Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Milování na skále

Erotická povídka: Milování na skále

Je léto a jsme na dovolené v Řecku. Konkrétně na ostrově Zakynthos, kde je velmi členité pobřeží. Spolu se svou manželkou Věrou jsem trávil sluneční dny na příjemné písečné pláži, která byla ohraničená nepřístupnými skalisky. Každý den jsme dopoledne došli na pláž, kde si moje choť lehla na velkou deku a začala se slunit.

Na dece vydržela celé hodiny. Občas si šla zaplavat do moře, ale většinu času proležela na dece a opalovala se. Byla krásně kakaově hnědá, ale pohnout z deky se jí prostě nechtělo.

Dlouhé a nekonečné opalování své ženy jsem sice nechápal, ale byl jsem s tím smířen. Měl jsem sice klid, ale hodně jsem se nudil. Chodil jsem sice po pláži a koukal na krásné ženy a dívky, které se v hojné míře opalovaly nahoře bez nebo dokonce zcela nahé. Byly tam ženy všech postav a věku. Hodně mladé, vyzrálé nebo dámy v letech. Některé měly malá ňadra, jiné velká, některé dokonce obrovská. Těla byla rovněž různá, některé gazelky byly štíhlé, některé dámy zase korpulentní či plnoštíhlé. 

Byla to sice pastva pro oči, ale člověk si musel dát velký pozor, aby nebyl příliš okatý, takže mé pohledy na krásu opalujících se žen bylo pouze letmé a spěšné.

Nakonec jsem to vzdal a užíval si plavání a především potápění se v azurovém moři. Potápění v Řecku je úžasné a skvělé. Příroda pod vodou byla totiž fascinující, takže jsem si našel novou zábavu, která mě naplňovala a vzrušovala. Naučil jsem se velmi rychle se potopit až ke dnu a vplout pod převis a zároveň sledovat všelijaké mořské živočichy, které plavaly pode mnou. Byl jsem tak zaujatý potápěním, že jsem často ztratil orientaci, kde se vlastně nacházím.

Při jedné mé dopolední plavbě jsem se znovu potopil pod převis jedné skály a pozoroval barevný svět pod mnou. Podplaval jsem se pod skálu a vynořil jsem se v jiném světě. Byl jsem omámen. To, co jsem spatřil mě zcela nadchlo.

Skály zde tvořily malou, plytkou zátočinu, která byla dokonale skrytá. V tomto překrásném zálivu jsem však spatřil dvojici mladých milenců, kteří vypadali velmi sportovně. Viděl jsem nádherná nahá těla, která byla krásně opálená. Jediná část, která byla rušivým okamžikem překrásného obrázku, a která mne právě upoutala, byl svítivě zelený náramek, který měla žena na své pravé ruce. Byla to světle zelená limetka, kterou zbožňuji. Tahle barva mi přijde velmi sexy.

Krásně opálený muž seděl na kameni a stejně krásně opálená žena měla svůdná chodidla na skále za jeho zády a nasedala mu na jeho ztopořený penis, který byl rovněž dokonale opálený.

Muž ji držel svalnatýma rukama zespoda na prdelce a pomáhal přirážet. Z dálky to vypadalo jako sousoší antických bohů, kteří se právě milují. Tenhle pár byl však z masa a kostí. Neměli potuchu, že je někdo sleduje z mořského dna. Z mořské vody jsem měl báječně skvělý výhled. Byl to prostě okouzlující pohled, který jsem si vychutnával.

Z jejího rychlého a svižného pohybu bylo vidět, že je na pokraji slastného vyvrcholení. Byl jsem napjatý jako struna. Najednou žena zastavila svůj rychlý pohyb, přitlačila se na jeho penis a na chvíli strnula. Poté se odtáhla tak daleko, až jsem myslel, že mu musí dlouhý klacek vyklouznout z její prostorné kundičky a opět se přitiskla. Při tom se její sportovně štíhlé tělo krásně protáhlo. Její orgasmus se prolnul s orgasmem jejího partnera, takže z jeho ztopořeného penisu se vynořily bílé proudy horkého spermatu. Byl to jen pouhý fragment milování, ale přesto nádherný. Pak jsem znovu podplaval skálu a vrátil se do svého světa potápění a plavání.

Nikdy dříve jsem při souloži nikoho nepozoroval. Přišlo mi to divné a jaksi nepatřičné. Tento zážitek mě však hodně vzrušil a dodnes na něj vzpomínám v dobrém. Sex na neobvyklém místě má něco do sebe. Zvláště, když je to místo magické a nádherné. Že bych to navrhl své ženě? Ještě si to rozmyslím, ale mě by se to rozhodně líbilo.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: