Home > Erotické povídky > Lechtivé povídky > Erotická povídka: Mít oči otevřené

Erotická povídka: Mít oči otevřené

Povídka mít oči otevřené

Jmenuji se řekněme, že Joel . Mám kolem 50 let a v domě ve kterém žiji občas uklízím, případně dělám menší opravy a snažím si vedle práci trochu si přivydělat. Dá se říci, že jsem takový správce.

Kromě jiných obyvatel zde žije i 5 svobodných žen ve věku mezi 40 až 45 let. Znalec porna by řekl, že takové výborné MILF – ky. Tím, že zde dělám správce jsem si zvykl občas pozorovat tyto ženy. Nevím jestli mě třeba nazývat hned Voyer, ale někdy, když se naskytne příležitost se na ně podívám, tak aby o tom žádná nevěděla. Každá z nich je jiná, jiné návyky, problémy a rozkoše.

Veronika a Tori bydlí spolu na jednom patře naproti sobě. Jsou sousedkami a po delším čase se z nich staly vzájemné milenky. Doris je starší dáma, která má svého přítele o 10 let mladšího. Vede si spokojený a tichý život . Betty je zase typ ženy, která hledá lásku, ale vždy na nesprávných místech. Dá se říci, že už i se mnou párkrát flirtovala a dávala mi sex nabídky, ale k tomu se ješte dostaneme.

Nakonec zde máme Bonnie ( nejmladší z nich taková třicátnice ). Žena, která si již přeskákala v životě vším a prostřídala také více přátel. Dá se popsat, že má průměrnou práci, starší auto a její sociální život za moc nestojí .

Povídka mít oči otevřenéJednoho dne když jsem uklízel a flákal se po chodbách domu, všiml jsem si jako Veronika a Tori měli svou intimní chvíli. Leželi obě na balkoně, na opalovacích křeslech jen v bikinách nahoře bez. Navzájem si doteky objevovaly svá těla a ani je nenapadlo, žeby je mohl někdo sledovat. Počas mého sledování z vedlejšího chodbového balkonu jsem viděl  jak Veronika noří své prsty do mušličky Tori. Ta se slastí celá vlnila a jemně při tom vzdychala. Viděl jsem jak se jí dvěma prsty dotýkala análního otvoru a jako její šťávička z mušličky pomalu stéká do jejího análu. Tori se stále velmi eroticky vlnila a vzdychala. Následně Veronika zapojila svůj jazyk a začala jemně lízat mušličku Tori.

Pak jsem se přesunul na parkoviště, bylo šero a šel jsem shrabat listí z parkovacích míst. Pod stromem jsem viděl auto Doris jak se trochu hýbalo. Zaujalo mě to, tak jsem přišel blíž a viděl jsem jak Doris uspokojuje svého přítele ústy. Hlava jí jezdila nahoru a dolů a přítel měl slastně přivřené oči a jemně vzdychal vzrušením a požitkem. Nechápu, proč to nevydrželi pokud přijdou až na její byt. Po chvilce orálního uspokojení ji přítel začal chytat hlavu a viděl jsem jak zasténal a chtěl to udělat do úst Doris, která mu slast ještě více umocňovalo tím, že mu stále dráždila penis a varlata. Pak přišel happy ending a to přímo na tvář Doris.

Přejděme však pomalu k Bonnie. Když jsem v noci šel zkontrolovat chodbové světlo, které jsem měnil asi před čtyřmi dny, slyšel jsem jak z Bettina apartmánu vycházejí zvuky jako když koukáte adult filmy v televizi. Jak jsem se vracel z obhlídky světla, vyšla Bonnie a zeptala se mě, jestli bych mohl něco pro ni udělat. Neváhal jsem a hned jsem přisvědčil. Chtěla abych jí pohlídal byt, dokud se půjde podívat na otce do sousedního města a abych jí nakrmil kočku. “V pořádku” odpověděl jsem. Když se po 3 dnech vrátila od otce vypadala dost zlomeně. Zjistil jsem, že její otec je vážně nemocný. Řekl jsem jí, že potřebuje změnu a tak jsem vybavil několik telefonátů a snažil se jí sehnat novou práci. Nakonec se mi jí podařilo vybavit robotu na HR v jedné velké korporaci. Byla celá natěšená a řekla mi, že se mi musí odvděčit minimálně dobrým koláčem. Když jsem přišel k ní na koláč a přátelskou kávičku jako dík za to, že jsem jí pomohl získat nové místo, zjistil jsem, že u ní bývá její máma. Tedy nebývala tam pořád to bych si byl všiml, ale přišla k ní na pár týdnů aby spolu mohli strávit čas.

Jednou, když jsem upravoval předzahrádku našeho domu slyšel jsem z bytu Bonnie divné zvuky. Věděl jsem, že Bonnie není doma, tak jsem se šel podívat přes balkónové dveře, které vedly přímo z předzahrádky do pokoje pro hosty Bonnie. Viděl jsem tam její mámu Ginu jak si to dělá vibrátorem. Udělal jsem úmyslně pár pohybů a zvuků aby si všimla, že ji pozoruji. Ale ve skutečnosti Gina pokračovala dál svou hru s vibrátorem a ještě intenzivněji, i když jistě věděla, že ji pozoruji. Raději jsem se trochu vzdálil na po chvíli vyšla na balkon Gina ve spodním prádle a zeptala se mě jestli nechci pivo. Přikývl jsem. Trochu se mnou začala mluvit o životě a popíjeli jsme spolu u toho pivo.

mít oči otevřené lechtivá povídkaPak jsme si navzájem podívali do očí a viděl jsem v nich její chtíč. Pevně mě popadla a začala táhnout do bytu Bonnie. Ani jí to nedalo mnoho úsilí, protože jsem vůbec nekladl odpor. Strčila do mě a padl jsem na postel. Pomalu mi začala stahovat pracovní kalhoty a chytila se mého mužstva. Popadla ho opravdu pevně a začala na něm  rukama pracovat. Dal jsem jí dolů tílko, podprsenku a začal jsem jí něžně líbat bradavky. Její prsa byly pevné jakoby se na ně její věk nepodepsal. Mohla mít něco kolem 45 – 50 let. Pomalu jsme se navzájem svlékli a postel vypadala jakoby volala naše jména. Začali jsme se navzájem orálně uspokojovat (69). Oba jsme stonali vzrušením. Bylo nádherné jak jsem cítil její šťávu a jak nádherně tekla. Sledoval jsem ji a přitom jsem se věnoval její mušličce ústy. Najednou Gina začala více sténat a její mušlička vypouštěla větší množství šťávy. Viděl jsem jak to na ni jde a nepřestával jsem ji dráždit. Nakonec se udělala a slast ní nádherně prošla. Pak jsem se otočil a roztáhl jsem jí nohy. Sledovala mě a slastně se na mě dívala, viděl jsem jak jí oči říkají abych ho do ní vložil. Byl jsem velmi tvrdý a nevěděl jsem odolat, tak jsem jí ho vložil do té šťavnaté mušličky. Byl jsem velmi tvrdý a vzrušený, věděl jsem, že to na mě zachvíli přijde. Nechtěl jsem však přestat a dál jsem dorážel. Ovinula mě nohama kolem beder a dovolila mi dorážet tvrději a navíc mi ještě i pomáhala. Už jsem to nevěděl vydržet jak jsem dorážel a cítil její šťavnatou kundičku. Dorážel jsem tvrději  a tvrději. Její vzdychání mě ještě více a více burcovalo. Pak jsem jí rychle pošeptal, že to na mě jde. “Udělej se na mou kundičku, chci cítit to teplo.” řekla. To jsem už nevydržel, vytáhl jsem ho a udělal jsem se na její jeskyňku. Bylo toho opravdu dost. Semeno jí stékalo po mušličce a ona si ji rukou krásné hladila.

Nachvíli jsme si vedle sebe lehli a odpočívali. Pak se Gina postavila a šla se umýt, spíše než se Bonnie vráti. Já jsem se šel také umýt a pokračovat v úpravách předzahrádky v domě.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: