kalhotky. Roztáhl mi nohy a zabořil svůj obličej do mého klína. Bože. Cítila jsem všechno co jeho jazyk dělal. Naprosto všechno. Vzdychala jsem čím dál víc, až se moje vzdechy proměnily v křik. V tu ránu přestal a rychle si sundal kalhoty a trenky, a já spatřila jeho krásu. O bože prosím ať tohle nikdy neskončí.

Lehl si na mě a dráždil mě s ním tam dole. Bylo to slastné mučení. Zuřivě mě začal líbat. Oba jsme to už nemohli vydržet, když v tom do mě prudce pronikl. Vykřikla jsem. Začal se ve mě pohybovat. Nejdřív mučivě pomalu, pak zrychlil. Při tom mě kousal do krku, do ucha a já vzdychala a propínala pánev a vycházela mu vstříc. Až najednou jsem cítila TEN pocit. Moje tělo pohltil silný orgasmus a já se mu oddávala. Tak dlouhý a tak nádherný. Miluju to.

Když můj orgasmus skončil, popadl mě a otočil mě na břicho. Řekl mi ať se opři o ruce. Udělala jsem to a on do mě vzápětí opět pronikl. Silně. A pokračoval tam, kde předtím skončil. Byl neúnavný a dokonalý. Má to rád tvrdě a já taky. Prudce do mě vrážel a já křičela čím dál víc a víc. Do ruky uchopil mě vlasy a zatáhl za ně, takže jsem měla hlavu dozadu. Druhou rukou mi dráždil prsa a bradavky. O bože. Už jsem to nemohla vydržet, a tak když mi řekl, že už za chvíli bude, otočila jsem se k němu čelem, klekla si a vzala ho do úst. Začala jsem ho olizovat, sát a hluboho si ho zasouvala do pusy. Zrychlila jsem tempo. Držel mě pevně za hlavu, tahal mě za vlasy. Cítila jsem, že už je blízko, když v tom mi začl stříkat do pusy. Mmm chutná božsky.

Oba jsme si lehli na postel a začali se mazlit, líbat a osahávat. O chvíli později jsem byla opět v jeho náruči, zvedl si mě a naplňoval mě svou celou délkou. A tak jsme pokračovali celou noc…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: