Erotická povídka: Můj první sex u táboráku

Svůj první sex jsem zažil u táboráku. Stalo se to s dívkou, která se mi líbila, ačkoliv ona si mě moc nevšímala. Ta dívka se jmenovala Dita. Dita byla moje dlouholetá kamarádka, ale nikdy si nevšimla, že jsem ji už od školy tajně miloval. Měla krásný úsměv a její dlouhé vlasy byly děsně sexy. Vše se odehrálo u vesnického táboráku, který jsem měli vždy na konci školního roku. Na kraji obce jsme nanosili velkou hromadu dříví a stloukli pár dřevěných laviček, abychom měli na čem sedět. Pak jsem koupili párky, hořčici, chleba a nějaké to pivo a víno.

Když jsme dorazili na místo, bylo kolem sedmé hodiny večerní. Rozdělali jsem oheň a otevřeli láhev červeného vína. Ta mezi námi samozřejmě kolovala, což pro osm dospívajících znamenalo pouze jeden či dva loky. I tak to stačilo, abych se dostatečně posilnil a především sebral odvahu, abych oslovil Ditu.

Dita seděla sama na dřevěné lavičce kousek od ohně. Byla jí trochu zima, a tak se posadila blíže k ohni, který opravdu hřál. Sedl jsem si k ní a podal jí láhev již druhého červeného vína, ale nechtěla pít. Já jsem si však další lok dal, abych neztratil odvahu těsně před svým prvním výkonem. Byl jsem však celý nesvůj a třásly se mi ruce, když jsem se k ní přitulil a nesměle přiznával, že se mi už od základky líbí. Dita na mě krásně mrkla a řekla, že už to hodně dlouho ví, ale rovněž nevěděla, jak by mi to řekla, že o mě má zájem. Byl jsem mile překvapen. To, co jsem od ní slyšel, mi dodalo odvahu, takže jsem ji hned políbil na její horká a smyslná ústa.

Seděli jsme bezprostředně u ohně a po tom nesmělém vyznání lásky nám bylo oběma pořádně teplo. Dita si sundala bundu a uvázala si ji kolem pasu. Její tváře byly krásné rudé a její pokožka byla horká jako planoucí oheň. Otázal jsem se jí, jestli nechce jít na louku a ona přikývla. Zvedla se a následovala mě na louku, kde jsem věděl, že budeme mít soukromí a klid.

Dovedl jsem tedy Ditu na krásnou louku, která sice byla ozářené světlem ohně, ale byla z dohledu všem všetečným očím, neboť mezi loukou a táborákem byl remízek. Byli jsme tu úplně sami a pouze pro sebe. Začali jsme se hubičkovat a citlivě se dotýkat jazykem. Bylo to pro mě úplně nové, cítil jsem, jak jsou naše těla rozpálená, ale oheň za to už nemohl. Byli jsme rozpálení touhou po sobě. Její ústa byla sladká  jako plástev medu. Její tělo bylo rovněž nádherné. Rukama jsem ji hladil a zvláště jsem potěžkával její pevná prsa. Prohnul jsem se po celém jejím těle a toužil jsem do ní proniknout.

Dita to všechno vnímala podobně, protože se všem mým vášnivým dotekům, které zřetelně naznačovaly, kam se bude naše první milování dál ubírat, zcela poddávala. Položila pod nás svou bundu a začala se vysvlékat. Cukroval jsem Ditu na její nahá prsa a jazykem si jemně pohrával s jejími rudými bradavkami. Laskal jsem je jako sladký čokoládový bonbon. Dita potichu sténala a třásla se rozkoší, když jsem jí hladil bříško a boky. Její lasturka byla neuvěřitelně měkká a voněla jako levandule. Jemně jsem do ní zabořil svůj mrštný jazyk a rukama hladil její koloušky. Její pysky se začaly rozestupovat a já mohl jazykem lízat její úžasný klitoris. Z lasturky začala kapat sladká šťáva, která mi jasně říkala, že je Dita připravená.

Sundal jsem si bermudy a klekl si nad Ditu. Chtěl jsem do ní zajet, ale ona se rychle zvedla na loktech a vzala do pusinky mého ptáka. Pyj byl citlivý na jakýkoliv dotek, takže když ho Dita vzala do úst, zcela mě porazil nával slasti, který se mi rozlil po celém těle.

Ulehl jsem si na ni tak, abych jí viděl do očí a zapřený na loktech ji hladil po dlouhých kadeřavých vlasech. Pyj jsem namířil přesně do vstupu do její dírky slasti a opatrně ji rozevíral. Netrvalo dlouho a vnikl jsem hluboko do její lasturky. Pták mi v ní zmizel až zcela po kořen. Dita zaječela slastí a mírnou bolestí zároveň, vždyť to byla do dnešního večera ještě nepolíbená panna.

Zvolna jsem se v ní pohyboval a kroužil sem a tam. V její růžové lasturce bylo tak těsno, teplo a vlhko. Vše šlo hladce a můj pták v ní klouzal bez většího odporu. Zalévalo mě ještě větší horko, když jsem se dotýkal jejích koloušků, která se nádherně pohupovala. Začal jsem sát její bradavky, které se úplně ztopořily. Pak jsem Ditu začal vášnivě líbat, takže se chvěla po celém těle. Zajížděl jsem do ní opravdu hluboko a mé tempo se zrychlovalo a zrychlovalo, až se zčistajasna Dita celá prohnula a nedýchala. První orgasmus ji naprosto ochromil. Lasturka se jí přitom zcela zavřela, takže můj pták byl tak stažený, že okamžitě vystříkl lávu spermatu.

Náš první sex byl opravdu hodně povedený. Dlouho jsme ještě vedle sebe leželi a zcela zapomněli na táborák. Jak by ne, vždyť první milování zastíní všechny ostatní zážitky a prožitky.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: