Erotická povídka: Tělo plné endorfinu

Měla jsem více školních lásek, ale tenhle kluk neměl chybu, věčný rebel, co nenechal žádnou holku na pokoji a pletl se do všech rvaček. Přání být jeho holkou, se mi na základce nesplnilo.  Čas letěl, životní cesty se rozešly. Jelikož nás drželo přátelství z dob dětství, občas docházelo na náhodné setkání na lavičce nebo u kávy. Jednou tak sedíme a on mi povídá, že ještě nenašel tu pravou, co by mu úplně vyhovovala. Pak se mi zahleděl hluboko do očí a řekl: „ Přitom to můžeš být třeba ty, že?“  Zastavil se mi skoro dech. Jááá???

Nečekala jsem, že tak drsný kluk bude mít duši romantika

Začal se mnou randit. Jezdili jsme autem na projížďky, líbali se v lese, mazlili se v trávě. Prožívala jsem svoji školní lásku, naplnil mě štěstím. Nečekala jsem, že tak drsný kluk, který se s ničím nepáral, bude mít duši romantika a bude ke mně tak něžný. Při jednom rande mě autem zavedl na svoje oblíbené místo, na chatu jeho rodičů uprostřed divočiny. Nejdříve jsme na terase popíjeli kávu, povídali si, pak mi začal ukazovat fotky v mobilu.

Cítila jsem ho tak blízko, byl tak neodolatelně krásný, modré oči, sluncem opálená tvář a jeho tělo prosvítající pod bílým tričkem, mě přitahovali, že jsem zrychlila dech. „Jsi v pohodě?“ Nemohla jsem ani odpovědět, srdce mi bušilo jako o život. Spojil svoje rty s mými, sál můj jazýček a spodní ret, sténala jsem blahem. Objal mě, zajel rukou pod tričko a dráždil moje bradavky, které se hned vzrušily. Vášnivé líbání způsobilo, že jsem tekla jako potok. Cítil moje vzrušení.

Mé tělo se prohýbalo v rozkoši…

Vzal mě do náruče a odnesl do chaty. Stáhl oblečení, přisál svoje rty doprostřed tekoucí buchtičky. „Takhle jsem si tě představoval, chutnáš báječně.” Prohýbala jsem se v rozkoši. Otočil mě, začal dělat masáž olejíčkem, projížděl dlaněmi celé tělo až po konečky prstů. Olizoval mi prsty na nohách, líbal a hladil vnitřní stranu stehen, pak chvíli sál zezadu můj pramen rozkoše a hrál si jemně se zadečkem. Posunul se nahoru, zvedl mi nohy, líbal  a přitom pomalinku zajel svým tvrdým oholeným klackem do mé roztoužené kundičky.

 Přirážel jemně, nadoraz, ve všech možných pozicích, pořád pěkně tvrdý, nestříkal hned, uměl se ovládat. Choval se jako bohém, znal ženy, věděl, kde se dotýkat a co má udělat k naši plné rozkoši. Milování probíhalo u svíček asi dvě až tři hodiny, rychle i pomalu, naplnil mě vícekrát zevnitř i do pusy, potom jsme spolu usnuli v objetí. Nikdy na něho nezapomenu, milovali jsme se ještě vícekrát, než odcestoval.  Ke štěstí nám opravdu stačí tak málo.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: