Erotická povídka: Můj gay přítel a já

Zabouchli jsme za sebou dveře. Opřel si mě o zeď a líbali jsme se. Začal mi sundávat tričko. Potom následovaly kalhoty. Já mu nejdříve sundal kalhoty a až potom tričko. Pak už zbývaly jen boxerky.

Svlékl jsem mu je a on pak svlékl mě. Oba jsme byli nazí. Lehli jsme si na postel, viděl jsem, jak je můj milý celý nadržený a pomalu jsem začal honit jeho chloubu. Stál mu už tak dost. A tak jsem si na něj sedl a zasunul si ho do prdele. Začal přirážet. Postupně zrychloval až jsem si myslel, že to nevydržím. Pěkně hlasitě jsem vzdychal, což se mu pekelně líbilo.

Potom si klekl na všechny čtyři a já mu ho tam vrazil. Takhle jsme píchali nějakou dobu. Poté si na mě sedl, jezdil na mně tak, až mě z toho rozbolel měchýř. “Miluju tě.” Řekl. Jen jsem se usmál.

Slezl ze mě a řekl, ať mu ho pokouřím. Tak jsem si ho dal do pusy. A začal mu ho kouřit. Lízal jsem mu žalud a vychutnával si ho. Měl ho krásně velkého. Lehl si na postel, otočil se hlavou ke mně a já mu ho strčil do huby a šukal ho do ní. Je naprosto úžasnej, že ho tam dá celého, pomyslel jsem si. Jak já ho miluju.

Vystříkal jsem mu hezky pusu. Vyndal jsem ho, aby to mohl spolykat. K mému údivu to polknul vše najednou.Posadil se a olízl si ústa. Pak mě políbil. “Na čtyři zlato.” Uposlechl jsem. Narval mi ho opět do prdele. Prcal mě pomalinku a jemně. Najednou zprudka zrychlil, až jsem se lekl. Když však plnou silou přirazil, myslel jsem, že mi ho snad vrazil až do břicha. A v tu chvíli se udělal, vystříkal mi prdel až to zní pak teklo ven. “Děkuju.” Řekl. “Není zač.” Odvětil jsem a usmál se. Pohladil mi ho. “Půjdeme do sprchy?” Zeptal se. “Moc rád.” Odpověděl jsem a vlípl mu pusu. Pak jsme se objali a šli do horké sprchy.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: