Home > Erotické povídky > Lesbické povídky > Erotická povídka: Lesbička na internátu

Erotická povídka: Lesbička na internátu

Chodím do třeťáku na internátní školu a vzhledem k tomu, že naše škola vyučuje sociální pedagogiku nikdy se tady moc kluků neukázalo. To mi ale nikdy nevadilo. Už od dvanácti vím, že mě přitahují holky a ne kluci.

Po základce jsem nevěděla kam dál, a tak jsem se rozhodla jít se spolužačkou na internátní školu. A protože je naše škola asi čtyřicet kilometrů od domova, tak zůstáváme celý týden na intru.

Je tady poměrně přísný režim. Po škole většinou rovnou míříme na intr dělat úkoly a učit se na následující den. V deset je večerka, a i když se nám často ještě nechce spát, ležíme v postelích, než přijde kontrola.

Jsem na pokoji právě s onou spolužačkou ze základky – Monikou. Každý večer spustí tu samou písničku o klucích – na jakého má zálusk, a podobně. To mě nikdy nezajímá. Užívám si chvilky, když se převléká nebo chodíme do společných sprch na patře a mě se vyskytne pohled na její pevné kozičky a mušličku.

Jednu noc, když zase tak mluvila o svém novém objevu, se mě zeptala: „A co ty? Jak to máš s klukama?“ „Víš, já nevím, žádný mě moc neoslovil.“ Doufala jsem, že ji má odpověď bude stačit, ale nestačila. „Opravdu? Já jsem tě o klucích, ale nikdy neslyšela mluvit, ani nevím, že by sis nějakého prohlížela. Že ty jsi na holky? Už delší dobou se na to chci zeptat.“ Jak to, že to ví? Honilo se mi hlavou. „Z toho si nic nedělej.“ Vstala a rozsvítila stolní lampičku.

„I když jsem na kluky, vždycky jsem to chtěla zkusit s holkou.“ šibalsky se usmála a začala se přede mnou svlékat. Byla jsem jako opařená, když si začala svlékat i mě.

Za malý okamžik už jsem cítila, jak se v mé mušličce ztrácí její jazýček a prstík. Vlhla jsem jako nikdy předtím. Tlumeně jsem oddechovala. Cítila jsem, že každou chvilku budu, ale nechtěla jsem, aby vše tak rychle skončilo. Lehla jsem si na postel a pokynula ji, aby si nade mne vylezla do polohy 69.

Nade mnou se leskla její mušlička plná chtíče a já ji začala sát. Vrněly jsme jako číči s jazýčky v kundičce té druhé. Tekly jsme slastnou šťávou a několikrát stříkaly.

V pevném objetí jsme usínali s úsměvy na tváři. Ona se slibem, že to nikomu o mě neřekne a já se slibem, že si to zopakujeme.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: