Erotická povídka: Víkend u kamarádky

Když jsem se domlouvala s Radkou na víkendové návštěvě a ptala se, co mám přivést, netušila jsem, co bude následovat a co to způsobí… Kromě několika lahví vína, které jsem považovala za povinnou výbavu, si Radka objednala ještě nějakou žhavou hračku. Výběr prý nechá na mě. A tak jsem se rozhodla, že jí přivezu několik hraček, které bude moci použít jak dohromady, tak každou zvlášť.

Vybrala jsem jí postroj na připínací penis, ke kterému patřila i škraboška na oči, což skýtá neutušené možnosti jak si užít noc. Samozřejmě jsem ji nemohla ochudit o penis – dildo, které by šlo do postroje upevnit, bez něj bych asi nemohla přes práh. No a jako bonus jsem přibalila lubrikační gel, který lze využít na masáže celého těla.

Když jsem dary předávala a přála jí, aby si hračky užila, potutelně se na mě usmála a mě bylo jasné, že jestli je dnes vyzkouší, budu u toho. Moje domněnka se potvrdila během několika málo hodin, kdy jsme se posilněné vínem, přesunuly do ložnice. Než jsem se stihla svléknout, dostala jsem na oči masku, takže dál jsem si nemohla užívat Radčina krásného těla pohledem, ale pouze doteky.

O to to ale bylo více vzrušující. Byla jsem jí vydána na pospas a nezbývalo mi, než věřit, že jsem v dobrých rukách. Když se Radka dostatečně nabažila mého těla jazykem, cítila jsem, jak na mě kape gel, který roztírá po celém mém horkém těle. Chtěla jsem jí něžnosti oplatit, ale nenechala mě. A tak jsem jen ležela a nechala se hladit a dráždit.

Radka nevynechala jediný kousek mého těla, věnovala se bradavkám, klitorisu, rtům i mojí touhou křičící mušličce, a tak, když jsem ucítila mohutný a zatím ještě chladný penis na jejím okraji, netoužila jsem po ničem jiném, než aby do mě vstoupil a zůstal tam na věky. Po prvním proniknutí jsem pochopila, proč jsou některé ženy lesbičky.

Radka přesně věděla, kam sáhnout, jak rychle a hluboko přirazit a jak stimulovat můj klitoris. Na vrchol bych se dostala během chvíle, ale jelikož mě Radka nechtěla pustit ze svých spárů tak brzy, užívala jsem si tento pocit dlouhé minuty.

Po prožití jednoho z nejzajímavějších orgasmů, které jsem kdy měla, jsme se ještě dlouho mazlily a bylo nám moc fajn. No a někdy po půlnoci jsme si role vyměnily…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: