Erotická povídka: Krvavá paní

Svlékl jsem se a ona mě přivázala k posteli. Sedla si a strčila mi nohu k puse. “Lízej!” Poručila. Nastavovala si nohu tak, jak chtěla ona, abych ji olizoval nožičku. Měla krásný, rudý lak. “Otevřít.” Otevřel jsem pusu a ona mi jí tak strčila. Lízal jsem jí nožičku hezky zevnitř mých úst. Neuvěřitelně mě to vzrušovalo. Pak svoje nohy přesunula k mému tvrdému ptákoj a přejížděla s nimi po něm. Uchopila ho mezi ně. Začala mi ho honit. To už jsem byl úplně mimo.

 Když jsem myslel, že se udělám, přestala. Přehodila si své dlouhé vlasy, pře rameno. Klekla si nad mé nohy. Omotala mi vlasy okolo kokota a pokračovala v honění. Koukal jsem na ni, jak jí to vůbec napadlo, že jsem z vlasů také uplně hotovej. Co přijde dál?

Druhou rukou mě přes něj silou údeřila tak, až jsem vykřikl bolestí. Jen se škodolibě usmála. Zvedla se a plnou silou mě do něj kopla. Za pár sekund přišly další rány. Kopala mě a u toho se smála. Sedla si na něj. Škrábla mě do břicha. Zatáhl jsem ho, jak to bolelo. Zvedla se a někam odešla. Vrátila se s nožem, nůžkami, párátkem a jehlou. Říkal jsem si, co asi bude dál?

Vzala jehlu a začala mě sní škrábat do břicha. Myslel jsem, že umřu bolestí. Pak ale vzala nůž. To už jsem se fakt bál. Přejížděla mi sním po noze a přitom se usmívala. Zřejmě přemýšlela, co mi provede. Vstala a odešla. Za chvilku se vrátila s roubíkem. Narvala mi ho do pusy a zapla. Opět si na mě sedla. Začala mi zase jezdit nožem po stehně. A najednou mi s ním zatlačila do kůže. Řízla mě. Jen jsem viděl, jak mi začala téct krev. Vyjekl jsem bolestí. Kroutil jsem hlavou, ať už to nedělá. Věděla, že se mi to velice líbí, ale opravdu to bolelo.

 Klekla si nade mě na čtyři. Chytla mě za vlasy. Zvedla mi hlavu a dala mi nůž pod krk. Vím, že by mě nepodřízla. Jen chtěla, abych neodmlouval, ale i tak jsem se lekl. “Ty malá čubko!!! Jestli budeš protestovat. Bude tě to škaredě bolet!” Řekla a opět si mi sedla na nohy. Řízla mě do druhého stehna. Vzala si jehlu. Propíchla mi bradavku. Měl jsem slzy v očích. “Ty malá čubko! Líbí se ti to co?!” Zařvala na mě a zmáčkla mi připíchlou bradavku a vyndala mi z ní jehlu. Viděla, jak mi stojí. Stoupla si a plnou silou mi ho přimáčkla nohou k břichu. Sedla si a setřela mi krev z nohou. “Taaak…” Řekla, a obtiskla mi svou ruku na břicho.

Odepnula mi roubík. Chytla mě za vlasy. “Pij!” Přikázala mi. Posadila se mi na obličej. “Tak dělej ty malá děvko.” A začala mi čůrat do huby. Ani jsem nestíhal polykat. Kolik toho bylo. Přesunula se nad tu moji chloubu a dosedla. Přitom mě začala škrábat do břicha. Zaryla mi nehty do kůže. Vykřikl jsem, když se udělala. Odvázala mě a řekla, ať se sbalím a jdu domů. Domů jsem odcházel s úžasným pocitem, že celé mé tělo patří této krvavé paní.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: