Erotická povídka: Už mě nic nepřekvapí

Život Pavla a Katky nebyl nikterak vzrušující a jejich společné žití od střední školy zcela anulovalo jejich prvotní vášeň. Po deseti letech společného života se nikterak nepřekvapovali, a ani už se nemilovali jako dříve. Pavel hodně podnikal a domů chodil unavený a Katka se věnovala charitě a večer usínali každý na jedné straně postele. Přesto se skrytě milovali, i když to nedávali najevo.

Odhodila župan a on uviděl, jak její tělo zahaluje síťované body. Na sobě měla černá tenoučká tanga a stála na lesklých jehlových podpatcích. V ruce držela sametový černý šál a pod ním viděl obrysy pout. Jeho srdce bilo a pumpovalo krev tam dolů. Byl šíleně nadržený, ale nechtěl to nechat na sobě znát. Pomalu k ní vykročil. Chytil jí za zápěstí, silněji než čekala a vzal jí druhou rukou pouta a šál. Pomalu zacvakl pouta na jedné ruce a nechal je viset. Čekala, co bude dál.

Byla jeho reakcí mírně zaskočená, protože pouta a šál měla nachystané pro něho, tenhle večer měla chuť si s ním pohrát. Ale pak si řekla “proč ne” a zhostila se poslušně submisivní úlohy. Stáli u velkého nerezového schodiště, které vedlo z haly domu do patra, a proto dlouho neotálel a i druhou ruku pevně uchopil a pouty ji přicvaknul k zábradlí. V té chvíli byla pro něj zcela bezbranná a on si jí mohl celou vychutnat. Šátkem jí zavázal oči a ona v tu chvíli cítila příjemné vzrušení v podbřišku, co jí tenhle večer čeká za překvapení.

Postavil se za ní a ruce jí položil na zábradlí, které bylo příjemně studené. Zůstala stát, překřížil jí nohy v kotnících a lehce jí předklonil. Přejel jí rukou po vlasech a přes záda na zadeček, pak jí lehce přes něj plácl. Přistoupil k ní z boku a jeho ruka začala hladit její podbřišek a druhá kroužila na jejím zadečku a dolní části zad. Postupoval výš přes prsa, která v tuto chvíli letmo přejel a strčil jí prst do pusy a díval se, jak jej začala olizovat. Jeho druhá ruka sjela k zadečku a začal prsty projíždět kolem tenké stužky černých kalhotek, ale nikam nespěchal, vychutnával si tento okamžik.

Její bradavky po dotycích jeho prsty ztvrdly. On si toho všiml a jazykem začal po nich lehce kroužit. Nohy lehce roztáhla od sebe, protože chtěla, aby jeho ruka měla prostor pro prozkoumání zadečku a její hladce oholené kundičky. Ještě víc se předklonila a vyšpulila na něj svůj zadeček. Tenhle krásný pohled na ní jej nenechal dlouho chladným a vzal láhev sektu, kterou měl postavenou na schodišti a po malých pramíncích jí začal polévat záda. Tekutina pomalu stékala po jejích prohnutých zádech až k jejím půlkám a on jej pomalu olizoval až k jejím dírkám.

Jazykem objížděl její krásné půlky a rukama je roztáhl, kalhotky dal na stranu. Díval se, jak šampaňské stéká přes obě její dírky a se zájmem pozoroval její šťavnatou kundičku, která byla hladká a sametová. Nosem se lehce dotkl její lasturky a zavrtěl. Pak si přivoněl. Jazýčkem jemně přejel kundičku od poštěváčku až po zadeček a lehce políbil anální dírku. Vychutnával si směs šampaňského a její sladké šťávičky. Tento koktejl vášně ho rozpaloval. Smyslně objížděl špičkou jazyk po obou pyscích. Vzal láhev a přilil více sektu, aby se napil, jazykem jen hltal. Prstem jemně začal masírovat análek a pokračoval lízáním její broskvičky.

Její šťáva na jeho prstech jí velmi chutnala, a důkladně je olizovala, dokud cítila chuť a vůni své kundičky. Pak špičkou svého jazyku začala lehce olizovat jeho podbřišek a slabiny, cítila, jak se místa chvějí vzrušením. Chvíli si s ním tak pohrávala a pak pomalu jazykem sjíždět jeho penis od hlavičky až ke koulím, přitom si v dlani pohrávala s koulemi a občas trošičku za ně zatahala. 


Olizoval se až za ušima. Vidět jí prožívat mokré orgasmy bylo jedním z nejhezčích zážitků. Odemkl jí pouta a otočil jí k sobě. Klekla si a on jí dal před pusinku svůj penis. Vyšpulila rty a on se špičkou žaludu kroužil po obvodu jejích plných rtů. Zatím ji ale nenechal, aby si ho vzala. Pevně jej sevřel rukou a ukazoval jí ho ze všech stran. Ona mezitím položila svou ruku mezi jeho stehna a začala jej hladit po koulích. Druhou ruku jí dal před pusinku a nechal si olizovat své prsty, které předtím byly v její mokré lasturce. Silně ho to vzrušovalo a jeho úd se ještě napnul.

Díval se, jak jeho růžový žalud mizí v objetí jejich rtů, pomalinku začal přirážet a postupně nechal celý žalud zmizet. Ona ho zatím tahala za koule a jemně je svírala ve své dlani. Postupně zkoušel, kolik se jí do pusinky vejde. Když byl asi v polovině, pohladil jí po vlasech a pochválil, že jí to jde moc pěkně. Pevněji sevřela svojí dlaň, a on se na ní podíval. “Ty jedna moje kurvičko“, pomyslel si a viděl její šibalský úsměv. Jeho ruka jí chytla za vlasy a pomalu jí přitahoval na svůj ocas, až měla své rty u koulí. Svými rty pevně objala jeho ocas a střídavě pomalu a rychle ho kouřila, přitom se na něj občas podívala svýma velkýma, hnědýma očima a s chutí pozorovala jeho blažený výraz v obličeji. Pořádně sála jeho úd a přitom cítila jeho intenzivní tep. Chtěla chvíli jeho výstřiku ještě oddálit, a proto jej začal opět jen tak zlehka olizovat. Byl už netrpělivý a plný chtíče naplnit její pusinku svým horkým semenem a poručil ji “vykuř mě, ty moje sladká kurvičko” a ona poslušně opět vzala jeho ocas do pusinky a pokračovala.

Pochopil a zvolnil, ale ne na dlouho. Vyndal ho z její tlamičky a začal před ní honit a lehce jí s ním přejížděl po tvářích. Dlouho to ale nevydržel a opět jí to vsunul do pusinky. Začala sát a on jí řekl, ještě jednou a pořádně kuř až do konce potvůrko. Dívali se na sebe a ona si užívala jeho pohled, viděla mu na tváři, že se blíží k vrcholu a nezpomalila.

Začal se různě svíjet a její pusinku zaplavilo jeho horké sperma, bylo ho tolik, že jí teklo i po bradě a stékalo až na prsa. Cítila tu horkost a jeho vzrušení, ten výbuch a uvolnění velké energie. Pak si k ní sedl a společně dopili láhev sektu. A pak, že po deseti letech nic nepřekvapí.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: